Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

17 mar 2011, 17:39

Witam
Ja dziś się zapisałam do przychodni, odkąd się 2 lata temu tu przeprowadziliśmy nie byłam zapisana u żadnego lekarza pierwszej pomocy :-D .
Byłam zobaczyć to prywatne przedszkole i tragedia. Sale wielkości mojego pokoju, a dzieci mają tyle zabawek co moja Iza. Jak idą spać to wszystkie z 4 grup wrzucane są na jedną sale i te 6 latki i te 2,5. Wygląda to jak akcja przeciw powodziowa i przytułek a nie prywatne przedszkole. Jak jedno dziecko jest przeziębione to nie obrywa tylko jego grupa ale całe przedszkole. Pani bardzo miła, ale co z tego. Gadałam już z teściową i zamelduje małą u siebie. Wybłagałam też panią z państwowego przedszkola, że podejdę w tygodniu i sobie zobaczę ich przedszkole, bo dni otwarte mają w sierpniu, a ja muszę wybrać w marcu. Powiedziałam pani że to tak jak by mi kazali wybrać mieszkanie za kotarą a lub b - ślepy strzał. Pewnie sobie pomyślała, ze jestem nienormalna, ale jak mam 2 przedszkola oddalone od siebie o 100 m to chyba mogę wybrać? Co za świat. Nie wiem czy rodzice wcześniej nie chcieli zobaczyć przedszkola?
M był na rozmowie, bardzo zadowolony. Został zaproszony do Poznania by sobie firmę zobaczyć i porozmawiać z szefostwem.
Nowa a do kiedy masz ten remont?
Motylku nie odzywałaś się dziś mam nadzieję że u mamy chociaż bez zmian
Murchinson Widzę ze patologia naszego kraju sięga wszędzie. Ja za to wiem, ze u mnie w szpitalu jak pójdziesz do ordynatora i dasz mu 500 zł to ci zrobią cc. Ponoć kobiety jak tylko przyjadą już stoją u niego przed drzwiami.
Patrycja mam nadzieję że uda się mężowi wrócić i będzie z wami
Wiola z tego co ja wiem każdej z nas która ma już dziecko w domu oprócz tych 2 dni okazjonalnych twojemu mężowi należą się 2 tygodnie opieki nad wami, płatne 80% i nie jest to tacierzyński. Wystawia je twój lekarz prowadzący. Także przy następnej wizycie się spytaj. Mój nie chce brać więc nawet nie załatwiam. Choć jak będzie zmieniał pracę to co mu szkodzi. Spytam się go.
A co do wieku mam to moja ma 58 lat.
Zrobiłam dziś zapiekankę z kurczaka z twarogiem i szpinakiem a ten mój przyjechał i poszedł spać. Co za wdzięczność :ico_zly:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 mar 2011, 17:47

Zrobiłam dziś zapiekankę z kurczaka z twarogiem i szpinakiem a ten mój przyjechał i poszedł spać. Co za wdzięczność
Czasami to tak bywa, ja też nie raz się napracuje specjalnie dla męża a on akurat zmęczony :ico_oczko:

Dziś dzień spędziłam u mamy dlatego mnie nie było. Byłyśmy z siostrami, jedna ugotowała rosołek a ja z drugą sprzątałyśmy, odkurzałyśmy i umyłyśmy podłogi. Mama już jest wykończona bólem :ico_placzek: Już ma wszystkiego dosyć :ico_sorki: Na szczęście już jutro będzie internistka i neurolog :ico_sorki: Też jutro cały dzień u mamy spędzę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 mar 2011, 18:23

Murchinson Widzę ze patologia naszego kraju sięga wszędzie.
Dobrze ujęte-patologia.
Słusznie robisz oglądając przedszkola bo jak inaczej wybrać. Opinie są różne-ile ludzi tyle opinii a każdy zwraca uwagę no coś innego.

Motylek daj znać jutro co powiedział lekarz i jak mama.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 mar 2011, 18:28

Motylek22, biedna ta Twoja mama, trzymamy kciuki i koniecznie daj znać co lekarz powiedział!!

mama Izuni, to życzę miłego oglądania i dobrej decyzji w wybraniu odpowiedniego przedszkola :-)

A ja się byczę i czekam na męża, jeszcze go nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 mar 2011, 19:13

Koroneczka allegrowicz, a raczej allegrowiczka to silveraa, wydałam u niej dzisiaj przeszło 300zł :ico_oczko:

Murchinson no ręce opadają :ico_sorki: a skąd Ty możesz wiedzieć kiedy zaczniesz rodzić i kiedy masz do nich przyjść :ico_puknij: idź prywatnie, to na pewno załatwisz zaświadczenie, bo ryzyko przy sn jest zbyt duże :ico_sorki:

Motylek daj znać jutro co powiedzieli lekarze, trzymam kciuki :ico_sorki:

mama Izuni myślę, że są rodzice, którym wszystko jedno jak wygląda przedszkole :ico_noniewiem: dobrze, że udało Ci się załatwić wejściówkę :-D

rozmawiałyśmy kiedyś o termometrach, kupiłam dzisiaj taki http://allegro.pl/termometr-medyczny-aq ... 34131.html

[ Dodano: 2011-03-17, 18:15 ]
mój mąż nawet nie zauważył, że odkurzałam, więc upiekło mi się :ico_haha_01:

dostałam herbatki na laktację z herbapolu, mąż przyniósł z poczty i najpierw nawąchał się koperty od środka, bo cała przeszła zapachem, a później zaparzył sobie herbatkę :ico_haha_01: on uwielbia anyż i herbatka bardzo mu smakowała :ico_haha_01: objawów laktacji nie stwierdzono :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 mar 2011, 19:56

markotka, dzięki, też u niej zrobię zakupy :-)
Co oprócz termometru kupiłaś ciekawego?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 mar 2011, 20:23

Koroneczka kupiłam jeszcze:

- zestaw butelek
- smoczki
- prześcieradła frotte z gumką
- pościel
- kołderka i poduszka
- szczotka do czyszczenia butelek
- szczoteczka do włosków
- szczoteczka do masażu dziąsełek i czyszczenia ząbków
- nożyczki
- frida
- ceratkę pod prześcieradło
- podkłady na łóżko do szpitala
- kosmetyki
- waciki i patyczki
- chusteczki nawilżane-zestaw 6opak.
- ręczniki z kapturkiem
- myjki frotte
- termometr kąpielowy
- pieluchy tetrowe
- sterylizator parowy do mikrofali

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 mar 2011, 20:57

markotka, A na jakie butelki się zdecydowałaś?
Ja mam dwie złote z aventu i jedną dr browna i chyba narazie mi to wystarczy:-)

Kosmetyki kupię u kuzynki w aptece, a resztę też kupię na allegro! Muszę jeszcze kocyki kupić i nie wiem ile??

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 mar 2011, 08:03

Hej,

Dzisiaj muszę do 12 w domku wszystko zrobić, łącznie z obiadem i zupką. Potem do mamy idę i pewnie będę u niej do wieczora bo o 20 ma wizytę neurologa a potem jeśli dostanie skierowanie wezwiemy karetkę i zawieziemy ją do tej kliniki.
Dziś w nocy nie mogłam spać, budziłam się ciągle, w końcu obudziłam się o 3.30 i do 5.00 nie spałam. Myslałąm o mamie i płakałam :ico_placzek: Potem jeszcze o Pawełku, o porodzie aż w końcu zgłodniałam i musiałam wstać cos zjeść. Zjadłam bułkę z brokułami i zasnęłam. ALe po 6 mąż wstawał i znowu się obudziłam, Filip się obudził włączyłam mu bajki i jeszcze zsnęłam.

Wieczorem albo już jutro dam znać co powiedzieli lekarze.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 mar 2011, 08:56

Motylku nie denerwuj się :ico_pocieszyciel: -wiem łatwo się mówi jak się stoi obok. Jednak Twoje nerwy w niczym mamie nie pomogą a mogą tylko zaszkodzić Pawełkowi. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze.

Ja też dziś w nocy nie mogłam spać i co chwila się wybudzałam. Już po śniadanku, później może popiorę ubranka dla Mateusza bo choć nowe to wolę wyprać. D wyślę by coś kupił na obiad bo pomysłu nie mam, może placki ziemniaczane zrobię.
Koroneczka kocyki ma 2 akrylowe (jeden będzie w domu, drugi w wózku) i mam jeszcze taki cieniutki polarowy. Kosmetyki zamówię w doz, reszta tez przez allegro.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość