Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 lis 2011, 11:17

to ja tez postawię bo Izunia ma 5 tygodni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lis 2011, 11:34

kwiatunio ja widziałam w przychodni jak wyszła Pani od lekarza (który też jej kazał pieluchować) i zaczęła owijać to swoje dziecko po czym idzie pielęgniarka i pyta się tej Pani czy ona zwariowała żeby nic nie robiła nie męczyła dziecka, przyszła za tydz na kontrole i na bank jej lekarz powie że wszystko jest ok.

Więc nie wiem czy jest sens męczyć dzieciątko...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lis 2011, 11:42

a Moja 7 tyg już skończyła:) To też postawię :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a sił to mam bo musze, niestety jak w dniu nie ma czasu na pewne sprawy to w nocy trzeba nadrabiac, choc ja zawsze poxno spac chodziłam a wczesje, mi wystarczy 6h snu, teraz mam go mniej ale trudno:)

[/b]izabellla to dieta prawie jak moja z tym ze ja nic mlecznego tylko sojowe i to tez malo staram sie

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 12:19

marcz89, ale u nas widać gołym okiem różnicę w bioderkach jedna nóżkę bardziej odgina niż drugą :ico_sorki:

tak to wyglada na Izuni

Obrazek
Obrazek
Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lis 2011, 12:28

kwiatunio, biedulka, ale to dla jej dobra przecież. Szkoda mi dzieciaczków jak trzeba im dodatkowo niewygody dodawać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lis 2011, 12:32

zaraz sie z domu zbieram i jade poszukać ladnego ubranka na chrzest
Ooo pochwal się co kupiłaś.
Ja pożyczyłam grube ubranko do kościoła od cioci.Szkoda mi kasy A w lokalu będzie w sukieneczce biało kremowej.Tez nie kupowałam specjalnie tylko w tej wielkiej wyprawce jaką zakupiłam była i akurat rozmiar będzie pasował na teraz.
Biedna twoja malutka i widzę że dieta konkretna.Ale czego się nie robi dla dziecka.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich za kolejne tyg.Ale rosna te nasze pociechy i ładnie przybierają.
i tak do 1 nie spałam:)
podziwiam!! Ja tam o 23 góra to już nic na oczy nie widzę...
Ja rzadko kiedy siedzę dłużej ale jak się już zdarza to o 22:30 ledwo na oczy widzę i zasypiam na siedząco.
kwiatunio ja widziałam w przychodni jak wyszła Pani od lekarza (który też jej kazał pieluchować) i zaczęła owijać to swoje dziecko po czym idzie pielęgniarka i pyta się tej Pani czy ona zwariowała żeby nic nie robiła nie męczyła dziecka, przyszła za tydz na kontrole i na bank jej lekarz powie że wszystko jest ok.
hehe a wiesz że identycznie było ze mna jak byłam dzieckiem .
Lekarz kazał rodzicom pieluchować szeroko , robili tak ale ja właśnie darłam się okropnie bo to nie za wygodne chyba. Po jakimś czasie ktoś im powiedział by sobie darowali ale lekarzowi mówili że nadal robią jak kazał.I co efekt był taki że co wizytę lekarz mówił że super jest coraz lepiej a oni nic nie robili.
szkoda czasu na sen:)
dokładnie a najbardziej rozbrajające jest to kiedy chcę żeby już zasnął a on puszcza ten
cudowny bezzębny uśmiech :-D :-D :-D
I od razu zapominasz o zmęczeniu i wybaczasz wszystko prawda ?
Ja czasem mam dość w nocy kiedy mała nie chce spać tylko się bawić i jest aktywna.Ja zmęczona i zła już się robię ale nie na nią tylko jakoś tak ,i tutaj ona walnie takie uśmieszek od ucha do ucha i to jeszcze zdarzają się takie na głos to ja od razu zapominam o wszytskim .
szkieletorek, fajnie z tymi pieluszkami, ale ja bym chyba cierpliwości nie miała do tego prania. Chociaż fakt faktem ze 3 prania mi ida na tydzień.
Ale 3 prania ubranek synka tylko czy wasze łącznie?
Ja robię około 2 prania samych ubranek Lilci w tyg. W tym są pieluszki i wszystko .A nasze robię osobno .

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 12:40

hehe a wiesz że identycznie było ze mna jak byłam dzieckiem .
Lekarz kazał rodzicom pieluchować szeroko , robili tak ale ja właśnie darłam się okropnie bo to nie za wygodne chyba. Po jakimś czasie ktoś im powiedział by sobie darowali ale lekarzowi mówili że nadal robią jak kazał.I co efekt był taki że co wizytę lekarz mówił że super jest coraz lepiej a oni nic nie robili.
możliwe ale ja nie będę ryzykowała jakiś "powikłań" wolę się z Izunią przemęczyć i mieć "czyste sumienie" :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lis 2011, 12:43

tak to wyglada na Izuni
O matko , biedactwo .Wygląda to bardzo niewygodnie ale pewno się mała przyzwyczai z czasem .

Ja pije kawę Inkę teraz heh , zajadam placuszka jabłkowego i za chwilkę ubiorę mała i na pole bo pogoda piękna. Ale wiecie co jesień mamy piękna, udała nam się pogoda na spacerki z dziećmi.
A powiedzcie mi jak z spacerami w zimie będzie ? Można wychodzić z takim dzieckiem ? Jak planujcie robić?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 lis 2011, 13:03

Cześć!

Młody zapada w swoją trzecią drzemkę :ico_szoking: Ale on ma to kimanie. No, ale w dzień to cyca co 2 godziny, chyba przez to krótkie spanie, bo po spaniu głooodny!
Ale nocka dziś ok, wstał punkt północ, potem, 3.22 i o 6, chociaż kręcił się już coś po 5, ale olałam :ico_oczko:

kwiatunio, ale Izunia wygląda, nie dziwię się,że jej się nie podoba. Nie dość,że taki maluch to nie może wiele się poruszać, to jeszcze bardziej teraz ograniczony. Ale zapomni raz dwa o niedogodnościach :-)

:ico_brawa_01: za kolejne tygodnie dzieciaczków!

Ja już przestałam liczyć tygodnie, przeszłam na miesięczne odliczanie :-)

Kinga widziałaś kuchnię na picassie? :-D
Zrobione tuż po remoncie. No i nie chwaląc się mój projekt :ico_oczko: , zagospodarowałam każdy skrawek, bo kuchnia niewielka. Mieliśmytaką byle jaką jak się wprowadziliśmy. Ale jak pomieszkałam to już wiedziałam co gdzie chcę mieć,żeby było wygodnie w kuchni. I do tej pory jestem zadowolona i nic bym nie zmieniła :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lis 2011, 13:07

Kocura Bura, no to ładnie śpi Twój mały:) mój tez w dniu co 2h jak w domu jesteśmy, a na dworze to i 5 moze spać, rzadko kiedy budzi się na cyca, a jak się obudzi to siadam na ławce, dam i śpi dalej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość