Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 cze 2012, 15:04

Witajcie mamusie :)

U nas pogoda straszna leje od wczoraj popołudnia :ico_zly: i dodatkowo niskie cisnienie jest :ico_spanko: piję drugą :ico_kawusia: ale nic nie daje. Ulcia fajna sie zrobiła chwyta grzechotki przekreca sie na boki i na brzuszek bo z brzuszka na plecki to już dawno sie przekrecala siłaczka mała. Franek dostaje juz na głowe od tego siedzenia w domu jeszcze 4 dni i bedzie mógł wyjsc całe szczescie że pogody nie ma bo chyba by sie zaryczał że nie może iśc na plac zabaw.
W sobotę mamy chrzciny Ulci i oby pogoda była żeby tylko nie padało :ico_sorki: bo robimy chrzciny u mojej siostry na ogrodzie pod namiotem gril piwko i torcik :-)

wisnia3006, :ico_pocieszyciel:

śliczne zdjęcia dzieciaczków :ico_brawa_01:

jejku teskni mi sie za brzuszkiem i jak sobie pomyśle że nie bede już miałą wiecej dzieci to łezka mi staje w oku :(

Miłego dnia dziewczynki :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

25 cze 2012, 15:40

witajcie dziewczyny!
wiedzę, zę forum spokojne, wiekszośc zajeta dzieciaczkami:) U mnie ok, jestem w trakcie egzaminów, jeden za mną :ico_brawa_01: 4 przezd mna :ico_sorki:
Ola świergocze, rośnie i dokazuje, nauczyła sie że ciagne na rączkach chce:)
Dzieciaczki prześłiczne- tylko całowac :-D
Wiśnai - powodzenia, trzymam kciuki, zeby wszystko było po mtwojej myśli!!!
jejku teskni mi sie za brzuszkiem i jak sobie pomyśle że nie bede już miałą wiecej dzieci to łezka mi staje w oku
no to do dzieła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 cze 2012, 21:09

asiab napisał/a:
jejku teskni mi sie za brzuszkiem i jak sobie pomyśle że nie bede już miałą wiecej dzieci to łezka mi staje w oku
no to do dzieła
niestety ze względu na cholestaze nie moge mieć wiecej dzieci bo mi wątroba wysiądzie :ico_placzek:

Moja Luska dzisiaj sobie jaja robi jej braciuszek już spi a ona sobie gada i śmieje sie na całego :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

25 cze 2012, 22:53

hejka

wisnia trzymam MOCNOO KCIUKI!! Musi byc dobrze;)

[ Dodano: 25-06-2012, 22:55 ]
Brodzikowa, widzę, że nowy suwaczek się pojawił u ciebie :-D poczytaj może o tych sposobach spłodzenia dzewczynki :ico_sorki:
hehe Dzieki za spostrzegawczosc;)

poczytam pewnie bedzie to Przemyslana decyzja:) Oby sie udalo z Dziewczynka bo w 5 ciaze nie mam zamiaru i niechce juz zachodzic...a ja sie nie uda to trudno:)

[ Dodano: 26-06-2012, 10:03 ]
wstawac wstawac!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

26 cze 2012, 10:20

Brodzikowa, powodzonka w realizacji planów :-D

Straszna tutaj cisza od jakiegoś czasu, co jest??? Pogoda nie dopisuje to na forum powinny być tłumy :ico_oczko:

Jak tam Wasze maluchy? Mój obecnie śpi :-D

agasio, jakieś ząbki już na horyzoncie czy jeszcze nic?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

26 cze 2012, 11:00

Straszna tutaj cisza od jakiegoś czasu, co jest???
chyba powoli zaczynma sie 'psuc" nasz watek :ico_sorki:
biniu czy twoj Cezary lapie juz w raczki ??

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

26 cze 2012, 11:17

witam!!!
karola tez spi a raczej chyba juz wstaje.
ja dzis od 13 zalatwiam sprawy. najpierw do urzedu po pesel pozniej na zakupy wracam do domu i znow musze jechac do garazu dac pracownika pensje zaplacic za czesci i w ogole zobaczyc co tam sie dzieje. a jutro na szczepionke. dobrze ze moja mama nie daleko mieszka bo chyba bym nie dala rady. kuzwa teraz by mi sie przydalo prawko

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2012, 11:42

U nas pogoda straszna leje od wczoraj popołudnia
- u nas to samo i wieje okropnie :ico_zly:
jestem w trakcie egzaminów, jeden za mną
- podziwiam kochana,jestes wzorem do nasladowania :ico_brawa_01: Powodzenia na egzaminach :ico_sorki:

Brodzikowa, wow,szacun ! Ja swiadomie tez juz nie chce w ciazy byc,ale jak Bog da,to do morza nie wyrzuce :ico_oczko:
co jest???
- ja ci powiem,ze we mnie jakies sily wstapily po tych 9 miesiacach ciazy i wciaz cos robie :ico_oczko: No i pogoda nie najgorsza byla,wiec wiecej na dworze siedzialam z dzieciakami,Szymka wystarczy wystawic pod sliwke na podworko i spi ale starszakom jakos czas musze zorganizowac jak sie nudza i wymyslam zabawy :ico_wstydzioch:
kuzwa teraz by mi sie przydalo prawko
- oj prawko i drugie auto to super sprawa :ico_oczko:

A u nas chorobowo :ico_zly: Zucha kicha i woda z nosa jej leci,Andrzejek kaszle a ja mam zapalenie piersi :ico_zly: Znowu :ico_zly:

[ Dodano: 26-06-2012, 11:46 ]
Obrazek

mina Nonka jak pajacowalam przed nim,zeby usmiech zlapac :ico_oczko:

a tu koncowka usmiechu

Obrazek

Andrzejek zakochany w braciszku

Obrazek

i moja smieszka :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

26 cze 2012, 11:56

biniu czy twoj Cezary lapie juz w raczki ??
Hm..., właściwie to nie wiem. Bo kocyk, pieluszkę, kołderkę to chwyci i potrafi naciągnąć sobie albo do buzi tka, jak mu gryzak do ręki włożę to trzyma, ale tak żeby sam chwycił grzechotkę albo coś z zabawek to nie.
Twoja Oliwka już chwyta?

Cezary uwielbia gapić się w TV, mógłby tak cały dzień chyba :-D To ma po tacie :ico_oczko:

[ Dodano: 26-06-2012, 12:00 ]
wisnia3006, dużo siły życzę (tej fizycznej i psychicznej)

iw_rybka, ale nie zapominaj o forum :-D

Czy to normalne, że Cezary ma 2-3 razy dziennie czkawkę? Przeważnie jest tak, że dostanie jeść więc zadowolony zaczyna "gadać", to tak się chyba tej śliny nałyka, że zaraz ma czkawkę i czasami dopiero w jej czasie ulewa się.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

26 cze 2012, 13:20

biniu mój też ma czasem właśnie z 2 razy na dzień czkawkę.. najczęściej jest tak jak piszesz, po mleku zaczyna śmiać się i "gadać" i po kilku minutach dostaje czkawki i czasem ulewa.. ale to chyba normalne jest :ico_noniewiem:
Cezary uwielbia gapić się w TV, mógłby tak cały dzień chyba :-D
oj, mój też od kilku dni ogląda tv :ico_sorki: raz przypadkowo usnął nawet we wózku przed tv, a jak się zapatrzy czasem to wygląda jakby coś rozumiał co gadają tam :ico_oczko:
wiśnia trzymam kciuki aby wszystko rozwiązało się po Twojej myśli :ico_pocieszyciel:
agasio gratuluję i trzymam kciuki za pozostałe egzaminy :ico_brawa_01:
czy twoj Cezary lapie juz w raczki ??
Piotrek co prawda 3tyg młodszy od Oliwki jest, ale myślę że właśnie około miesiąca brakuje aby zaczął coś sam chwytać.. grzechotkę jak jemu włożę w rączkę to przytrzymuje, zaczyna też wyciągać rączki do przedmiotów różnych, ale jeszcze za bardzo trafić w nie nie może :ico_haha_01:
w ogóle mój synuś jakoś tak szybko rozwija się :ico_wstydzioch: od kilku dni zaczął już tak na dobre gaworzyć, gada i śmieje się na całe gardło :-D no i pięknie śpi w nocy, dziś np spał od 20 do 4.30 :-D miałyście rację, czas w ciąży pędził, a z małym dzieckiem to już w ogóle.. niedawno przecież się urodził a tu już prawie 2,5 miesiąca za nami :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość