Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 22:47

Ale dzis odbieram zamówione tabl Alli. Przed slubem schudlam na nich ok 4 kg w 2-3 tyg - wiec mam nadzieje,ze teraz tez pomogą :-)
Kochana...a Ty wiesz że alli są dla otyłych a nie dla dziewczyn którym wydaje się że mają kilka kg za dużo??(Wg producenta przy Twoim wzroście musiałabyś ważyć minimum 76 kg żeby móc je brać) :ico_nienie:
Oj Magduś jakbym Cię przełożyła przez kolano to byś widziała! Igrasz ze zdrowiem!

Dziś byłam w Rossmanie i kupiłam te wkładki :ico_sorki: Są w promocji po 4,99, wzięłam od razu zapas. Szczerze to jak dla mnie za bardzo się odznaczają pod stanikiem ale może przynajmniej nie będą kłaczyć.

Dziś odwiedziły mnie koleżanki z pracy. Miło było sobie posiedzieć i poplotkować. A Tymkowi skapnęły się super ciuszki z H&M :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 22:51

Ale dzis odbieram zamówione tabl Alli. Przed slubem schudlam na nich ok 4 kg w 2-3 tyg - wiec mam nadzieje,ze teraz tez pomogą :-)
Kochana...a Ty wiesz że alli są dla otyłych a nie dla dziewczyn którym wydaje się że mają kilka kg za dużo??(Wg producenta przy Twoim wzroście musiałabyś ważyć minimum 76 kg żeby móc je brać) :ico_nienie:
Oj Magduś jakbym Cię przełożyła przez kolano to byś widziała! Igrasz ze zdrowiem!

Dziś byłam w Rossmanie i kupiłam te wkładki :ico_sorki: Są w promocji po 4,99, wzięłam od razu zapas. Szczerze to jak dla mnie za bardzo się odznaczają pod stanikiem ale może przynajmniej nie będą kłaczyć.

Dziś odwiedziły mnie koleżanki z pracy. Miło było sobie posiedzieć i poplotkować. A Tymkowi skapnęły się super ciuszki z H&M :-D
Wiem wiem :-) Ale nie biore całego op tylko połowa powinna wystarczyć - to tylko tymczasowe rozwiazanie zeby sie zmotywować :-0

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 22:59

Szczerze to jak dla mnie za bardzo się odznaczają pod stanikiem ale może przynajmniej nie będą kłaczyć.
to fakt że się odznaczają :ico_noniewiem: no ale zamierzam kupić z 10 opakowań a pod jakieś obcisłe bluzki będę używać te drogie Kasiali. Dzisiaj przyszły i naprawdę są super :ico_sorki: tylko ta cena :ico_olaboga:

Madleine a nie przytyłaś z powrotem jak przestałaś je brać? Wg mnie super wyglądasz i nie potrzebne Ci są :ico_nienie: Chociaż rozumiem że chcesz schudnąć no i ja tak samo chcę a mi słabo idzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:03

Wiem wiem :-) Ale nie biore całego op tylko połowa powinna wystarczyć - to tylko tymczasowe rozwiazanie zeby sie zmotywować :-0
Ja się boję tych wszelkich wynalazków. Moja mama była osobą otyłą i każda próba odchudzania kończyła się na dodatkowych kg. Lekarka zapisała jej wtedy tabletki odchudzające. Rzeczywiście schudła na nich kilkanaście kg ale pod tego czasu zaczęły się jej problemy ze zdrowiem.
Madleine a nie przyszło Ci do głowy że może to, że tak fatalnie przechodziłaś ciążę mogło być wynikiem właśnie po tych tabletkach? Ja mówię Ci szczerze że bałabym się.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:04

Madleine a nie przytyłaś z powrotem jak przestałaś je brać? Wg mnie super wyglądasz i nie potrzebne Ci są :ico_nienie: Chociaż rozumiem że chcesz schudnąć no i ja tak samo chcę a mi słabo idzie :ico_placzek:

nie nie przytyłam. Dopiero zaraz przed ciazą sobie dogadzalismy z mezem i wtedy poszlo ok 5 kg do przodu,ale to męzowi tez :-)
Co prawda skutki uboczne tych tabl sa nieprzyjemne,ale zeby ich uniknac nie jem tłustego wiec jest dodatkowy efekt :-)

No wlasnie mi tez słąbo idzie,dlatego je kupiłam....
Bo wrócil mi apetyt i niestety trudno mi sobie odmowic jedzenia...a czuje sie kiepsko tak jak teraz wygladam.Niby waga ta sama ci przed ciazą,ale w nic się nie mieszczę ;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:05

Szczerze to jak dla mnie za bardzo się odznaczają pod stanikiem ale może przynajmniej nie będą kłaczyć.
to fakt że się odznaczają :ico_noniewiem: no ale zamierzam kupić z 10 opakowań a pod jakieś obcisłe bluzki będę używać te drogie Kasiali. Dzisiaj przyszły i naprawdę są super :ico_sorki: tylko ta cena :ico_olaboga:
Gosia żeby tylko mieli te 10 opakowań :ico_oczko: U nas ostatnie 4 paczki zostały.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:06

Madleine a nie przyszło Ci do głowy że może to, że tak fatalnie przechodziłaś ciążę mogło być wynikiem właśnie po tych tabletkach? Ja mówię Ci szczerze że bałabym się.
Napewno nie.Ja tez tabl brałąm 4 mies przed zajsciem w ciąże i tylko przez 2 tyg.
Te tabl powodują tylko to,że cześc tłuszczu z posiłków jest wydalana razem z kupą.
I czułam się w trakcie brania ich naprawde swietnie ( no oprocz częstych bączków :P )

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:07

Madleine o jakich skutkach ubocznych piszesz?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:07

Madleine a nie przyszło Ci do głowy że może to, że tak fatalnie przechodziłaś ciążę mogło być wynikiem właśnie po tych tabletkach? Ja mówię Ci szczerze że bałabym się.
Napewno nie.Ja tez tabl brałąm 4 mies przed zajsciem w ciąże i tylko przez 2 tyg.
Te tabl powodują tylko to,że cześc tłuszczu z posiłków jest wydalana razem z kupą.
I czułam się w trakcie brania ich naprawde swietnie ( no oprocz gazów,ale tak jak wyzej napisalam,zeby ich uniknac poprostu nie jadlam tlustego )

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 23:08

Madleine o jakich skutkach ubocznych piszesz?
Gazy i oleiste kupy ( wychodzi poprostu częśc zjedzonego tłuszczu) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość