robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

30 paź 2007, 11:27

hej babeczki :-)
tak czytam i wydaje mi sie ze te wasze pociechy takie duze w brzuszkach sa, a mi lekarz powiedzila ze mala wazy 1500 g i niby mowil ze w normie,a mnie sie wydaje ze jakos malo... :ico_noniewiem: niby ja tez nie rzytylam wiele bo 9 kilo i moze dlatego :ico_noniewiem: w czwatrek mam malowanie sypialni i w przyszlym tyg robimy z mezem kącik dla naszej kruszynki :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac.
a moze macie jakies fajne stronki z pokoikami dla maluszkow,troche inspiracji mi sie przyda :-D w weekend mezus obiecal ze porobimy fotki i wkleje co nieco w koncu swojego :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 paź 2007, 12:15

Robak jesli lekarz mówi że taka waga jest w normie to chyba bym sie nie martwiła za bardzo. Wprawdzie jak ja byłam na wizycie w 29 tc to mała ważyła 1440 ale waga dzieci jest bardzo różna nawet przy samym porodzie. :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 paź 2007, 13:07

U mnie mala w piatek wazyla 2440 i tez mowili ze w normie jak bylam ostatnio u ginekologa na poczatku pazdziernika to mowil ze do porodu powinna miec ok 3200

a wizyta u poloznej znowu trwala 2h tzn w poczekalni cos sie im komputery popsuly i miala za duzo osob umowionych na jedna godzinke wyniki z cukru dobre wiec moge dalej jesc ciasteczka :-D ale oczywiscie musieli dzwonic do szpitala gdzie sa moje wyniki doszli do wniosku ze nie przyszlam na badanie ale wkoncu sie znalazly nastepna wizyta u poloznej za dwa tygodnie a juz myslalam ze ta byla ostatnia a na plusie 17kg

Jola naprawde masz przekichane z swoim mezem moj ma narazie urlop i zrobil sie taka maruda ze juz bym chciala zeby wrocil do pracy przeszkadza mi bo nie chce ogladac tego samego co ja w telewizorze a ilez mozna ogladac mecze

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 paź 2007, 19:11

Czesc dziewczynki.....No niesetety ni kazdy jest idealny i nie kazda moze miec tyle szczescia zeby trafić na super faceta,ja trafiłam na takiego jak mam i co zrobić,ale i tak wole takiego bo w domu zrobi mi wszystko jak potrzebuje pomocy to pomoze,nie robi mi nie wiadomo jakich awantur i nie bije ani mnie ani Julci a to mysle,ze jest najwazniejsze.....Moze on musi dojrzec do wielu spraw,sa faceci co dopiero po 30-tce sa w pelni spraw umyslowych jesli chodzi o dorosle zycie :ico_haha_01: .......Ja dzis bylam u mamy troszku pogadalysmy,wyzaliłam jej sie,kochany tatus sypnął pieniazkami i odrazu pojechalam kupic dla małego pampersy,puder,waciki,oliwke,chusteczki nawilzajace,mydelko i mleczko modyfikowane,no i oczywsicie nie ominelam mojej Juleńki :-D kupilam jej buciki zimowe,ksiazeczke edukacyjna,danonki i jajko niespodzianke :-D ......Uciekam buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 paź 2007, 19:45

ja znowu po zakupach musze chyba skonczyc chodzic po sklepach bo wydaje mi sie ze niczego nie mam i co chwilke dokupuje wkoncu sie kasa skonczy a dzisiaj dokupilam rozowiotki recznik chcialam taki z myszka miki ale zdecydowalam sie na taki wiekszy ale tez rozowy

a wczoraj maz mi rozkrecil wozek i juz przygotowal do dzidziusia bo musial wyciagnac sportowy i tylko zostawic gondolke teraz taki lysy ten wozek

[ Dodano: 2007-10-31, 07:55 ]
Czesc dziewczyny ja juz od godzinki na nogach musze jechac do szpitala podpisac zgode na znieczulenie bo inaczej nie ma mowy zebym dostala nie wiem czy pozniej sie zgodze ale wole teraz miec podpisacne wiem ze to jest jednak ryzyko bo wbijaja ci to w kregoslup no ale chce miec jakies wyjscie

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 09:12

Masz rację Iwonko. Lepiej sie zabezpieczyc niz później żałować. Po tych Twoich wizytach lekarskich widac że w Hiszpanii ta służba zdrowia też działa nie najlepiej :ico_olaboga:

Jola no to pierdółki masz juz pokupowane :ico_brawa_01:

Nie wiem czy mówiłam ale kupiłam wreszcie komodę na rzeczy malutkiej. odbieramy ja we wtorek, więc jak juz będzie to powoli zabiorę sie za pranie i prasowanie :-D

[ Dodano: 2007-10-31, 10:03 ]
Hej gdzie sie podziewacie... :569: ?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2007, 11:38

No ja juz jestem zgoda podpisana ale jak zobaczylam ta igle co wbijaja w kregoslup to nie wiem czy bede chciala moj maz jak ma juz isc ze mna do szpitala lub do poloznej to od rana marudzi bo wiemy ze sie jednak troche naczekamy dzisiaj tez mial przyjsc anestezjolog o 9 a byl 9.30

uciekam pic kawusie a pozniej moze gdzies pojedziemy na wycieczke trzeba wykorzystac ostatnie dni urlopu meza

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

31 paź 2007, 11:46

Hej kobitki wczoraj mnie nie było ale od rana w rozjazdachbyłam. Cukier po dobrym śniadanku wyszedł ok 101 i to po batoniku na deser!! :ico_haha_01: Byłam w szpitalu i obejrzałam sobie wszystko sale porodową rodzinną i nawet jak by co ta gdzie robią cesarke odpukać :ico_puknij: i już jestem spokojna!!!Jola_85, Tak jak napisałaś dobrze ze nie bije ciebie ani julci ,a że czasem sobie wypije czy ma jakiś grymas trudno poprostu tak jak mówisz cisza w domu i zrozumie!!!! :ico_oczko: mój to też nie zawsze jest święty też ostatnio jak jest na urlopie to sobie piwkuje!!! :ico_sorki: ale obiecuje ze w ostatnim miesiącu już nie bedzie!!! Wiecie jak byłam w tym szpitalu to rozmawiałam z położną i ona powiedziała mi że ten 34 tyd na odstawienie fenoterolu to najwyższy czas bo potem jak przychodzi co do czego to nie ma ani skurczy ani bóli porodowych i robi się problem!!!! Byłam na odliczanku i widziałam że niektóre z was zaczynają 31 tyd i piszą ze to poczatek 8 miesiąca a to jest środek 8 miesiąca . Mi lekarz powiedziła i zrobił taką rozpiske : 7 miesiąc to początek 25tyg, do końca28 tyg.
8 miesiąc to od 29tyg. do końca 32 tyg. a 9miesiąc to od poczatku 33tyg. do końca 38tyg.
:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

31 paź 2007, 12:03

Cześć Kochaniutkie
Asikk no to mnie zaskoczyłaś teraz z tymi miesiącami powiem Ci szczerze :ico_szoking: ....Wychodzi na to ze ja za niedlugo zaczne juz 9msc :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ......Wiecie ja juz tak strasznie nie moge sie doczekac mojego synusia,ze to jest poprostu masakra....Wczoraj poprasowałam juz połowe ubranek,dziś następną połówke poprasuje i bede miała juz wszystko gotowe...Torba do szpitala prawie kompletna(ale jeszcze nie spakowana),dziś zakupiłam majteczki poporodowe,jeszcze mi zostało do kupienia do szpitala ceratki i pieluchy bella :ico_haha_01: ....No a dla dzidzi jeszcze ten wózek,gaziki,sudocrem i spirytus...Mnie dzis naszla ochote na spagetti i robie na obiad :ico_haha_01: .....Najlepiej jadłam wczoraj kolacje,mąż to juz patrzył na mnie jak na jakąś :ico_puknij: hahaha......Najpierw wmuciłam pół tabliczki czekolady a za chwile bułke z szynką i śledziami w oleju z cebulką :ico_haha_01: :ico_haha_01: .......Nieźle..........
Kasiu no pierdułki juz mam na szczescie :ico_haha_01: super,ze masz komode,tez chcialam kupić,ale zabardzo miejsca u nas nie ma....
Iwonko wiesz nieraz coś strasznie wygląda a okazuje sie całkiem bezbolesne :ico_haha_01: ,ja słyszałam ze jesli chodzi o porod naturalny takie znieczulenia pomaga przy tych pierwszych skorczach ale pozniej nie moga cie nim faszerowac poniewaz bole parte musisz czuc zebys wiedziala kiedy przeć,tak wiec ja poradzilam sobie bez znieczulenia przy Julci ktora wazyła ponad 4kg tak wiec mysle ze teraz tez sobie poradze :ico_haha_01: ...Dobra uciekam dziewuszki buziaczki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 12:18

Oj Asikk to teraz mnie zakręciłaś z tymi miesiącami :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość