julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 maja 2007, 10:36

witam!
ja juz po odwiedzinach w pl... weidze ze duzo nowych twarzy na naszym watku :-) witam wszystkich... nie mam sily czytac calych dwoch tyg wiec wybaczcie ... :-D my juz zaczelismy nauke siadania na nocniczek dzis zrobil natus sliczna kupke prosto do nocniczka jeszcze kilka miesiecy i bedzie slicznie- powiem wam ze natek wogole sie nie zdziwil siadl i zrobil kupke :ico_haha_01: a zabki juz cale widac mam w domku maly kasownik :ico_haha_01:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

06 maja 2007, 14:48

Julie jestem pod wrazeniem jak twoj Nathanek szybko sie rozwija. Juz zaczynsz go uczyc na nocnik, jestem w szoku :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 maja 2007, 16:19

agusiu mojej znajomej mama mio poradzila ze skoro juz siedzi normalnie bez raczek to go moge zaczac uczyc bo to trwa troche taka nauka no i pomyslalam ze pewnie moge sprobowac a na nocniczku siedzi pewnie wiec bede go z rana i popoludniu na chwilke sadzac bo wtedy zwykle kupa sie pojawia i mam nadzieje ze sie za kilka miesiecy nauczy sam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

06 maja 2007, 21:41

Witajcie :-)
Witaj Julie, fantastycznie że do as wróciłaś, a jak pobyt w Polsce?
Rzeczywiście ja tez jestem pod wrażeniem rozwoju Nathanka. Mój mały dopiero dźwiga pupę do raczkowania a z tego co widze na zdjeciu Nathanek juz raczkuje. No i ten nocniczek, ciekawe??? Mo :-) że rzeczywiście waro przyzwyczajać malucha od małego :ico_noniewiem: ? Jak tylko będzie samodzielnie siedział również spróbuje z ym nocniczkiem.

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 maja 2007, 06:33

Maju mamy podobne zdanie, moj Filip tez ledwo co zaczał sie przekrecac wiec jestem bardzo miło zaskoczona rozwojem Nathanka. To napewno bedzie jakis sportowiec :-D U nas dzisiaj pierwszy nocka bez wstawania na jedzenie. Postanowiłam go powoli tego oduczac, po pierwsze ze juz pracuje a po drugie ze maly juz niedługo przeniesie sie do swojego pokoju. Dzisiaj sam przespał noc ale mysle ze nie bedzie tak łatwo wiec jestem gotowa do działania :ico_oczko: Wiecie on zjada ok 19 słoiczek zupki albo deserku a o 20 ,180ml bardzoooo gestego mleka wiec mysle ze to spokojnie mu wystarcza na noc, co sadzicie? koncze bo zbieram sie do pracy, dzisiaj wyjatkowa na 8 bo mam cos do załatwienia. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

07 maja 2007, 07:38

Agusia a jak ci się wogóle pracuje? Troszkę ci zazdroszczę, tez bym chciała wrócić do aktywności zawodowej ale niestety nie mam z kim zostawić dzieciaczków. A co do nocnego karmienia, to jesli budzi ci sie nocy to co robisz?, nie dajesz mu jesć? Ja całyczas karmiłam małego piersią, dopiero teraz na wprowadzamy różne inne smakołyki. Mały miał 2 pobudki w nocy na karmienie, a wczoraj dałam mu pół słoiczka zupki i obudził się tylko raz nad ranem.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 maja 2007, 08:38

moj nathan budzi sie tez raz w nocy na mleko ... i nie wiem co z tym zrobic ale zupke je zawsze ok 1-2 popoludniu a iweczorem kaszke.... moze mu cos jeszcze dawac ale co?? aagusia ja jeszce czekam do pracy pod koniec miesiaca ... a z kim malego zostawiasz? kurcze ja nie mam jak malego przeniesc do swlasnego pokoju bo nie mamy innych pokojow :ico_noniewiem: moze za pol roku wiec do tego czasu nathan u nas bedzie mieszkal i chyb aplakal z tego powodu nie bedzie tylko boje sie ze potem bedzie ciezko jak sie wieksze dziecko juz przyzwyczai ale pewnie damy rade,...

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

07 maja 2007, 12:37

Witajcie :-) Przepraszam, ze tak dlugo do Was nie zagladalam, ale jestem strasznie zaiegana i wogole to pisanie pracy mnie wykancza. Mysle, ze juz niedlugo znajde wiecej czasu.
Z tego co widze to wszytskie dzieciaczki zdrowe co bardzo mnie cieszy.
Julie Nathanek naprawde szybko sie rozwija, super :ico_brawa_01:
U nas wszystko po staremu, Hubercik przesypia cala noc. Zwykle budzi sie ok 6.30 na karmienie, potem biore go do siebie i jeszcze spimy do 9.00, czasem do 9.30 :-)

Pisze bo potrzebuje Waszej pomocy drogie mamy. Moja dobra przyjaciolka pisze prace na temat macierzynstwa i musi przeprowadzic ankiete wsrod matek. Jesli wyrazily byscie chec wypelnienia takiej ankiety to prosze o maila. Byla bym wdzieczna gdybyscie mogly mi pomoc. Z gory Wam dziekuje.
Maju pytalas mnie kiedys co pisze, a wiec temat mojej pracy dyplomowej brzmi Agresja i przemoc wsrod gimnazjalistów.Temat na czasie wiec nie mam wiekszego problemu, poszlam na latwizne. Czesc teoretyczna szybko poszla, gorzej z badaniami i wyciaganiem wnioskow z ankiet, takie sranie w banie. Mam nadzieje, ze obronie sie i zapomne juz o nauce. Moze nie na zawsze,ale na przynajmniej pol roku.
Przesylam caluski i jeszcze raz prosze o pomoc i malie do Was. Dziekuje. Milego dnia

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 maja 2007, 14:33

gosiuniu chetnie pomoge maila mam w profilu a jak nie to wysle...
u nas znowu krzyk i placz kolejne zeby tym razem dwojki widac na dole ale i gora cos sie rozpulchnila jejku mowie wam ja juz nie moge zwariuje z tymi zebami ttak dziecko sie nacierpi... no i znowu 3 noce beda nieprzespane bo ostatnio wlasnie tyle to trwalo... ledwo sie jeden przebije to nastepny zaczyna rosnac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

07 maja 2007, 15:24

Julie mail poszedl. Dziekuje :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości