Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

17 lip 2007, 19:54

czesc kochaniutkie.
Dominiczko bardzo sie ciesze ze badania wyszly ok. teraz to juz nie masz co sie obwiniac tylko myslec nad prezentem pod choinke dla meza :ico_oczko:

Olciiaa jak to dobrze ze do nas powrocilas. koniecznie wklej zdjecia malutkiej. no i opowiadaj jak tam malenstwo. :-D

no a ja dzisiaj w pracy zauwazylam ze moje nogi to stracily kostki. napuchnely mi tak bardzo ze az w kolanach ich zgiac nie moglam. zaraz po pracy pojechalam do lekarza bo sie wystraszylam ze to moze byc zatrucie ciazowe naszczescie okazalo sie ze cisnienie jest w porzadku i dostalam L4 do 27 lipca. przynajmniej sobie odpoczne troche :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 lip 2007, 07:16

Cześć dziewczynki :-)
Dominiczko bardzo się cieszę że wyniki masz wporządku :ico_brawa_01: no to teraz nie pozostaje Wam nic innego jak za niedługo zacząć ponowne starania. A co do tych naszych 11 m-cy absencji to uwierz mi że warto było :ico_oczko:

Olciia z tego co pamiętam to Emi zaczęła kontaktować jak miała około 3 tygodni. Bo sam początek to z dzieciątka takie warzywko jest. Nakarmić, przebrać uspać i tyle. Ale zobaczysz że z dnia na dzień będziesz widziała zmiany. A czas szybciutko leci :-)

Paulina dobrze że masz urlop bo doskonale wiem co to są opuchnięte nogi. Ja byłam popuchnięta od 30tc i tak mi zostało do końca a rodziłam w marcu kiedy ciepło jeszcze nie było. Też się bałam że to może być zatrucie ciążowe ale na szczęście okazało się że wszystko było ok. Nawet dostałam nową ksywkę na czas ciąży Fiona :ico_haha_01:

A co do upałów to jestem wykończona. A mojemu dziecku wcale nie przeszkadza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 lip 2007, 08:53

he he Fiona to mi się podoba :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

19 lip 2007, 13:51

Dziewczyny jak mam wkleić tu zdjęcia????? Prosze o jakiś mały instruktarz

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 lip 2007, 14:00

Olciiaa najlepiej zaloguj sie na www.fotosik.pl i tam wrzuć swoje zdjecia. Jak je wrzucisz to zostanie wygenerowany kod ktory wklej normalnie piszac swojego posta a my zobaczymy wtedy twoje foteczki :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 lip 2007, 14:02

Olciiaa, musisz się zarejestrować na www.fotosik.pl
Tam jak się zarejestrujesz to wgywasz zdjęcia ze swojego komputera.
Jak już je zgrasz to koło zdjęcia będą kody. Musisz wybrać jeden z kodów z pozycji
"Kody na forum dyskusyjne" i skopiować. Jak już skopiujesz to wejdź na forum TT i otwórz "profil" Zejdź do miejsca gdzie masz "podpis". Tam masz okienko do wpisywania tego co chcesz żeby było widoczne na forum. I tam właśnie wklejasz kod skopiowany z fotosika :-)
Powodzenia i czekamy na zdjęcia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

19 lip 2007, 15:01

No dziewczyny od godziny walcze z moim cholernym kompem ale udało się!!! Oto ja i moja córcia :-). Aga dzięki za wskazówki - sprubuje się tam zalogować póki mała śpi.

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

19 lip 2007, 18:30

Hej laseczki. Odwiedziłam dzis moje słoneczko w Rudzie Ślaskiej. Pięęękne miejsce. Troche dalek od nas, ale.. moze głupio to zabrzmi.. cieszę sie ze moje słoneczko śpi sobie w takim miejscu. Pozegnaliśmy się z Nim i poczułam ogormną ulgę. Tak jakby ktoś kamień z serca mi zrzucił. Płakaliśmy oboje.. ale chyba bardziej ze szczęścia ze nareszcie moglliśmy powiedzieć mu: narazie mówie do widzenia, czekaj na nas. Nigdy nie zapomnimy o naszym synku, ale rozpoczynamy nowy etap w zyciu i to był taki moment, zeby pogodzic sie ztym co sie stało. teraz dopiero wiem, ze nie mogę się zamartwiać, płakać i rozpamietywac to co się stało, że On tego by nie chiał, ze czuwa nad nami. I to w bardzo namacalny sposób.
Kiedy dojeżdżaliśmy do Rudy zaczął padać deszcz.. oczywiscie nei mieliśmy zadnych parasoli. Od bramy wejsciowej do miejsca w którym spoczywa nasz aniołek był dosć długi deptak.. wiec szliśmy w deszczu tam i kiedy juz doszliśmy na miejsce, nagle zrobiła się taka dziurka w chmurze i tylko w tym miejscu nie padał deszcz i pole pamięci zostało oświecone przez słonko....
.... jednym słowem nasz Makymilianek nas przywitał i bardzo mocno czułam Jego obecnosć. Teraz rozumiem słowa, które ktoś napisał nam smsem:
KOCHANI RODZICE POMIMO WASZEJ OGROMENJ STRATY GRATULUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA, BO NIE KAŻDY MOŻE DOSTĄPIC ZASZCZYTU BYCIA RODZICAMI ANIOŁA...
....chyba mogę powiedziec, że jestem szczęsliwa...

i wy też macie w tym swój udział, za co bardzo ale to bardzo wam dziękuję :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lip 2007, 08:50

Dominiczko cieszę się że pogodziliście się ż tym co się stało. Pewnie wyjazd do Rudy bardzo Wam w tym pomógł
Kurcze znowu mi łzy popłynęły jak przeczytałam Twój post...
Ale mimo wszystko podziwiam Was za siłę, którą macie w sobie. Mam nadzieję i mocno trzymam kciuki że teraz będzie już tylko lepiej.


Olciiaa gratuluję córci. Śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 lip 2007, 15:01

Dominika kurcze ja rycze i rycze jak czytam tego twojego posta :-D ale bardzo sie ciesze ze ten wyjazd dal ci takie ukojenie i spokoj. teraz juz sama wiesz ze ten aniolek czuwa nad toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość