Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

15 kwie 2008, 21:23

Witam
wpadłam na chwilkę pochwalić się zdjęciami i dalej lecę ogarniać się.

urodziny Antosia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

chrzciny Frania:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 kwie 2008, 12:45

oj trzeba mieć duuuużo cierpliwości,skąd ja to znam :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bożenko jakie dwa przystojniaczki :ico_brawa_01:
pochwalę sie że wygralismy autko z hot wheels,zbieraliśmy naklejki które dostawało sie za każde jedno kupione autko i udało nam sie zebrać komplet :ico_brawa_01:


a tu Kacper z wyścigówą

Obrazek

i z ulubionymi autkami

Obrazek

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

17 kwie 2008, 13:38

bozenka super przystojniaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mój ostatnio jak sie kapie to nogi bierze w bok i woda mu chlupie w siusiaka i mówi mama co to,mama o nie i prawie placze to mu mówie nie rób tak nóżkami to woda nie bedzie chlapała tam ale przegadajcie dziecku :ico_haha_01: dalej robi a siusiak mu podskakuje od tego chlapania a on biedny zdziwiony i przerazony :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 kwie 2008, 12:04

a co tu takie pustki :ico_szoking: gdzie Was wywiało :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

18 kwie 2008, 14:22

Antos rano rozśmieszył mnie do łez
przytulił Puchatka do siebie i mówi że Kubuś je cycy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

19 kwie 2008, 00:24

przytulił Puchatka do siebie i mówi że Kubuś je cycy
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jejku te dzieciaczki sa niesamowite :-D :ico_brawa_01:
Bozenka zdjecia swietne :ico_brawa_01: a Antos jaki kaweler w tym krawacie :ico_haha_01:

kasiekk, moja nauka z nocnikiem wyglada dokladnie jak u ciebie :ico_olaboga: juz wydawalo sie ze bedzie koniec z pampersami a tu dalej trzeba :ico_noniewiem: Dawid najbardziej lubi chodzic w majteczkach i zauwazylam ze wtedy bardziej sie powstrzymuje przed zsikaniem a na noc moge mu dopiero zalozyc jak mocno zasnie :ico_noniewiem: kurcze czekam az bedzie naprawde cieplo wtedy bedzie biegal w samych majtach i moze latwiej sie nauczy :ico_olaboga:

matikasiato rzeczywiscie mialas spiecie z tesciem :ico_olaboga: ale ja bym zareagowala dokladnie tak samo :-) nikt nie ma prawa uderzyc naszego dziecka :ico_nienie: no i pomyslec co moze sie dziac jak dzieci zostaja z dziadkami a co mowic o jakiejs obcej niance :ico_olaboga: w zyyyyciuuuu!!!!!

U nas ogolnie w porzadku Dawidkowi bunt chyba minal uuuffffff i stal sie slodkim chlopcem ale do niego musi nalezec ostatnie slowo i czasem trzeba sie nagimnastykowac umyslowo :ico_oczko: ciagle by tylko sprzatal wyobrazcie sobie ze jak Olek nabalagani to pyta sie "Dawidku posprzatasz?" a maly "ta" i bierze sie za robote :-D

[ Dodano: 2008-04-19, 15:07 ]
mmmhhh co tu taka cisza??
Milego weekendu zycze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-20, 16:49 ]
Jestem w :ico_szoking: wiedzialam ze Dawidek ma uzdolnienia plastyczne ale nie wiedzialam ze do tego stopnia :ico_szoking: wczoraj narysowalam mu duze kolko i sie spytalam czy wie gdzoe sa oczy no i zobaczylam ze wie gdzie narysowac oczy nos buzie i wlosy :ico_szoking: Nie ma co wdal sie w tate i wujka ktorzy pieknie rysuja bo ja to mam 2 lewe rece :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 19:27

Magda Sz. też jakis czas temu narysowałam Pelkowi koło i też bylam w szoku że wie gdzie co jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,jeszcze uszy rysuje :-D

co tu tak pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Kacpra zachowanie też sie poprawiło :ico_brawa_01: ,tylko ciekawe na jak długo :ico_puknij: idziemy sie kąpać

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2008, 19:40

jesteśmy i my. ja miałam zjazd i od razu zostalismy do dziś. odwiedziliśmy znajomych i rodzinke. fajnie było odpocząć od nowego teścia. mati całkiem zdrowy.przywiózł z weekendu mnóstwo nowych słów:)pogoda się poprawia i mam nadzieję, że więcej będziemy na spacerkach.

Bożenka super fotki:)

[ Dodano: 2008-04-22, 10:14 ]
my dziś mamy piekną pogodę. mati od 2 dni wstaje ok 8.30 :) teraz to mama dopiero jest wyspana. dziś jedziemy do lekarza. ja ze sobą a z matim też bo między nóżkami ma znów jakaś alergię. wczoraj płakał że "kuje". ten krem co dostalismy nie pomaga. dzis juz mu na noc pampka nie założyłam bo pewnie dodatkowo tam go obciera a i tak od jakis 3 tygodni pampers rano suchy. mąż podłożył folię ale noc przespana na sucho:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

22 kwie 2008, 23:35

dzis juz mu na noc pampka nie założyłam bo pewnie dodatkowo tam go obciera a i tak od jakis 3 tygodni pampers rano suchy. mąż podłożył folię ale noc przespana na sucho:
jejku jak ci zazdroszcze :ico_brawa_01: Dawid roznie z nocnikiem robi kiedy mu sie chce a osiol z niego uparty ze szok jak "nie" to tak ma byc a na sile nie chce go sadzac wiec kombinuje jak go przekonac a to Ruperta stawiam obok zeby patrzyl albo przed akwarium siada i rybkom pokazuje :ico_olaboga:

Chyba bunt na dobre mamy za soba ale za pare miesiecy znowu moze go dopasc moj starszy syn mial co pol roku takie etapy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2008, 10:38

Magda to trzymam kciuki by i u Was szybko poszło:) Mati już zapisany do 5 przedszkoli ale i tak pewnie go nie przyjmą choć zalatwiłam sobie wpis że pracuję.Pod koniec maja zapiszemy go jeszcze do grupy przedszkolnej w żłobku. tam są większe szanse bo zawsze to żłobek, a jak się nie uda i tam a załapie pracę to dam go nawet w ciągu roku jeśli będzie można tylko na rok do prywatnego. muszą mi w końcu jakieś latka pracy polecieć:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość