Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 maja 2008, 19:11

wiola85, nie martw sie, czas szybko ci zleci , a widze ze nie dlugo szykuje ci sie jeden z najwazniejszych dni w zyciu :ico_brawa_01: ,wiec tym bardziej. Ciesze sie ,ze wszystko dobrze i zdrowko ci sprzyja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 maja 2008, 19:37

adia26 no szykuje sie i to duzymi krokami :-) ale sie boje strasznie to juz tak blisko :ico_oczko:
Jade na basen popływac narazie dziewczynki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 maja 2008, 19:49

wiola85,to napewno stres dla ciebie ,ja nie mam takich doswiadczen ale wyobrazam sobie ,ze zjadaja cie nerwy. Wszystko bedzie dobrze :-) milego plywania tobie zycze, :607:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 maja 2008, 12:03

slonko2008, mikkado1, ja też niestety dopisana do grupy bliskich przyjaciół kibelka.... :ico_placzek: wczoraj zwymiotowałam sniadanie i potem już cały dzień bardzo źle się czułam, dosłownie ledwo trzymałam się na nogach....
dzisiejsze śniadanie również wylądowało w kibelku.... :ico_placzek:
ale co tam-stawiam :ico_tort: z okazji POŁOWY CIĄŻY :ico_ciezarowka: i pierwszych naprawde konkretnych kopniaków Kropka (w niedzielę) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 maja 2008, 14:17

zirca jejku to ty juz masz półmetek :ico_szoking: musze tam zerknac na te wasze terminy porodów :-) Ja to jestem na koncu termin mam na 30 pazdziernika, moze byc wczesniej albo pozniej :ico_oczko:
Pogoda u mnie jest koszmarna, na slasku pada od niedzieli i zmino sie strasznie zrobiło. U mnie w rodzinie zaczyna panowac jakas grypa jelitowa. Ale nie w moim domu tylko u ciotki, a pech chciał ze widziałam sie z nimi wczoraj i juz narzekali ze jakos zle sie czuja, a dzis sie dowiedziałam ze sie pochorowali :ico_olaboga:
Mam tylko nadzieje ze zadne bakterie nie przeszły na mnie :ico_szoking: bo to bedzie tragedia, sama choroba to koszmar nie wspominajac juz o zblizajacym sie slubie...
A lepiej nie mysle o tym :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 maja 2008, 15:29

Dzisiaj dowiedziałam się ze będzie chłopak :-D a jednak przeczucie mnie nie myliło :):)
Jarek szaleje ze szczęscia i sie chwali że on to ma strzał :-D :-D a ja się ciesze ze maluszek jest cały i zdrowy .
Teraz czeka nas nie lada wyzwanie wymyślić jakieś piękne imie dla naszego synka , no i w koncu moge zacząć sie rozglądać za ubrankami ,wózkiem itp.
Jedyne co mnie zmartwiło to brak fotki malenstwa ,chociaz porosiłam o to lekarza :(:(
Więc chyba następnym razem zrobie to badanie prywatnie , i moze wtedy będe mieć pamiątke .
Pogoda jest okropna cały dzionek boli mnie głowa i zaraz ide spać .
zirca gratulacje z okazji pierwszych konkretnych ruchów maluszka teraz będzie to codzienne ciekawe jaka pore u ciebie wybierze maluszek aby sie poruszać ,u mnie jest to tak koło 22 :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
wiola85 nie martw się na zapas , wszystko będzie dobrze wirus pewnie ominie cię z daleka przynajmniej tego Ci życze :-) :-)
[/b]

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 maja 2008, 17:04

slonko2008 gratuluje syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widze ze jednak jak narazie wiecej zapowiada sie chłopczyków :-D Wiesz co z tymi zdjeciami tak to jest. Mnie tez nie dał zdjecia bo powiedział ze na innym aparacie do usg drukuja zdjecia i nastepnym razem pojdziemy tam na badanie i mi da. Chociaz jakos nie chce mi sie w to wierzyc a tak bym chciala zobaczyc dzidzie jak juz urosła :ico_placzek: Ostatnio widziałam ja jako fasolke w 8 tydoniu ciazy w szpitalu dali mi zdjecia. I narazie tylko na nie moge patrzec.
Wybieram sie jeszcze na to usg 3D. Takie dokladne jest i tam na pewno dostane fotki i podobno płytke z nagrania tez :-D Ale z tym poczekam jeszcze kilka tygoni az bejbe podrosnie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 maja 2008, 18:25

czesz dziewczyny :-)
slonko2008, gratuluje chlopczyka :ico_haha_02:
zirca, Super,ze czujesz juz dzieciaczka ja jeszcze nie :ico_placzek: ale w ciagu ostatnich dwoch dni mam takie dziwne odczucia jakby cos tam sie wiercilo w srodeczku. wiec moze juz nie dlugo...
wiola85, nie martw sie na zapas a wszystko bedzie dobrze i choroba cie nie wezmie :ico_chory:

Awatar użytkownika
sarah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2008, 11:43

20 maja 2008, 19:57

a moj dzidzius sie zaczal ruszac 16/05 - w piatek.
i odzywa sie codziennie, szczegolnie wieczorem, przed 24 jak juz sie poloze. zaczyna mu sie pewnie nudzic ;-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 maja 2008, 20:35

slonko2008, gratuluję Syneczka!!!! :ico_brawa_01: ale numer...prawie same chłopy na naszym wątku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość