Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 mar 2007, 12:16

hello kobietki!!!!
Kasik ciesz sie bo masz juz blizej niz dalej, trzymam za Ciebie kciuki :ico_brawa_01:
a ja ostatnio chyba psychiatry potrzebuje bo mam jakies nienormalne sny, jakies smoki, czarownice i potwory :ico_olaboga:
a nie wspomne o tym ze jestem straszna niezdara i wszystkie moje ciuchy mam albo od ketchupu albo od oliwy itp
a jeszcze mowia ze kobiety w ciazy sie zapominaja :ico_olaboga: to nic ze ustrugalam dzis ziemniaczki na obiad i wrzucilam je do kosza :ico_olaboga:
matko!!!! kiedy to sie skonczy??????? moj J. mowi ze zawiesi mi na szyi adres bo pewnego dnia moge nie trafic do domu :ico_haha_01:
a!!! zakupy robi moj kochany bo ja nie mam do tego glowy, ide po cukier przynosze pomidory itp. zostawie to bez komentarza!
buziaczki moje kochane i milego dzionka zycze :ico_ciezarowka:
Ps. moj ma w czwartek urodzinki chcialam jakis :ico_tort: wykombiowac ale znajac mnie napewno jakis smieszny produkt bym dodala do niego ( puszke rybna albo ziemniaka) wiec nie ryzykuje :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 mar 2007, 13:07

Kasiulka, to już :ico_szoking: ja się muszę psychcznie przygotować :ico_oczko: trzymaj się dzielnie i dawaj znać z placu boju :ico_oczko: a czy tak się poród zaczynał u twoich dziewczyn z kwietnówek?
Ilonka Vinne ślicznotka jak zwykle :ico_oczko: robiłam dziś zdjęcia w pisakownicy, ale musze troche pokombinowac zanim je wkleje, inny aparat wzięłam i na górze jest zainstalowany, a teraz po prostu leń mnie złapał i tyle :ico_oczko:
co do zdjęć w majtoskach to już sie szykuj :ico_haha_01:
martuchafrost, to rzeczywiście nie bierz sie za ten tort, bo ziemniaczany raczej przyszłego tatusia nie ucieszy :ico_haha_01: i nie przejmuj się tak, ciąża to tylko 9 miesięcy i już niedługo wszystko wróci do normy :ico_oczko:
Gosia a ty szybko zaczęłaś mówić? może po mamusi taki małomówny, chociaż...nie sądzę :-D

my już po spacerze, pisakownica zawładnęła lenką, tak jak Tomek robi histerie jak czegoś nie może mieć :ico_noniewiem: kopie i w oóle wkurza mnie takim zachowaniem, wszystko jest wtedy na nie i koniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 mar 2007, 13:31

martuchafrost pisze:a ja ostatnio chyba psychiatry potrzebuje bo mam jakies nienormalne sny, jakies smoki, czarownice i potwory :ico_olaboga:
a nie wspomne o tym ze jestem straszna niezdara i wszystkie moje ciuchy mam albo od ketchupu albo od oliwy itp

nic nie przejmuj, mam to samo, tyle, ze ja teraz sie bede musiala sprezyc, bo bede sama mieszkac przez jakis czas i bede jesc to co sama sobie kupie, wiec...

Kasi.k rodzisz, czy jeszcze czekamy.

Kasiaa79 pozdrowienia dla Lenia - Owieczki. W czasach mojej burzliwej kariery teatralnej gralam swego czasu Owieczke Beeerte :ico_oczko:

Ja dzisiaj zegnam mojego mezusia na blizej nieokreslony czas, wiec tylko tyle na razie. Ide dalej zegnac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 mar 2007, 13:57

Mąż wypisuje jakieś dokumenty wiec moge sobie popisac na TT :-D

Jasnie Pani żegnaj męża Kochana... a ja jeszcze nie rodzę, w każdym razie nie teraz...

Kasia jedna urodziła ni stąd ni zowąd (ale pierwsze dziecko też było wcześniakiem), a dwie nastepne narzekały od jakiegos czasu, że brzuch im się stawia, mają dziwne upławy itd. czyli w miarę podobne objawy do moich...
A Lenka to chyba w sobote rodzona, bo widze, że pracus i ma myk do sprzątania... nawet kupek się nie boi :-D

Gosia rób kochana zdjęcia :ico_sorki: Tomek wygląda super, ale podejrzewam, że od tego czasu już sporo podrósł...

Martucha ja tez mam dziure zamiast mózgu :ico_olaboga: ale na szczęście to podobno przejściowe jest...

Ilonka nasza modeleczka jak zawsze super :ico_brawa_01: a jak urosła...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 mar 2007, 14:49

Kasiuńka, Lenka nadaje sie po prostu na córę Delfiny, oj, obie by miałay raj ze sprzątaniem :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), tylko nie przesadzaj z pożegnaniem, bo jeszcze bliźniaki będziesz miała :ico_oczko: przytul się do mężusia, zobaczysz czas szybko minie i będziecie juz razem :ico_oczko:

a ja sie bieram do szkoły, disiaj jedziemy na rolki zamiast zajęć, ja ocywiście będę sie trzymac drzew, bo boje sie tych rolek jak cholera! :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 mar 2007, 15:10

Gosia a ty szybko zaczęłaś mówić? może po mamusi taki małomówny, chociaż...nie sądzę

no wlasnie nie zaczelam szybko mowic 2,5 latka mialam i dopiero sie rozgadalam. Moja mama tez z poznomownych.

Co do dziury w mozgu w czasie ciazy to nam polozna w szkole rodzenia opowiadala jak jedna dziewczyna robila pierogi. No i pamietala ze jak skurcze beda co 8-10 minut to ma jechac na porodowke. No i dostala skurcze ale nie co 8-10 minut wiec dalej robila pierogi. Zadzwonila do meza ze ma skurcze ale nie co 8-10 minut wiec dokonczy pierogi poczeka na meza zjedza i pojada do szpitala. Mąz przyjechal i co sie okazalo ze ma skurcze co 5 minut!!!! :ico_szoking: No ale przeciez polozna mowila ze do szpitala trzeba jechac jak sie ma co 8-10 minut a nie jak co 5. Niezle co??? Zacmienie umyslu podobno jest w trakcie porodu i kobieta nie mysli wtedy logicznie.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 mar 2007, 15:13

witam
ja zasmarkana i kichajaca.....ale pogoda piekna dzisiaj :ico_haha_01:
przeczytalam was ale nic nie pamietam :ico_noniewiem:
tylko ze kasik juz zaraz bedzie rodzic :ico_szoking: i bobka lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D a i ze Vinee juz tak duza,wyciagnela sie ostatnio i taka panienka zrobila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasiadasz rade na tych rolkach, tylko uwazaj zeby dzieci nie stratowac :ico_oczko: :ico_haha_01: juz dawno nie wklejalas zdjec lenki,dawaj szybko.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 mar 2007, 17:30

Jasnie Pani to bedziesz tesknila za mezusiem, ale to tylko troszke :-)
Ps. jak nic Ci sie nie uda ugotowac to zapraszam do mnie :) u mnie chlopaki gotuja ( moj ksiaze i jego brat) bo boja sie ze ja dom spale, albo sie ubebram jak maly dzidzius :ico_olaboga: ale to dla mnie lepiej nie???? nie musze sie martwic co gotowac kazdego dnia :ico_oczko:
Kasia 79 boje sie ze mi to tak juz ppo porodzie tez zostanie bo ja z natury taka roztrzepana jestem :ico_szoking:
Kasik to teraz wszystkie przez Ciebie w nerwach zyjemy i czekamy z niecierpliwoscia :ico_haha_01:
Wiecie co???? moja kolezanka jak rodzila to nawet skurczy nie liczyla ( lezala w szpitalu bo ja wzieli wczesniej) i poszla pod prysznic bo czula ze to juz nadchodzi ta chwila i krzyczy do poloznej z pod prysznica ze rodzi, a polozna do niej ze ma nie panikowac bo to pierwsze dziecko i tak szybko sie nie rodzi, a ona na to ze chyba juz glowke czuje to polozna na to: dobra to chodz na porodowke ona sie kladzie, polozne patrza, a tu glowka juz prawie na zewnatrz, wiec w jej przypadku to poszlo gladko i w miare szybko.
Ja to juz bym chciala miec to malenstwo przy sobie, zreszta pewnie Wy tez.....
buziale kochane ja znow pedze na nocke, a teraz sobie klan obejrze w tv bo sobie polsat przywiozlam jak bylam w Polsce zeby miec co ogladac w czasie ciazy.
:ico_buziaczki_big:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 mar 2007, 19:59

Felunia, wkleje, wkleje te zdjęcia, ale już nie dzisiaj, bo czekam na m jak miłość i lulu, jutro na 7 do pracy :ico_zly: co cie tak katar wziął? spacerek? czy sex przy otwartym oknie? :-D
ja widziecie...czytacie :ico_oczko: po rolkach żyje, ale mnie starsznie łydki bolą, trochę tylko jeździłam, bo nie dawałam rady i wyglądałam jak głupek, a w parku dużo ładnych młodzieńców było, więc wolałam się polansować w adidasach :-D
Czyli Gosiu, wszystko jasne Tomuś po mamusi ma mowe :ico_brawa_01:
a z tymi skurczami to niezłe, jutro w predszkolu sprzedam :ico_haha_01:
martuchafrost, nie będzie tak źle, zawsze możesz się pocieszać, że gorej też już chyba nie będzie :ico_oczko: najwyżej twój mężczyzna naprawde ci kartę z adresem napisze, a wtedy już nic ci nie grozi :ico_oczko:
ale fajne są takie ciąowe opowieści :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 mar 2007, 21:52

ca,y dzien spalam znowu :ico_wstydzioch: nie mam sil na nic ostotnio...dalej jestem przymulona,wiec duzo nie napisze...przebudzily mnie troche skurcze kasika :-D to juz niedlugo bedziemy miec nowego dzidziusia :ico_brawa_01: gosiaa dobra ta ciezarna ze skurczami :ico_smiechbig: i twoj mezus tez byl dobry aparat jako maluch hihi to co sie tomusiowi dziwic :-D vinee wygladka slodziutko :-) lenkato chyba powinna byc corka delfiny a nie wolac ,,mama,,na madziorki zdjecie hihimartucha ja to taka niedorajda,ze lepiej nie pisac...ciagle sie czyms ubrudze itp....a tak w ogole,to ja chyba twojego brzuszka nie widzialam? masz jakas fotke ...fela kuruj sie ,zeby sie nic gorszego nie zrobilo z tego przeziebienia :ico_chory: jasnie pani mam nadzieje,ze mezulek szybko wroci....a ja dzis sie umowilam na spotkanie o paszport dla dzidzi na 25 lipca :ico_brawa_01: chociaz tyle dalam rade zrobic he he (przez caly dzien :ico_wstydzioch: )

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość