Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 cze 2009, 12:47

Rybka - Gratulacje :ico_brawa_01: Super wiadomość, że dzidzia tak pięknie się rozwija :-D Moja nie fikała koziołków, tylko do nas machała, ale to i tak były niezapomniane chwile :ico_brawa_01: A ile Twoja kruszynka już ma cm?

Barbapuppa to ma jednak też dobre strony. Mój mąż tak się przejął, że teraz to już całkiem wariuje, aby wszystko było dobrze :ico_oczko:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 13:31

Shiva, wstyd sie przyznac ale nie zapytalam,a lekarz tak sie przejal tlumaczeniem mezowi - tu raczka,tu nozka,to fika koziolek,tu nozki rozlozylo jak zabka,tu nie ma wody,wic nie ma wodoglowia,tu kosc taka i taka,to mozdzek itp,ze jak widzisz na zdjeciu,nie wpisal parametrow :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 cze 2009, 13:48

Nie ma się czym przejmować. Póki co ja też wkleiłam swojego brzdąca. Ostatnia fotka z 26 maja :-D Tu akurat smacznie spał.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 14:28

Shiva, ale super foteczka,slicznie wyglada i nawet nosek widac :ico_brawa_01:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

08 cze 2009, 17:02

no Shiva to prawda masz super fotkę, a raczej Twoja dzidzia :ico_haha_02: . zgrabniutki ten Twój maluch!
ja jutro idę do ginekologa i endokrynologa... natomiast samo usg będę mięć dopiero w środę. jak o tym myślę to aż mnie brzuch boli.... dziś odebrałam badania krwi i moczu. krew mi się pogorszyła. ciekawe co jutro powie lekarz.
dziś po raz pierwszy od kiedy wiem, że jestem w ciąży weszłam do sklepu z ubrankami dla dzieciaczków. wcześniej jakoś się bałam.... żeby nie zapeszyć. niesamowite są te maleńkie rzeczy... dopadło mnie tam coś czego się pewnie podświadomie się bałam... zaczęło mi zależeć jeszcze bardziej choć myślałam, że już bardziej nie może. a jednak :-D
ciąża to niesamowity czas... , ale trudny też.
łażąc po centrum handlowym w ciągu dnia... widziałam mnóstwo kobiet w ciąży- chyba bardziej je teraz zauważam. brzuchy niektórych przyjmują naprawdę monstrualne rozmiary! aż trudno uwierzyć, że podążam w ich kierunki i wkrótce będę wyglądać tak samo! dużo się robi w obwodzie w pasie... naprawdę dużo :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

08 cze 2009, 17:16

łażąc po centrum handlowym w ciągu dnia... widziałam mnóstwo kobiet w ciąży- chyba bardziej je teraz zauważam. brzuchy niektórych przyjmują naprawdę monstrualne rozmiary! aż trudno uwierzyć, że podążam w ich kierunki i wkrótce będę wyglądać tak samo! dużo się robi w obwodzie w pasie... naprawdę dużo
święta racja. ja też teraz częściej zauważam kobiety :ico_ciezarowka: i nie wiem jak to bedzie jak przyjdzie mi dzwigać taki brzuszek

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 cze 2009, 17:22

Dzięki :-D
Meg, ja jeszcze nie chodzę po sklepach za ciuszkami. Wiem co mnie tam czeka. Zawrót głowy :ico_haha_01: Przeżywałam coś podobnego, niecały rok temu, gdy urodziła się Maja - córeczka mojego brata. Jako matka chrzestna miałam niezłą frajdę w poszukiwaniu różnych drobiazgów dla tej małej. Już wówczas ciężko było mi wyjść z takiego sklepu. A co dopiero teraz, gdy w brzuszku rośnie moje własne maleństwo?? Dla spokoju ducha poczekam, aż poznam płeć. A potem - biedny mój mąż :ico_haha_02:
No oczywiście czekamy na fotkę Twojej kruszynki :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 18:31

dużo się robi w obwodzie w pasie... naprawdę dużo
- he,he :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

08 cze 2009, 19:22

Przede wszystkiem Dziewczyny przecudne te fotki :) gratuluje :ico_brawa_01: pokazałam mężowi, a On 'ooo to nasze też już tak wygląda' :ico_szoking: hehe
ciąża to niesamowity czas... , ale trudny też.
święta prawda :)

a kobitki w ciąży też widzę jakby częściej ale to bardzo miły widok, zawsze mi się podobały ciężarówki i cieszę się że należę do tego grona :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 cze 2009, 19:25

Ja tez już po wizycie, dziecko szalone, fikołki robiło, machało, ssało rączkę, nonono wyginało :ico_olaboga: syn zadowolony, stwierdził że to jego braciszek, z usg wyszło że ma 12 tyg i 4 dni czyli zgadza się, jakaś spokojna jestem bo się stresowałam 1 trymestrem a to już prawie koniec :ico_sorki: no i nie przytyłam jeszcze ani kg a brzuch mam wcale nie mały nie wiem jakim cudem, ale jeszcze mam czas to nadrobić :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość