Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 lut 2010, 21:53

anetka- mój Adaś wieczorem tak się złości, że nie pociągnie cyca tylko chce butle, przez reszte dnia i w nocy jest ok ale wieczorem jak nie ma cyca to jest awanturka, cóż taki jego urok.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 lut 2010, 09:52

Pruedence, moja to dala popis wczoraj przy cycu wieczorem, tak wrzeszczala ze to co zjadla zwrocila na mojego cyca na biustonosz bluzke i na siebie :ico_olaboga: ale za to spala cala noc i sie obudzila dopiero przed 7 :ico_szoking: no ale przyznaje ze o 2 w nocy na spiocha wcisnelam jej cyce po trochu bo mnie od przepelnienia bolaly, a ona zjadla przez sen i dopiero nad ranem wstala i teraz od godziny znowu spi :ico_brawa_01: a mi glupio bo nie wiem co robic, moze obiad zaczne chodz troche za wczesnie ale nie wiem jak pozniej bedzie

[ Dodano: 2010-02-22, 08:55 ]
wlasnie wstala :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 lut 2010, 10:41

No Adaś też śpi ale Tosia już nie, teraz je śniadanko to mam chwilkę na komputerek. Pogoda dzisiaj u mnie ładna, świeci słoneczko więc pójdziemy na dłuższy spacerek.

lilo

22 lut 2010, 10:46

Hej!

No i zaczynamy nowy tydzień :ico_oczko: Pogoda super, wczoraj na spacerku spotkaliśmy wiewiórkę i ptaszki pięknie śpiewały więc Piotruś stwierdził że wiosna już blisko :ico_oczko:

A to parę fotek z wczoraj - moja silna dziewczynka

Obrazek

Część damska rodziny

Obrazek

Moja gromadka :ico_oczko:

Obrazek

Dumny braciszek

Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lut 2010, 12:36

wlasnie wstala
dba o Ciebie, zebys sie nie zanudzila :ico_oczko:
moja silna dziewczynka
ale fajnie glowke trzyma :ico_brawa_01: i taka drobniutka sliczniutka :-) a sweterek jaki fajny, sama zrobilas? ja chcialabym umiec robic takie rzeczy na drutach...
moja niunia przespala wczoraj prawie caly dzien, w szoku bylam :ico_szoking: ciekawe, jak dzisiaj bedzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-22, 11:40 ]
Pogoda dzisiaj u mnie ładna, świeci słoneczko
u nas ponuro, znow troche sniegu dopadalo... ale spacerek i tak trzeba bedzie jakis zrobic...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 lut 2010, 12:58

lilo- super fotki:)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 lut 2010, 13:53

Witajcie Kochane :-)

Miałam całkiem interesujący weekend. W sobotę wieczorkiem mieliśmy byli znajomi z 2,5 letnią córeczką. Ale Justynka się jej przyglądała, wcale nie płakała - tylko machała rączkami :ico_haha_01: A Karolinka przynosiła jej zabawki i zachęcała do zabawy nimi :ico_szoking: Za to w niedzielę byliśmy u moich rodziców. Prawie rok czasu w domu rodzinnym nie byłam :ico_wstydzioch: I tyleż samo nie widziałam babci... Ale za to teraz w większym składzie przyjechaliśmy. Justynka nawet w miarę grzeczna była. Za to wieczorem dała nam w kość, spać nie chciała, później o 23 kupkę zrobiła taką, że pampers nie wytrzymał i przesiąkł :ico_szoking: Musiałam od razu uprać białe body i kaftanik :ico_olaboga:

lilo, super zdjęcia - masz śliczne dzieci :ico_brawa_01:

anetka607, ja też mam coraz mniej pokarmu, bo Justynka mimo że lubi pierś, nigdy nie dojada do końca, bo gdy mleczko za słabo leci, ona zaczyna się bawić :ico_noniewiem: A najgorsze jest to, że przez większość czasu jestem z nią sama i nie mam czasu posiedzieć z laktatorem :ico_olaboga: Jak tak dalej pójdzie, to stracę pokarm....

lilo

22 lut 2010, 15:46

Dzięki, dzięki za pochwały :ico_oczko:
a sweterek jaki fajny, sama zrobilas? ja chcialabym umiec robic takie rzeczy na drutach...
Te cuda robi nam siostra męża - ma talent. Kapciuszki też jej. Ja bardzo lubię takie rzeczy, więc mam frajdę jak mi coś podrzuca :ico_oczko:

Ten sweterek i czapeczka też jej wykonania :ico_oczko: Cudne co??

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-02-22, 14:48 ]
anusiek jak tam tatuś sie spisał???? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 lut 2010, 15:49

anetka607, ja też robię obiadek jak mały śpi...potem nie wiadomo czy się uda...
a mi glupio bo nie wiem co robic
ehh chciałabym tak, zaraz bym usiadła do książki. Ale ja zawsze znajdę sobie robotę jak mały śpi. Zawsze jest coś do sprzątnięcia, wyprania i wyprasowania... :ico_puknij: zamiast odpoczywać albo pospać :ico_puknij: ehh
Pogoda dzisiaj u mnie ładna, świeci słoneczko więc pójdziemy na dłuższy spacerek.
fakt w Wawie też świeci słońce i byliśmy 1,5 godz na spacerze tylko mnie denerwuje tu powietrze, od ulicy strasznie spalinami śmierdzi :ico_noniewiem: :ico_zly: wolałabym domek na polu i las...czyste powietrze :-D
Piotruś stwierdził że wiosna już blisko
:ico_brawa_01:

lilo śliczne masz dzieciaczki a mała ma takie delikatne rysy twarzy - cudeńko :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 lut 2010, 15:49

anetka607, ja też robię obiadek jak mały śpi...potem nie wiadomo czy się uda...
a mi glupio bo nie wiem co robic
ehh chciałabym tak, zaraz bym usiadła do książki. Ale ja zawsze znajdę sobie robotę jak mały śpi. Zawsze jest coś do sprzątnięcia, wyprania i wyprasowania... :ico_puknij: zamiast odpoczywać albo pospać :ico_puknij: ehh
Pogoda dzisiaj u mnie ładna, świeci słoneczko więc pójdziemy na dłuższy spacerek.
fakt w Wawie też świeci słońce i byliśmy 1,5 godz na spacerze tylko mnie denerwuje tu powietrze, od ulicy strasznie spalinami śmierdzi :ico_noniewiem: :ico_zly: wolałabym domek na polu i las...czyste powietrze :-D
Piotruś stwierdził że wiosna już blisko
:ico_brawa_01:

lilo śliczne masz dzieciaczki a mała ma takie delikatne rysy twarzy - cudeńko :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość