NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 mar 2011, 18:00

serniczka, a z blizniaczkami tez do konca pewna nie bylam, a jak juz sie urodzily to podszedl do mnie anestezjolog i zapytal jak dam dziewczynkom na imie i wtedy mu powiedzialam, ze Dominika i Paulina i tak zostalo...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

22 mar 2011, 18:08

serniczka, a z blizniaczkami tez do konca pewna nie bylam, a jak juz sie urodzily to podszedl do mnie anestezjolog i zapytal jak dam dziewczynkom na imie i wtedy mu powiedzialam, ze Dominika i Paulina i tak zostalo...
Mnie to dreczy bo ja jestem taka Babka hehehe ze jest tak i tak a nie niepwnosc.....hehe

ale jeszcze troszke i zobaczymy:)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 mar 2011, 18:27

ja jak zaczne od rana sprzatac i caky czas sie ruszam to jest fajnie, ale jak juz usiade na chwile to juz wiem, ze nic wiecej nie zrobie bo mi sie odechciewa
ja tez tak mam.Na wieczor juz zazwyczaj nie robie nic :ico_wstydzioch:

serniczka, my dla corci tez tak do konca nie jestesmy przekonani co do imienia.
Niby ma byc Malwinka ale myslimy jeszcze caly czas nad Nadia.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

22 mar 2011, 18:33

hej dziewczyny :) mam z 7 stron do czytania nic nie pamiętam :-D
U mnie dziś w nocy skurcze bardzo bolesne ale nagle wszystko ucichło,w dzień też miałam skurcze i raz też takie bolesne nie wiem czemu aż tak bardzo boli tak jak na okres tylko gorzej :ico_olaboga: mała się kręci ciągle nie daje mi usiedzieć przy kompie :-D
wszystkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za piękne brzuszki ;)
ja mam 10kg na plusie i już stop od 2 tygodni ;)
Niech ona już wychodzi, coś małej nie spieszno w końcu wszystkie w tym samym czasie będziemy rodziły :-D :-D

[ Dodano: 2011-03-22, 17:34 ]
a no i jutro KTG na 15 zobaczymy co tam :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

22 mar 2011, 18:44

ja jak zaczne od rana sprzatac i caky czas sie ruszam to jest fajnie, ale jak juz usiade na chwile to juz wiem, ze nic wiecej nie zrobie bo mi sie odechciewa
ja tez tak mam.Na wieczor juz zazwyczaj nie robie nic :ico_wstydzioch:

serniczka, my dla corci tez tak do konca nie jestesmy przekonani co do imienia.
Niby ma byc Malwinka ale myslimy jeszcze caly czas nad Nadia.
i Malwinka i Nadia ladnie brzmi

lece bo M. sie dobiera do mnie :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 mar 2011, 18:57

Ja już po....I mam takie nerwy,że wyjdę z siebie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wczoraj specjalnie zadzwoniłam do przychodni umówić się na wizytę. Dzisiaj przyjeżdżam a lekarz się nie zjawił nawet c..y nie potrafiły poinformować żeby się nie zjawiać. Bo w dodatku mam trochę drogi żeby się tak dostać. Więc w taki sposób zostałam wykiwana. Lekarza w ogóle w tym tyg.nie będzie.Jestem wściekła bo nie wiem co się dzieje co z szyjką itd. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A tak się cieszyłam :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 mar 2011, 19:07

agusia22, sliczne imiona, i jedno i drugie...
aneta11, pewnie te skurcze Ci na ktg wyjda to pewnie sie czegos nowego dowiesz... trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gwona, no to super Cie zalatwili :ico_olaboga: tez bym sie wkurzyla :ico_zly: :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 mar 2011, 19:08

Oj Gwona co to za przychodnia ....no zeby kobitke w tak zaawansowanej ciazy tak potraktowac !!! :ico_puknij: Wstyd :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-03-22, 18:09 ]
Aniaaa Serniczka za zgrabne pileczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 mar 2011, 19:19

Dzięki dziewczyny :-D :-D :-D

Ja też bym chciała jakąś wizytę w tym tyg,żeby zobaczyć czy już coś się powoli ruszyło czy jeszcze nie,a tu trzeba czekać w niepewności :ico_noniewiem: Nawet ktg nie robią :ico_noniewiem:

serniczka śliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my w ogóle nie mamy wybranego imienia i nadal pomysłów brak :ico_olaboga:
Mam nadzieję,że jak już dzidzia się urodzi to będziemy wiedzieć jakie imię wybrać :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 mar 2011, 19:39

To Magda juz napewno jutro mama bedzie... i wten sposob jedna kwietniowka stala sie marcowka :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-22, 18:41 ]
Aniaaa a Ty masz termin na 26 marca tak? to kiedy masz sie stawic w szpitalu jesli nic do tego czasu sie nie wydarzy?

[ Dodano: 2011-03-22, 18:45 ]
a ja sie wlasnie zastanawiam czy sie wziac za sprzatanie... nie bardzo mi sie chce...ale balagan spory :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-22, 18:48 ]
Agusia22Ty chyba pisalas ze teraz pod koniec Cie na slodycze wzielo...ja przez cala ciaze podjadalam z obowiazkowa pobudka miedzy 1 a 3 rano na lody!!! :ico_szoking: A teraz to juz sie obzeram jak swinka... :ico_wstydzioch: bo potem jak sie karmi piersia to ponoc czekolada odpada wiec staram sie na zapas objesc.

[ Dodano: 2011-03-22, 18:50 ]
A my w ogóle nie mamy wybranego imienia i nadal pomysłów brak
a my tez nie mamy...tzn ja chce Szymusia i chyba tak zostanie bo tata nic lepszego nie wymyslil...

[ Dodano: 2011-03-22, 18:51 ]
o jejku jakie mnie skurcze lapia w lewa lydke .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość