Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 mar 2011, 10:05

hej

Ja też dziś dospać nie mogłam, obudziłam się o 6 , niewiele potem przyszła Pola, żeby jej bajki czytać :-) .
Mąż dziś wraca, mówił, ze koło 16, ale znając życie, będzie później.

Wczoraj odwiedziła mnie mama z ciocią, doszła potem teściowa :-) , także mała w siódmym niebie była :-)
Wieczorkiem skorzystałam z samotnego wieczoru i zrobiłam depilację :-) , trochę się namęczyłam, ale będzie spokój na jakiś czas (nie chcę się golić, bo znów bym obrosła, a przy depilacji jednak wlosy sa słabsze i zdecydowanie mniej :ico_sorki: )

murchinson fatalnie z tymi lekarzami :ico_zly:oby prywatnie udało się coś załatwić :ico_sorki:

markotka ale sie ubkupiłaś :ico_brawa_01: , ja tez byc może od niej bedę coś zamawiać, choć znalazłam butelki z TT (a z tej firmy chcę kupić) taniej :ico_sorki:

mamaizuni fajnie, ze masz wybór między dwoma przedszkolami, a że chcesz je oglądnąć to nic dziwnego, u mnie na wsi jest jedno, a chcę tu małą dać ze względu na wygodę (jest blisko) więc za bardzo narzekać nawet nie mogę :ico_noniewiem:
A remont mam od wtorku, jutro moze skończą układać podmurówkę, ale w przyszłą środę znów będą wybijać otwór na okno w kuchni i je wstawiac, a potem jeszcze zdecydujemy się na malowanie elewacji więc pewnie do przyszłego tyg. zejdzie

motylek oby dzisiejsze wizyty mamie momogły :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 mar 2011, 10:38

Hejo :-)
Ale dzisiaj senny dzień! U Was też tak pochmurno?? No, ale niby po niedzieli już wiosna- zobaczymy!
W nocy też spać nie mogłam, budziłam się kilka razy w pozycji na plecach to się na bok przekręcałam, a potem znowu budziłam się na plecach :ico_szoking: Już coraz mniej wygodnie się robi niestety!

Motylku bardzo Ci współczuję, ale główka do góry, trzeba być dobrej myśli. Na pewno lekarz będzie wiedział co robić!

NOWA, to masz wesoło z tym remontem- pewnie nawet odpocząć w ciągu dnia nie idzie :ico_sorki: ale potem bedziesz mogla nacieszyc ok

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 mar 2011, 12:54

cześć kobietki :-D

ja też dzisiaj kiepsko spałam :ico_noniewiem:

Motylku trzymaj się kochana i nie denerwuj tak :ico_pocieszyciel: czekamy na wieści-dobre wieści :ico_sorki:

Koroneczka i Nowa kupiłam butelki TT, na początek taki zestaw startowy http://allegro.pl/zestaw-startowy-tomme ... 58769.html bo mam ambitny plan karmienia piersią :ico_oczko:

Koroneczka kocyk mam na razie jeden polarowy, chcę kupić jeszcze jakieś 2 cienkie i jeden grubszy, ale to już w sklepie kupię, bo chcę pomacać :-D

Murchinson kosmetyki właśnie w doz zamówiłam, ale nie mogłam znaleźć moich pharmacerisów na rozstępy i do piersi :ico_noniewiem: nie wiem czy nie mają? a ubranka chyba za miesiąc będę dopiero prała i prasowała.

a do wózka kupujecie jakąś specjalną pościel? bo ja myślałam, żeby wyłożyć tylko kocykiem, ale z drugiej strony nie wiem czy w upały się to sprawdzi?

Moja mama miała zapalenie oskrzeli, a wczoraj okazało się, że poszło na płuca i jak do jutra nie będzie jej lepiej, to idzie do szpitala :ico_olaboga: ma chore serce, jest po bajpasach i u niej jest to bardzo groźne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 mar 2011, 13:42

Witam.

To chyba ja jestem jedyna osoba ktora sie wyspała w nocy :ico_szoking:
Na prawde dawno tak dobrze nie spałam, nawet Filip tylko raz sie budził :-D

Motylku nie wiem co ci napisac, trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :-)

Markotka fajne te butelki :-D ja mam jeden koc akrylowy i dwa takie ciensze polarowe, nie bede nic dokupywac.
Tez w sumie nie wiem co do tego wozka włozyc, bo potem jak beda upały to taki kocyk chyba mocno grzeje, a nie chce kupywac znowu specjalnie jakies poscieli wozkowej.

Koroneczka, u mnie tez brzydka pogoda, brrr okropnie zimno pada i wieje.

NOWA, ja to depilacje robiłam raz w zyciu i strasznie mnie bolało, teraz tylko sie gole.
Chociaz juz sie tam nie widze, wiec pomagam sobie lusterkiem, ale tyko przed wizyta u lekarza :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 mar 2011, 13:49

U Was też tak pochmurno
też, niestety, zaliczyłysmy spacer z psem w polach, nie powiem jakie z małą wróciłyśmy :ico_olaboga: i nieglugo potem zaczęło padać, ale jest o niebo lepiej niz wczoraj :ico_sorki:
a do wózka kupujecie jakąś specjalną pościel? bo ja myślałam, żeby wyłożyć tylko kocykiem, ale z drugiej strony nie wiem czy w upały się to sprawdzi?
ja nie miałam i nie kupuję, uważam, ze jest zbędna. Ja na ten kupny materac miałam cieniutki kocyk polarowy, a małą zawsze wkładałam w rożku i w zależności od pogody przykrywałam ja nim lub nie, jak było chłodniej to już miała kombinezon i na to kocyk.

[ Dodano: 2011-03-18, 12:57 ]
ja to depilacje robiłam raz w zyciu i strasznie mnie bolało, teraz tylko sie gole.
wiesz ja bardzo długo się bałam depilatora, pamiętam, że ze strachem patrzyłam na siostrę jak się depiluje.
Mąż mi sprawił na mikołaja rok temu, najgorszy był pierwszy raz, z nerwów mokra byłam, ale za każdym razem było lepiej, teraz juz luzik, na poczatku bardzo długo mi schodziło, włosów było dużo, teraz bez porównania, na pewno o 1/3 mniej , jedyny mankament to wrastające wlosy :ico_sorki:

markotka fajny zestaw, ja miałam podobny, ale wszystko się zużyło, nawet podziałka na butelkach sie zamazała (z wyparzania), a przeciez przez 9 mies. karmiałam piersią :-)
Dużżżooo zdrówka dla mamy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 mar 2011, 15:17

markotka, zdrówka dla mamy :ico_sorki: oby szybko jej przeszło! Rzeczywiście zapalenie płuc to ciężka sprawa, ale bądź dobrej myśli :ico_sorki:
Fajny ten zestaw butelek, ale ja już mam 3 butelki 150 ml- wszystkie dostałam :-) i takie małe już mi niepotrzbne. Na początku chyba wystarczą, a potem dokupię resztę. Oczywiście też jak najdłużej zamierzam karmić piersią!

NOWA, zazdroszczę spaceru, też bym chętnie i po takiej pogodzie połaziła, ale niestety nie mogę. Dziś jak tylko wstałam żeby naszykować szybki obiad znowu cały brzuch się spiął :ico_olaboga: twarsy jak kamień się wtedy robi! Muszę więc leżeć!

Aaaa i wymyśliłam nową potrawę :-) Z braku możliwości pójścia na zakupy zrobiłam coś z tego co znalazłam w lodówce i wyszło pycha!!!! Jak będziecie chciały to naskrobię co zrobiłam:-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 mar 2011, 15:44

Markotka dużo zdrówka dla mamy. Pościeli do wózka nie kupuję włożę kocyk lub cieniutki polar albo rożek rozłożę - okaże się później co użyję.
Koroneczka to pisz co zrobiłaś. Ja w końcu placków nie zrobiłam tylko kotleciki z piersi z indyka z żółtym serem i ananasem w pikantnej panierce.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 mar 2011, 15:54

Na masełku podsmażyłam 2 ząbki czosniku i całego pora pokrojonego w krążki. Dodałam kilka plasterków szynki pokrojonej w paski i też chwilę podsmażałam- doprawiłam solą i pieprzem. Gdy por był już miękki dodałam pół kubeczka słodkiej śmietany i trochę sera żółtego startego na tarce.
Na osobnej patelni podsmażyłam kurczaka pokrojonego w paski - doprawiłam solą , pieprzem, gałką muszkatałową i tymiankiem. Jak był już miękki dodałam wcześniej podsmażony farsz i wymieszałam.
Ugotowałam ziemniaki, pogniotłam z mleczkiem- na wierzch położyłam kurczaczka z farszem, podałam z sałatą ze śmietaną :-) Pycha!
Myślę, że można by położyć też ten farsz na rozbitego kotleta z kurczaczka przykryć plasterkiem sera żółtego i do piekarnika :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

18 mar 2011, 16:26

Witam
Oj masz Koroneczka dar do wymyślania :ico_brawa_01:
Markotka zdrowia dla mamy
Nowa a wyrobicie się przed narodzinami?
Ja dziś też źle spałam, o 6 byłam na nogach, szlam małą zameldować o 7. W poniedziałek mam lekarza, we wtorek umówiłam się zobaczyć mieszkanie w środę idę po papiery do przedszkola w czwartek to wypełnię i załatwię zaświadczenia z pracy i w piątek zaniosę malej kartę. O taki mam przyszły tydzień :ico_olaboga:
Ja kiedyś się depilowałam ale nie wyrabiałam i tak jak wiola golę się ale tylko przed wizytą do lekarza oczywiście bez lusterka się nie obędzie.
Dziś idę jeszcze coś kupić dla małego, bo tam gdzie będziemy wynajmować mieszkanie mieszka jeszcze aktualnie taka dziewczyna i rodziła miesiąc temu. Wypada coś kupić.
Kurka Iza poszła spać a sąsiedzi wiercą teraz - ubiję ich, a chciałam się położyć jeszcze.
Motylku czekamy na wieści.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 mar 2011, 18:36

Nowa ja nogi, ręce i bikini jadę depilatorem :ico_oczko: głębsze bikini już tylko maszynką, albo kremem do depilacji. Byłam raz u kosmetyczki na wosku z głębokim bikini i bolało jak diabli :ico_olaboga: po porodzie będę chciała sobie laser zrobić.

Wiola a próbowałaś woskiem? mnie nogi bolą jak robię depilatorem, a jak kosmetyczka mi woskowała, to praktycznie nic nie bolało.

Koroneczka ale potrawę stworzyłaś :ico_brawa_01: zdolniacha z Ciebie :-D

mówicie, że pościeli nie kupujecie do wózka, też mi się to bez sensu wydawało, chyba kupię jeszcze rożek, bo kocyk na upały może nie być dobry.

Dziękuję za życzenia zdrówka dla mamy :-)

a gdzie nasza Ania się podziewa?

[ Dodano: 2011-03-18, 17:37 ]
mama Izuni, to masz pracowity przyszły tydzień :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość