monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 08:51

Witam... :-)

postawie dzis taki maly :ico_tort: bo moj Patryk konczy dzis 1 miesiac ale to zlecialo :ico_szoking: takze mamy juz miesiac za soba teraz juz tylko bedzie z gorki mam nadzieje wszystko szlo :ico_oczko:

A oto moj Patryk najedzony lezy sobie na naszym lozu :ico_oczko:

Obrazek

Monika Milena je już po 90ml i powiem szczerze,ze z dnia na dzień je coraz to więcej,ale nasza pediatra mówiła,że ona potrzebuje tyle zjeść więc ją karmie,a jak juz wiem,że za duzo zjadła a chciałaby jeszcze to troszke dopajam ją cherbatką hipp koperkową i jest ok..a jakie kupki idą wtedy fiu fiu :ico_oczko:
to super ze ma Milenka apetyt :-) moj tez ma i to bardzo od samego wyjscia ze szpitala bardzo duzo je ze nawet polozna sie zdziwila ze az tyle mu daje mojego mleka :-) ale najwidoczniej tyle tez potrzebuje a ja mam duzo mleka wiec co dziecku bede zalowac :-)
ja herbatke koperkowa tez daje ale zawsze przed mlekiem zeby to co wczesniej jadl nie zalegalo mu w brzuszku i zeby tez ladne kupki potem poszly. :ico_oczko:
Monika, dobrze, że już mniej więcej wiesz czego chciał cały czas wasz synek :) a może na noc MM mu daj i będzie spał jak ta lala ;-)
juz dwa razy mu dalam MM na noc i ladnie mi przesypia :-) spi po 7 godzin w nocy i dopiero po 7 godz. wola jesc :ico_oczko:

Wszystkiego najlepszego Mamusie z okazji naszego swieta :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 08:53

brawa dla Patrysia za MIESIĄC! Podwójna okazja do swietowania! :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 09:02

brawa dla Patrysia za MIESIĄC! Podwójna okazja do swietowania! :-)
:-D :-D :-D

moj Patrys juz jest tez niemowlaczkiem wiec tez nastepna okazja do swietowania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 09:36

no to dla was jeszcze ciepła fotka brzucha Tomaszowego:

Obrazek

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 09:44

tibby - ładny ten Twój brzusio !!!!

Mamusie - najpiękniejszego, pociechy z dzieciaczków i ogólnie naj naj naj !

Monika - gratulacje, już niemowlaczek ;) Ale ten czas ucieka ;)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 12:04

Kochane mamusie, z okazji naszego święta, wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Monika, wielkie brawa dla Patryczka za skończony 1 miesiac :ico_urodzinki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

26 maja 2013, 21:12

Wszystkiego najlepszego amusie z okazji naszego święta :-)
Monika Jak Ty to robisz,ze Patryk przesypia ci tyle godzin? :ico_szoking: Matko ja chodze jak zombi Milena woła jesc po 3 godzinach czasem i po 2,5 juz jest glodna,czy to sie kiedys zmieni? :ico_noniewiem:

i dla Patrzyczka za jego 1-szy miesiąc :ico_brawa_01: śliczny chlopaczek Ci rosnie :-)
Tibby sloneczko piekny brzusiu :ico_brawa_01:

A my dzis od rana nie mozemy zrobic kupki i nic nie pomagało nawet cherbatka,biedna sie napłakała a ja z nią,mąż nosił tulił,moja kochana sąsiadka pomagała,mojego brata dziewczyna ehh bidna sie namęczyła,teraz po kapieli śpi,ale jak długo :ico_noniewiem: a ja już sił na dzis nie mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 09:40

witam.
żyję sobie spokojnie. Tom coraz boleśniej się wypycha tyłkiem i stopami. Mama się wczoraj śmiała nawet jak pomacała brzuch jak tam twardo w niektórych miejscach :D

Dziś wyjątkowo w poniedziałek na fitness. Popołudniu imprezka zakładowa :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 10:12

Moniko, ale czas leci Patryk już ma miesiąc :ico_szoking: To koniecznie :ico_tort: dla Niego.
Misiu oj widzę, że u Ciebie też raz lepiej raz gorzej, ale radzisz sobie świetnie.
Tibby Ty jak zawsze na fitnes biegasz :-D
A ja dziś byłam u internisty, a później na pobraniu krwi. Ta skóra dalej mnie swędzi, w różnych za każdym miejscach, więc na wszelki wypadek pobrali mi krew na próbę wątrobową. Ale sądzę, że wszystko jest oki muszę więcej wody pić, a ona mi tak nie smakuje.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 11:13

Witam,

MONIKA, gratuluję miesiączka :-) teraz już wiesz jak szybko mija czas i szybko rosną dzieci :-)

MISIA, widzę że super sobie radzisz!
Zrobiła Milena tą kupkę?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość