Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 maja 2008, 21:20

A masz jakieś bóle albo coś się dzieje? Czop, skurczyki, napierania? Ja od wczoraj zupełnie nic, dokłądnie od wieczora!
no wlasnie od 2-3 dni mam bole brzucha miesiaczkowe i straszne parcie na jelitka :-) skurczyki sa ale sama nie wiem czy to te przpowiadajace czy nie bo brzuch mnie boli to tak jakby caly czas bolalo, no a co do czopa to sama nie wim bo wydaje mi sie ze juz od 3 tygodni tak po trochu cos schodzi taka przezroczysta czasami bialawa galaretka a raczej bardzo bardzo gesty sluz wiec nie wiem czy to to.... :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 21:25

no wlasnie od 2-3 dni mam bole brzucha miesiaczkowe i straszne parcie na jelitka :-) skurczyki sa ale sama nie wiem czy to te przpowiadajace czy nie bo brzuch mnie boli to tak jakby caly czas bolalo
U mnie były właśnie bóle takie jak na @ ale przeszło, oj..własnie ale parcie na jelita mam i to takie, że się mi zdaje, że tyłkiem mi coś wylezie :-D , pupe naciska pewnie główeczka, no i po troszku kupke robie ( nawet 2-3 razy za dnia po troszke :ico_wstydzioch: ) ... no i od czasu do czasu lekkie mam jakies skuczyki, ale silne to mi przeszły ... a czop ...hmm. w pierwszej ciąży to było oczywiste, że to jest czop, bo było go dużo i było podbawiony krwią, a teraz tez mam takie coś jak ty, więcej sluzi ale czy to czop???

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 maja 2008, 21:25

ostatnio dopadlam gdzies ten wiersz i bardzo mi sie spodobal, niestety nie znam autora

To dla wszystkich mam tych rozdwojonych, czekajacych, i przyszlych...
Ze specjalna dedykacja dla naszej drogiej K@tki zeby przyniosl jej szczescie w staraniach :ico_haha_02:


[center]Czy bywa cud wiekszy od tego
gdy nowe się życie zaczyna?
Tak wielki a tyczy małego
co ufnie przy piersi się trzyma.
Nie wie co jeszcze je czeka
Jak trudna ta droga być może
to cieszy je rola człowieka
bo wie, że tu z woli jest Bożej.
Tak wiele dobrego przynosi
przychyla, ku ziemi, nam nieba.
Tak słodko na rękach je nosić
i tylko je kochać potrzeba!
Wspaniała to szkoła miłości
i czasem też trudu wymaga,
choć boli to czasem i złości
to uśmiech Jego pomaga...
[/center]

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 21:28

Ewelina83 Śliczny! Dziękujemy ... K@tka się bardzo ucieszy!

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 maja 2008, 21:29

a teraz tez mam takie coś jak ty, więcej sluzi ale czy to czop???
no wlasnie ja tez juz nie mam pojecia a nie chce sie juz doszukiwac tych objawow bo idzie zwariowac od tego :ico_noniewiem:

Zegnam sie z wami kochane na dzis, ide pod prysznic bo juz plecka mnie cos bola i jakas zmeczona jestem!
Zycze wam kolorowych snow no i do jutra chyba ze kolejna majoweczka sie rozdwoi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-21, 21:34 ]
I jeszcze to dla Was:


[center]Zanim zostałeś poczęty- pragnęliśmy Cie
Zanim sie urodziłeś- kochaliśmy Cie
Zanim minęła pierwsza godzina Twojego życia- byliśmy gotowi umrzeć za Ciebie
[/center]



Tez gdzieś znalezione ale piękne....

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 maja 2008, 21:37

To znowu ja :ico_oczko:
:ico_ciezarowka: nie martwić się! :ico_nienie: Jeszcze troszkę i Wy też będziecie tuliły swoje skarbeczki :-D
K@teczko mocno trzymam kciuki za pozytywny wynik testu.
A ja w końcu skończyłam antybiotykiem :ico_placzek: Niby można go brać jak się karmi,ale i tak mam wyrzuty sumienia.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i Jula ode mnie nie złapie.
Mojej Julci odpadł kikutek pępowiny i ma już śliczny pępusio :-D

[ Dodano: 2008-05-21, 21:40 ]
Ewelina83, śliczny wiersz,aż się łza w oku kręci i coś za serducho ściska.Szczególnie jak to czytałam i patrzyłam na śpiącą obok Julę.

[ Dodano: 2008-05-21, 22:10 ]
Myślałam,że z Wami troszku poplotkuję,ale jak nikogo nie ma to trudno.Zmykam spać,pozdrawiam cieplutko i życzę kolorowych snów.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 maja 2008, 22:44

witam wieczorowa pora :ico_haha_01:
ogromne gratulcje dla babe_boom :ico_brawa_01: wrescie sie doczekala :-)
prawde powiedziawszy to do konca mialam nadzieje ze urodzi coreczke tak jak tego pragnela, ale miec synka to tez bardzo pîeknie :-) najwazniejsze ze pociecha jest zdrowa :ico_brawa_01:
z pewnoscia rodzice juz oszaleli na punkcie malego Michasia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-21, 23:22 ]
widze ze nie ma nikogo,pewnie wszystkie meczyk ogladacie :ico_oczko:
w takim razie uciekam i ja... kolorowych snow majoweczki :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 23:36

mialam nadzieje ze urodzi coreczke tak jak tego pragnela, ale miec synka to tez bardzo pîeknie :-) najwazniejsze ze pociecha jest zdrowa
-pisala,ze nie zamienila by go na zadna dziwewuche,wiec wszystko pomyslnie sie zakonczylo a takie miala mieszane uczucia bidulka :-D :ico_brawa_01:

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-22, 06:33 ]
witam was
jakos spac nie moge,obudzily mnie o 5 skurcze,nie wiem,czy to bedzie juz,kurde jakos inaczej to wszystko sie odbywa niz przy 1 ciazy
jedno wiem na pewno,ze spac nie moge i skurcze mam co 15 min albo i 10
ale bylby numer jakbym dzis urodzila,szkoda byloby mi tylko mojego paktu z Kot@kiem :ico_noniewiem:
wolalam wstac i sie czyms zajac niz myslec i czekac
jesli to sie zaczyna to oby to szybko sie potoczylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 maja 2008, 09:31

Małgorzatko dziekuje za fluidaski :ico_buziaczki_big:
Ewelinko 83 cudny wierszyk , dzieki wielkie i za te specjalna dedykacje całusy dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
K@teczko mocno trzymam kciuki za pozytywny wynik testu.
dzieki kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
Emilciu30 nie pogniewam sie ani troszke jesli urodzisz wczesniej i nasz pakt nie zostanie dopełniony :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Jesli synus chce juz wyjsc, to niech droga na swiat stoi mu otworem hihi :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2008-05-22, 09:33 ]
EMilciu30 mysle o Tobie ciepło, niech poród bedzie szybciutko i mało bolesny :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 maja 2008, 09:37

Hej!

emalia30 I jak się sprawa rozwija, rodzisz?
Ładnie ładnie, tak mnie samą sobie zostawić :ico_nienie: moje lutóweczki dziś wyjeżdzają na spotkanie i nie będzie ich do poniedziałku ( pisałam Wam, że mamy forumkowe spotkanie naszuch dzieci, mam i tatusiów w Antoninie) i tylko 3 osoby zostaną w domkach: ja, i dwie osoby co ich nie będzie bo jedna pracuje w weekend a druga się uczy ..a jeszcze jak Wy mnie zostawicie to będzie rewelacja ... eh...sama zostaje chyba...

[ Dodano: 2008-05-22, 09:40 ]
dziekuje za fluidask
A prosze, prosze...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość