Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 paź 2008, 10:37

No to mam jasność :-D Chloe nie strasz, ja mam dwie córki :-P

Moja Lila szaleje jak widzi małe pieski, ostatnio szedł taki za nami i pytam mojej córki, kiedyś będziesz miała pieska malutkiego - jak go nazwiemy - ona: Eluś - ja mówię, ale nie możemy bo babcia tak się nazywa, więc jakoś inaczej trzeba dać mu na imię, pytam jak? a Lila: no Eluś!! - cóż trzeba kupić będzie suczkę :-D buachachacha :-P

Kłócimy się z Bartkiem, mam takie huśtawki nastrojów, czasem ma go po dziurki w nosie i jego głupie żarty - jak np. wczoraj, robiłam obiad i proszę go by mi pomógł bo się nie wyrabiam, bo i karmienie Lili, Rozi, naczynia (przy gołąbkach w chusteczkę garów), po którymś razie wydarłam się a on mi na to - zorganizuj się i zrób po kolei, ja teraz jestem zajęty, delektuję się piwkiem :ico_zly: :ico_zly: to niby śmieszne miało być, była moja siostra z mężem i zabawny chłopak chciał być... porażka, tak mnie wkur... takie myśli wtedy mam o nim podłe, że normalnie bym go zmiażdżyła... potem mi przechodzi bo przecież kochamy się, mamy super dzieci, gorsze są problemy... i tak w kółko - powinnam się zgłosić gdzieś?? Jak już mam wkurwa, to drę się na potęgę, najgorsze, że czasem Lilcia to widzi (słyszy!!) i mam wrażenie, że się boi - nie myślcie, że jestem jakąś wyrodną matką, jestem wybuchowa, jestem wyrodną żoną...

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 paź 2008, 21:45

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wpadłam na chwilę i oczywiście przepraszam za spóźnione życzenia dla Oli, Nikoli i Bartusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Wszystkie co najlepsze i najsłodsze od ciotki Nelli i Maksia :-D Big buziak dla Was :-D

Wielkie gratulacje dla Karoli i witamy nowego forumowicza Kubusia :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinowa Maksia a dziś imieniny u teściowej. Jestem taka zakręcona, że wybaczcie mi moje opóźnienie ... :ico_oczko:

Marittko, jesteś najnormalniejszą kobietą na świecie, ja przy dwójce maluchów już "odpoczywałabym" w wariatkowie :ico_oczko: :ico_olaboga:

Co do Twoich wątpliwości to uważam,że to duże lepsze, że dzieci widzą nasze emocje, nawet te złe... pamiętajcie , że widzą też te dobre, kiedy rodzice się przytulają i wyciągają z tego pozytywne wnioski. Nawet nam sie nioe śni, jak pozytywne ... Nie ma nic gorszego niż dom bez emocji .... w takim domu dziecko jest 100% bardziej nieszczęśliwe a dorośli "niby" się akceptują. Spotkałam wiele takich "poprawnych" rodzin, a gdy się to "otworzy" to ...bagno :ico_olaboga:
No dobra, już się nie mądruję :ico_oczko:

Widziałyście może Asie???? Chyba mi się gdzieś zagubiła? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 paź 2008, 13:17

dzięki Nella :-) bardzo liczę się z Twoim zdaniem...

podeślę Wam fotki - wczoraj mi odwaliło i... mam CZARNE, najczarniejsze włosy :-D dziwnie, same ocenicie ;-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

20 paź 2008, 13:30

Dzieńdobelek

Ja też ostatnio nieterminowo życzenia składam, wybaczcie

Wszystkim dwulatkom życzymy dużo radości, mnóstwa pyszności, zdrówka dobrego - Wszystkiego Najlepszego :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A u nas wczoraj była imprezka ale niezbyt udana bo Kornel cały dzień przemarudził i wszystko było na "nie" zęby dają popalić, babcie pojechały pogryzione prze wnuczka

Gratulacje dla Karoli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chloe- ja od środy też bez męzuia będe leci do Turcji wraca w sobotę wieczorem, może mama mnie odwiedzi, gratuluję nagrody :ico_haha_01:

Anetko- dziękuję za fotki, Joachimek wyglada na grzecznego chłopca

Maritko- ja tez wybucham często i mały to widzi i tez się martwiłam czy to dobrze ale nie da się być cały czas kochaniutką; a Kornel też nie słucha jak do niego mówię jak do ściany :ico_oczko:

Kasiulka- odpoczywaj a na weselu posmakuj sobie wszystkiego :ico_oczko:

Zmykam obiad robić, potem na spacer ja mały wstanie bo śliczne słonko dzisiaj, już rano bylismy nakarmić łabędzie trzeba korzystać z pogody

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 paź 2008, 13:49

aha - fotki z urodzin kiedy indziej, bo... robili je wszyscy tylko nie my :-D i czekam aż mi moja m.in. sistra podeśle - leniwa :-P

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 paź 2008, 16:12

Witam dziewczynki :)
Jak mówi stare pożekadło kobieta zmienną jest i to święta najświętsza prawda chormony w nas buzują zwłaszcza w niektórych etapach cyklu - przyznaje się z ręką na sercu że też czasami unosze głos i nie tylko Niki to słyszy ale podejrzewam że nawet sąsiedzi :ico_wstydzioch: ale poprostu czasami trzeba dac upust emocjom i nerwom :ico_zly: nie jesteśmy swiętymi i nie zawsze potrafimy sobie ze wszystkimi złymi emocjami poradzić. Chyba lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo i myśle że czasami jak dziecko zobaczy wściekłą mame to chyba nic złego się nie stanie a moze nawet jak już wcześniej pisałyście pozna inne emocje (oby tych "innych złychemocji"jak najmniej)
Maritta, - czekam na foteczki :-) a co do włosów to ja uwielbiam czarne i swego czasu cały czas byłam czarnulką nawet mąż mnie cały czas namawia na ten kolorek :ico_haha_02: mam nadzieje że zobaczymy niedługo nowe wcielenie Marity
Mery, - co do ząbków i gryzienia to u nas chwilami tez tak bywa :-D minie mam nadzieje
Chloe - fajnie że miałaś taki dzień dla siebie czasami nam potrzeba takiego spokoju dla samej siebie

Dziękujemy za życzonka, zdjęcia na dniach podeśle bo mam urwanie głowy :ico_olaboga: dziś mieliśmy odbiór domku ale niestety nie podpisaliśmy odbioru bo mamy kilka zastrzeżeń - jedno to hydrant na wjeżdzie do garażu :ico_zly: wogóle dziś dzień do dup.. mam ciocia przyjechała a już myslałam że nie przyjedzie - niestety przeliczyłam się :ico_placzek:
Nic uciekam bo na 18 idziemy do kościółka na msze urodzinową Nikoli jakoś w tym roku nam się wszystko rozsypało bo na roczek impreza, msza i sesja u fotografa były jednego dnia a na dwa latka niemogliśmy tego płączyć i tak 17 była impreza urodzinowa, dziś jest msza a w sobote dopiero sesja u fotografa no cóż czasami nie da się tak jakby się zaplanowało...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 paź 2008, 17:19

Hej
dzięki za fotki
Aneta Joachim bardzo się zmienił, taki "dorosły" chłopaczek się z Niego zrobił :ico_brawa_01:
Marittko ale mieliście fajny wypad, wyglądasz rewelacyjnie i te czarne włoski też mi się podobają, bo ładnemu we wszystkim ładnie a dziewczynki urocze :-D
buziaki dla 2 latków Bartusia i Erniego :ico_tort: :ico_tort:
wcazoraj Jaś uderzył się o krzesło i ma piękną fioletową śliwkę pod okiem, wygląda, jakbyśmy Go lali przez tydzień :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-21, 07:44 ]
Hej nikt się nie odezwał od wczoraj :ico_olaboga:
miłego dzionka życzę
Kornelko 100 lat :ico_tort:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 paź 2008, 10:42

Witam
Kornelku - sto lat i wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :523: :526: :528:

Jest ktoś chętny na kawkę bo ja właśnie popijam i zajrzałam na naszeobcasy :-) ale nikogo tu niema :/

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 paź 2008, 12:53

Hej

Dziękujemy za życzenia :-D

Edulitko- u mnie też ciocia, brzuchol boli, w ogóle nie w terminie bo dwa tygodnie temu też była, przestałam brać hormony i teraz organizm szaleje, a Ty się nie martw na pewno doczekasz sie fasolki;

Maritko- czarnula z Ciebie nieziemska :ico_oczko: , a laleczki śliczne jak ładnie leżą w łózeczku razem, pokoik bardzo mi się podoba taki duży jest tyle rzeczy pomieścił, Kornel ma mały i jeszcze nie kupilismy mu mebli, stare stoją, też musimy sie za to zabrać;

Jejku jak ten czas leci dwa lata temu o tej porze leżałam zesztywniała od znieczulenie czekając jak mnie puści, zeby przewieźli mnie na sale a małego zoobaczyłam w całej okazałości około 17 dopiero :ico_noniewiem: Czasami mam ochotę, zeby takie maleństwo przytulić ;

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 paź 2008, 13:59

Marita - wszyscy piszą o fotkach o mnie zapomniałaś - prosze o poprawe :-D
Mery - oj my kobirty i te nasze trudne dni az krew zalewa :ico_oczko: :-D
My z Nikolą właśnie wróciłyśmy z sali zabaw poszalałyśmy troszke w kulkach :509:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość