Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2012, 14:23

my mieliśmy od razu w kościele. :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 sty 2012, 15:25

Anja, nie poddawaj się jeżeli chodzi o leczenie bo to może być niebezpieczne. Poszukaj jakiegoś na prawde dobrego specjalisty z polecenia, bo szkoda żebyś miała być nieszczesliwa.
Co do ślubu - my mieliśmy najpierw cywilny z całą rodziną i znajomymi, a za rok kościelny w Rzymie - baaaaaaardzo kameralnie i cudownie :-)

Co do mrozu +1 :ico_haha_01: , wiecie starsi ludzie już tak chyba mają że bardziej marzną :ico_oczko: No i niestety z przerażeniem patzrą na dzieciaki turlające sie w śniegu. Moi Tęscie gdy wiedzą że przyjdziemy na maxa odkęcają kaloryfery bo dziecko będzie :ico_olaboga: , a my wraz z dzieckiem się męczymy. I na nic są "prośby, groźby, propozycje..." My mieszkamy w bloku, więc niestety chłodno nie mamy pomimo zakręconych wszystkich kaloryferów. Ciepło idzie rurami od sąsiadów z dołu i góry, których dzieci tej zimy na dworze prawie nie widziałam :ico_noniewiem: Ale za to prawie non stop gdzieś u mnie jest uchylone okno :ico_oczko:

wiśnia, to już 15 lutego może będzie wiedziała kto siedzi w brzusiu? :ico_oczko:

Ciekawa jestem kiedy ja sie dowiem :-) W ciąży z Dawisiem wiedziałam już w 12 tyg i mój lekarz twierdzi że w tym czasie już spokojnie można określić płeć o ile dzidzia pokaże co ma między nóżkami :ico_oczko: Ale on generalnie jest bardzo dobry w naszym województwie jeżeli chodzi o USG - wykłada to Akademii Medycznej i dysponuje najlepszym sprzętem.

Dawiś śpi, ide się położe troche przy nim bo nadal jestem jeden wielki śpioch... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2012, 15:50

julchik22, odpoczywaj spokojnie. niech dzidzia rośnie ładnie i szybko.
a chcielibyście jakąś konkretną płeć? czy obojętnie?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 sty 2012, 16:10

julchik22, to gdzie chodzisz do lekarza. ja chodze do salve
dowiem sie jak dzidzia bedzie chciala pokazac co ma miedzy nozkami ale nastanawiam sie na dziewczynke ale zobaczymy.

marzy mi sie aby zuzka zasnela w dzien a ona w ogole nie jest zmeczona. ale za to w nocy spi 12godzin.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 sty 2012, 16:51

Julchik, akurat drążyłam teraz temat płci, i narządy płciowe w 12tc u OBU płci wyglądają niemal identycznie- MĘSKO!
Więc nie dziwię się, że chłopca można wypatrzyć :) Ale pewnie każdy dzień robi różnicę!! ale o pomyłkę łatwo

[ Dodano: 25-01-2012, 15:53 ]
Anja, a może leczenie farmakologiczne samo nie jest w stanie pomóc.
Na terapię chodziłaś, czy tylko przepisywali Ci leki?
ja bym spróbowała jeszcze. jesteś starsza, bardziej doświadczona, świadoma, więc może lżej pójdzie???? Tulę... nie potrafię sobie wyobrazić jak może być Ci ciężko...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2012, 19:53

ważne by zdrowe :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-01-2012, 18:53 ]
u mnie nadal @ nie ma. czekam dalej.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 sty 2012, 00:46

Tibby, to czekamy z Tobą...
a czujesz że coś jest?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 sty 2012, 11:29

tibby, przed ciążą chciałam dziewczynkę, ale teraz jakoś stało mi się to obojęte - oby tylko dzidiza była zdrowa :-)

Martalka, mój gin też twierdził że w okkolicach 12 tyg narządy płciowe są podobne do męskich, ale na dobrym sprzęcie różnica jest jednak widoczna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 sty 2012, 11:39

Witajcie my zaraz zmykamy na tradycyjny spacerek bo jak to mówię dzień bez świeżego powietrza to dzien stracony a jeszcze nam dosypało czyściutkiego śniegu wiec mozna będzie poszaleć ku szokowi starszych osób hihi kiedys to sie dzieciaczki w betach zawijało bo muszą sie wygrzać wiec moze stad te starsze pokolenie ma poglądy o unikaniu wszelkiego zimna :ico_oczko:
Anja224, trzymamy mocno kciuki za was za ciebie bedzie dobrze zobaczysz :-)
wisnia3006, fajnie ze wyniki dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby tak dalej
ważne by zdrowe
to najważniejsze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sty 2012, 11:48

my też zaraz uciekamy na spacer na placyk.
u nas śniegu niestety nie ma, ale słoneczko za to jest :ico_sorki:


martalka, jakoś sama nie wiem. jak wstaję w środku nocy żeby małemu dać mleko (wciąż się cholera mała budzi) to mi czasem niedobrze, ale nie wiem od czego to.

możliwe by test nie pokazał nawet mało wyraźnej kreski gdyby to jednak była ciąża?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość