Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 11:19

TIBBY dobrze, że jesteś aktywna, wygladasz śliczne!

JENNY na wszelki wypadek dobrze zrobić tę badania.
Wody też nie lubię niestety.

Wczoraj byłam pomaszerowac na bieżni, fajnie było, potem na boisko do gry w siatkę plazowa poszliśmy i trochę pogralam:-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 12:34

hej hej
przyszłam się odmeldować :)
wszystkiego dobrego dla wszystkich skończonych tygodni i miesięcy (mamuś i dzieci :)) :ico_buziaczki_big:
ja się zorientowałam że to już 8 kwiatek mi się rozwinął :ico_szoking:

czytam Was sobie ale coś nie mam weny na pisanie
brzuchol mi się ugniata jak się za bardzo nachylam do pisania :)
jej niewygodnie mi już bardzo a tu do lipca jeszcze daleko... ja nie wiem ...
poodpoczywałam trochę, biorę tą no-spę i chyba jest lepiej
choć jak wyjdę z domu to nieraz czuję że muszę stanąć bo mam kamor zamiast brzucha

pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: i mamuśki z :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 14:07

Ja dzisiaj tylko na chwilkę, jakoś brak mi weny i ochoty na pisanie

Trzymajcie się ciepło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 14:33

jenny, dobrze, że się odezwałaś, bo już się martwiłam!!! Odliczasz już z nami, wiesz? ;-)

Shiva, humorzasty dzien?

Ja dziś słabo się poczułam na cwiczeniach. Za dużo chyba cwiczen z rękoma w górze. Zrobiło mi się duszno, czarno przed oczami i musiałam odpuścic trochę na jakiś czas i pooddychać przy okienku :P Ale już jest ok.
Wykąpałam się, oliwką nasmarowalam by ladnie pachniec. Włosy umyte i powoli powoli szykuję się na imprezkę zakładową dziś ;-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 14:42

Ja jeszcze 2 dni w pracy i idę na l4 :-)

Buziak

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 15:32

hej

Bylismy dziś zarejestrować Milenke w urzędzie i zameldować i tak oto nadalismy z mężem Milena Urszula P. :ico_oczko: Urszula nadałam ja po mojej mamie niech ma coś po babci :ico_sorki:
i bylismy w PZU i czekamy na pierwsze pieniążki z ubezpieczenia.


Dziewczynki jak to jest z tacieżyńskim? czy jak mój mąż będzie chciał wziąść całe dwa tygodnie tego tacieżyńskiego to mogą go zwolnić z pracy za to?>


Jenny dobrze,ze zrobili badania lepiej dmuchac na zimne :ico_sorki:
Małgosia zmienilismy mleczko z bebiko na bebilon i dalismy potem cherbatke koperkową i dopiero jakąś godzinke temu zrobiła w końcu po wielkim znowu od rana płaczu i bólach tą kupke,ale taką po same pachy i ja ją przebierałam a ona dalej kupkała i siusiała na zmiane ehh ciężko było :ico_sorki: teraz jak nie to dziecko :-)

Tibby Teraz kochana to już może sie zdazyć,ze ci sie słao zrobi,ja potrafiłam zjeść banana rozumisz i tak sie tym zmęczyłam,że mi sie słabo robiło..zwykłego banana...a Ty masz tam jednak troszke do poruszania :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 17:13

Absolutnie, nie mogą męża zwolnic! To jest jego prawo, przywilej urlop pełnopłatny, więc spokojnie, bez nerwów niech korzysta.
Dobrze, że zrobiła mała kupkę :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 18:18

Małgosiu No nie taką małą :ico_oczko: jednego pampersa obkupkała całego zmieniając mnie obsiusiała i znowu nakubkała :ico_haha_01:

Czyli mówisz,że może iść na taciezyńskie? hmm moja znajoma twierdzi,ze mogą zwolnic bo to sie nazywa "polityka prorodzinna"? :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 18:20

Nie, nie mogą zwolnic, absolutnie. Przecież to jest w kodeksie napisane, takie jest polskie prawo przecież.

Mała- w sensie Milenka, nie kupka :-)

Zrobiłam podsumowanie zakupowe dla dziecka w mile się zaskoczyłam podliczając- niecałe 80 zł mi wyszło:
-pampersy 2-5 kg
-sudocrem
-mydełko
-podpaski max poporodowe x 2
-oliwka
-herbatka
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 21:02 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 maja 2013, 20:33

Nie, nie mogą zwolnic, absolutnie. Przecież to jest w kodeksie napisane, takie jest polskie prawo przecież.
kurcze boimy się :ico_noniewiem: wszędzie co innego piszą jedni,ze na takim tacierzyńskim nie można zwolnić,ale jak wróci wtedy tak,a drudzy,że nie mozna zwolnić ehhh nie wiemy juz co robić :ico_sorki:
am podsumowanie zakupowe dla dziecka w mile się zaskoczyłam podliczając- niecałe 80 zł mi wyszło:
no i super faktycznie nie dużo :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość