Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 paź 2008, 14:21

KORNELKU-100 LAT,100LAT,100LAT :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Z OKAZJI DRUGICH URODZINEK :ico_brawa_01:

dzieki za życzenie dla mojego dwulatka :-) i za cuuuuudne fotki-miałam co pooglądać ,ale jakby co poproszę o jeszcze :ico_oczko:

u nas impreaza udana,prezenty się podobają,tylko choróbsko nas dopadło :ico_placzek: .Chyba już pomalutku przechodzi,a jak do czwartku nic się nie zmieni,to idziemy do lekarza :ico_placzek:

czy któraś wie coś na temat naszych zaginionych ostatnio koleżanek :ico_placzek: -jeszcze niedawno były niezawodne a od tygodnia co najmnie ich nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 paź 2008, 14:57

Iwciu - wedle życzenia dosyłam foteczki :)

[ Dodano: 2008-10-21, 14:58 ]
Co do dziewczyn to wydaje mi się że chyba poprostu niemają czasu, z dwulatkami dwukrotnie go mniej :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 paź 2008, 16:18

Witajcie.
iwciu, ja się melduję :ico_oczko: i życzę wam zdrówka :ico_buziaczki_big: .
:ico_tort: :ico_tort: dla Kornelka. Mery koniec plasterków??
edulitko, Niki jest po prostu boska :-D :-D Mała modeleczka. A z tym odbiorem, to nieciekawie wyszło. Ale mieliście rację, jak się płaci, to się wymaga :-D
maritta, świetne zdjęcia z Pragi, ale wiesz cały czas szukałam na nich dziewczynek, dopiero na koncu zorientowałam się, że byliście sami. Zazdroszczę :ico_brawa_01: , chyba też bym chciała.
Maciuś dziś oparzył się w paluszek :ico_placzek: , dotknął gorącego tostera :ico_placzek: Płakał mi z 45 minut i w końcu z tego żalu zasnął.
Do usłyszenia może później...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 paź 2008, 18:37

chloee, - ucałuj Maciusia nam Niki ostatnio tez się poparzyła i wiem jak to przeżyła do dziś pokazuje na rączce że ma ała :/

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 paź 2008, 21:45

Kornelku :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: z okazji Twoich 2 urodzinek.

Buziaki w poparzony paluszek Maciusia :ico_buziaczki_big:

a ja nie dostałam fotek od Marty.Od Edulitki przyszedł pusty mali.

plis wysyłajcie na nową pocztę aneta_s27@poczta.pl bo na te wp i interie to nie zawsze dochodzą.

martwi mnie nieobecność Asi.Mam nadzieję,że wszystko ok.

tyle na dziś bo padam na giębę :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 paź 2008, 21:56

Ja tez spóźniona wpadam złożyć zaległe życzenia. :ico_sorki: przepraszam jeśli o kim zapomniałam ... Iwciu, nie pamiętam już ale jeśli nie złożyłam życzonek to wielkie, wielkie :ico_sorki: Ucałuj Bartusia w śliczną buźkę od zalatanej ciotki :ico_olaboga: :ico_buziaczki_big:

Dzisiaj dla Kornelka big buziak. Rośnij kochaniutki zdrowo i niech uśmiech zawsze gości na Twojej ślicznej buźce :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Maritta, zdjęcia bomba! Praga jak zwykle super, tam się odpoczywa,co? :ico_oczko: Powiem Ci, że jako czarnula wyglądasz rasowo .... :ico_szoking:

Chloe, buźka w oparzony paluszek dla synusia :ico_placzek:

edulita, zdjęcia jak zwykle super. Nikola wygląda jak prawdziwa czarodziejka... tymi oczkami niejednego chłopca zaczaruje :ico_oczko:

Anetko, ja już od jakiegoś czasu martwię się o Asię .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 paź 2008, 22:25

Dzięki za współczucie. Maciej po spanku zapomniał o całej sprawie :-) :-) :-)
No właśnie, gdzie Asia? Może u rodziców?
Spróbuje wam wysłać zdjęcia Maciusia z ostatniego miesiąca. Mam nadzieję, że zdążę jeszcze dziś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 paź 2008, 23:33

dzięki Edulitko za natychmiastową reakcję :-D -Niki jest poprostu cudna,z niej taka mała wróżka nawet bez dodatkowych gadżetów :-)

buziaczek dla Maciusia w niebolący już paluszek :-) i zdrówko się przyda,bo jakoś i mnie chyba coś rozkłada :ico_placzek: ,a Bartuś mi się jeszcze zwymiotował przed spankiem :ico_placzek:

dzięki Neluś ucałowany buziaczek :ico_oczko: od zalatanej ciotki :ico_oczko:

i ja też musze sie zebrać i przesłać fotki,bo dawno nic chyba nie wysyłałam :ico_noniewiem: ,a teraz mam kilka urodzinowych to jest okazja :-)

uciekam spać bo mi literki przeskakują po klawiaturze :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

22 paź 2008, 07:55

Hej!
iwciu, ale ci dzieciaki rosną :-) Chyba podobne są i do ciebie i do męża.
Moja poczta odrzuca niektóre meile wysłane przeze mnie, a pewnie do innych dotarły w większej ilości :-D. Jeszcze raz spróbuję później.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 paź 2008, 10:00

Cześć

Dziękujemy za życzenia Kochane cioteczki :-D

Edytko- Niki śliczna wróżka napewno niedługo wyczaruje sobie braciszka albo siostrzyczkę :ico_oczko:

Chloe- buziak dla Maciusia w paluszka, Kornel kiedyś u teściowej oparzyła się o lokówkę bo zostawiła wlączoną w łazience miał bąbla chyba przez tydzień; a plastry skończyłam juz miałam dosyć

Iwciu- zdrówka dla Bartusia, dzięki za fotki, Bartus jak prawdziwy kawaler w tej muszce i koszuli :ico_haha_01:

A dziewczyny rzeczywiście cos się nieodzywają, ja tez się martwię o Asię i o Elę nic sie nie odzywa :ico_noniewiem:

Mężus dzisiaj o 4 rano pojechał popołudniu mama do nas przyjedzie a teraz zmykam bo mały nie daje pisać, miłego dnia, tez postaram się zdjecia jakieś wysłać jak cos wybiorę bo w te urodziny taka byłam zamotana, ze mało zrobiłam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość