Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 wrz 2008, 09:01

Czesc dziewczyny ja od dzisiaj w domku tylko ze cos mnie choroba meczy glowa boli goraczke mam i wogole jakas dziwna jestem

Majeczka patrzy na liste przebojow podoba sie jej piosenka teletubisi, musze dzisiaj z moja mama jechac na zakupy bo chce jeszcze prezenty pokupowac no i w niedziele wyjezdza

Klaudia tak to juz jest z tymi facetami moj maz sie juz umiawia z kolega jak ja pojade a to przeciez dopiero bedzie w styczniu a jak jeszcze mnie nie bylo tutaj to z kolegami co sobote gdzies jezdzili a jak mysmy przyjezdzaly tzn dziewczyny to nigdzie nas nie chcieli zabrac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 wrz 2008, 10:02

Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: bo lekko niewyspana jestem. Wczoraj do 24:30 oglądaliśmy battlestary (bardzo nas wciągnął ten serial), a dzisiaj od 7 Ulek juz pobudke zrobiła. Właśnie gotuję ziemniaczki na kopytka, a Ula bawi się na podłodze.
Dzięki za komplementy pod adresem mojej małej "diabliczki" :ico_oczko:
Justyna, u nas zawsze tak było, ze jak jedno chciało wyjść na imprezę, to drugie nie robiło żadnych problemów, jakoś ufamy sobie i nie stanowi to dla nas problemu.
Musical mamma mia, też ściągnęłam, ale była kiepska jakość i skasowałam, poczekam na lepszą wersję.
Zdjęcie Gabriela super, taki duży z niego chłopczyk i jak pięknie stoi :ico_brawa_01:

Renia0601, Arturek bardzo słodko wygląda z tą buła, zdjęcie bardzo rozbrajające :-)
iwona83 pisze:pinko daj znac jak film ja mam mariola dostac 8 kolejnych a i super fotki

Zaczęłam go wczoraj oglądać, ale nie skończyłam, bo długi i Jarek mnie popędzał, bo battlestara chciał oglądać. Może dzisiaj uda mi się go skończyć, to dam Ci znać.
Fintifluszka pisze:a sołtys mu na ucho szepce, że to ksiądz i żeby mu nic nie robił :ico_szoking: to Kuba tylko powiedział "księże, nie przystoi, proszę się iść wyspać, a nie ludzi zaczepiać po pijaku" i się facet zwinął ze spuszczoną głową :ico_puknij:

Hehehe, dopiero jak mu na ambicję wszedł, to się księżulo uspokoił... ksiądz to też człowiek, może zatracił swoją wiarę, nie rozumiem ich sposobu myślenia. Ja kiedyś znałam księdza, który był księdzem juz pięć lat, młody, ambitny i zakochał się w dziewczynie z naszej grupy, razem jeździli na wyjazdy, On jej mówił, że mu się śniła. W końcu zrobili sobie dzidziusia i wystąpił z zakonu. Też nas to bardzo oburzało, bo ksiądz powinien dawać przykład, nie wiem jak tam im się dalej żyje, czy są ciągle razem, wiem, że się pobrali i wyprowadzili do innej miejscowości. Trochę im chyba wstyd musiało być. Teraz jak na to patrzę, to już mnie to tak nie razi.
Ja podpiekłam spód od ciasta, wyłożyłąm jabłka, rzuciłąm kruszonke i za jakieś 45 minut będzie gotowe-tak ładnie pachnie masełkiem :ico_oczko:

Aż mi ślinka cieknie... uwielbiam ciasta :-D

Klaudia, na szczęście Jarek jak idzie gdzieś na imprezę (a zdarza się to baardzo rzadko, to nie pije tak że się ruszać nie może. Ja też jakoś jeszcze nigdy tak pijana nie byłam, myślę, że alkohol może bardzo pomieszać w głowie. Raczej rzadko się zdarza, że chodzimy osobno, ale czasem są takie imprezy, albo moje koleżanki mnie zapraszają, albo panieński, albo kawalerski, takie imprezy, że razem nie bardzo się da. Grunt to zaufanie, ja Jarkowi ufam bezgranicznie i wiem, że mnie nie zdradzi.
CleoShe pisze:Ale z Rafałem jest inaczej, wiem, że mnie kocha i choć zapewnia, że nie zdradzi, że nie mógłby, to ja jednak nie czuję się pewnie :ico_noniewiem:

A coś się stało, że tak się czujesz, jakoś nadwyrężył Twoje zaufanie?

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 wrz 2008, 10:58

Hej. My dzisiaj wstaliśmy sobie po 8. Rano na śniadanie próbowałam wetknąć Norbertowi kaszkę łyżeczką, ale dalej wielkie zmagania :ico_noniewiem: Zjadł, ale trochę tylko, potem owocki mu posmakowały to zjadł połowę dużego słoiczka.
Jakoś na drzemkę się nie chce skubany udać a mi trochę czasu potrzeba, bo muszę zjeść śniadanie i wyszykować się. Mama wróci po 11 z pracy i z Norbertem zostanie - ja znów wizyta u dentysty. Dzisiaj słoneczka już nie ma a myślałam, że do tego zoo byśmy się wybrali.

CleoShe napisał/a:
Ale z Rafałem jest inaczej, wiem, że mnie kocha i choć zapewnia, że nie zdradzi, że nie mógłby, to ja jednak nie czuję się pewnie :ico_noniewiem:

A coś się stało, że tak się czujesz, jakoś nadwyrężył Twoje zaufanie?

Nie, nie.. Tylko on to taki typ kobieciarza :621:

Norbert się bawi póki co, a ja lecę się szykować. Pa tymczasem.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 wrz 2008, 11:14

Witam Was Kochane,

Jakos nie mialam kiedy do was tu ostatnio zajrzec! Wybaczcie!! :ico_sorki:

Nie doczytam Was, tyle popisalyscie!! :ico_olaboga:

Super zdjecia,
Ula z rozkami.... wcale jej nie pasuja, powinna miec skrzydelka aniolka... :ico_oczko:

My bylismy w piatek na wizycie kontrolnej, Pawel wazy 9100g i m 75 cm :ico_szoking:
Poza tym dwojki na gorze ida.... czyli w sumie bedzie 6 zabkow!

Czy ktoras z Was dawala rybe moze?? Ja chce mu dac ale nie wiem jaka i jak ja zrobic?

Pawelek wczoraj pojechal od nas do babci .... :ico_placzek: ale mojej mamie teraz po smierci jej ojca to taka "terapia" z Pawelkiem jest bardzo potrzebna!
Zajrze potem i moze uda mi sie pare zdjec wrzucic!

Buziaczki!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

29 wrz 2008, 12:35

czesc dziewczyny
super fotki powklejalyscie ja narazie tylko wpadam sie przywitac bo mnie tu dzieci molestują-zaziebily sie wiec jak zlapie chwilke spokoju to napisze

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 wrz 2008, 12:46

mz74Czy któraś z Was dawała rybę może?? Ja chce mu dać, ale nie wiem, jaka i jak ja zrobić? [/quote][/b]Ja dawałam Kamilkowi, ale taką od siebie zrobiła na obiad taką w foli z piekarnika troszkę pietruszki do środka i pieczarek przyprawy to ona wyszła tak jak na parze i się zajadał a kiedyś byliśmy mężem na rybce w knajpie smażony dorsz, dawałam mu też po kawałeczku i smakowałam bardzo.
Renia0601 Mysiak zrobił dzisiaj trzy kroki sam do taty, ale nie to, że się sam puścił tylko ja go puściłam super to wyglądało.
Brawa brawa dzielny chłopiec!!!
Fintifluszka świetne zdjęcia jak pogoda ładna na prawdę super
Renia0601
nam idą dwie brakujące dwójki, jedna u góry i jedna na dole, ta na dole lada moment będzie a na górze dopiero zbielałe jest. A i wczoraj w końcu kupiłam Arturkowi szczoteczkę do ząbków i szorujemy czasem sobie, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano obowiązkowo
Brawa za ząbki i szczotkowanie, My myjemy, ale taką sylikonową na palec i ma takie gumowe do obgryzania zwykłej nie chce jeszcze a też już kupiłam a i pastę colgeit dla dzieci od 0-1roku też, ale jeszcze nie próbowaliśmy.
pinko super Ulcia wygląda w tych różkach brawo brawo!! Jarek się śmieje, że najważniejszy jest tata, (bo pierwsze, co powiedziała, to właśnie to, a następny w kolejności jest kotek, a mama jest na szarym końcu, bo ciągle nie chce powiedzieć.... heheheehe
Oj no to chyba ci smutno, co??
Fintifluszka I miałam pochwalić, że Gabriel dzisiaj znowu stanął sam w łóżeczku (dopiero drugi raz, więc dla mnie to sensacja )
Super stoi, ale wiesz, co ja mam już obniżone łóżeczko na sam duł bałabym się, że Kamilek się wychyli i wypadnie jak miałam na tej wysokości, co ty teraz tak właśnie zrobił. Teraz mam niziutko i na razie ciężko mu stanąć, ale za to ja zostawiam go bez obaw w łóżeczku jak Np. musze posprzątać i nie chce żeby mi peszkadzał.
[b]pinko u nas zawsze tak było, ze jak jedno chciało wyjść na imprezę, to drugie nie robiło żadnych problemów, jakoś ufa my sobie i nie stanowi to dla nas problemu.[/b]
U nas też tak było i jest do tej pory. Jak ja pracowałam w banku jednym on w innym to wiadomo, że nie mogliśmy jeździć Razem na imprezy firmowe, więc jeździliśmy osobno bez problemów?


Ja mam teraz inną metodę na odpisywanie na wasze posty, bo nie sposób przy zaległościach zapamiętać wszystkiego, więc czytam po kolei i wklejam do Worda robie komentarz i tak po kolei do każdego na koniec wklejam cały tekst, więc dla tego jest to troszkę inaczej ponaznaczane, co wy pisałyście. Tak mi jest łatwiej.
U nas ok. mały narazie śpi, więc miałam czas popisać. Pyzatym nic nowego. Pogoda nawet trochę tylko wiatr zimny. Sobota i niedziela tragedia tata na studiach mały nie chciała spać a ja miałam już wszystkiego dość coś mnie jesienna chandra dopada chyba.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 wrz 2008, 12:57

Czesc dziewczyny ale mnie zlapalo glowa strasznie boli i brzuch cisnienie mam wysokie nic nie pomaga

skoczylam dzisiaj z mala na zakupy pokupowalam jej troche bluzek z dlugim rekawem i spodnie

mariola pogoda sie polepszyla wyszlo slonce mam nadzieje ze tak juz bedzie az do waszego wyjazdu

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 wrz 2008, 13:18

kurcze a unas zaczeło padać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: więc nici ze spacerku!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 wrz 2008, 14:30

Cześc dziewczyny.
Gosiu, rybka podobno od 9-tego miesiąca, ale też ostatnio Gabiemu gałam-ugotowałam ją na wodzie po rpostu z odrobiną ziołowych przypraw, bardzo mu smakowało...

Iwona może zmiana pogody tak na Ciebie działa?
u nas dzisiaj znowu słonecznie. Kuba siedzi w klubie i składa motocykl do kupy, bo jutro ma po niego przyjechać klient... pewnie prędko nie wróci...

Gabriel drzemie teraz, od rana trochę sprzątałam i musiałam uważać, bo Gabik ciągle łapał za wiadro z wodą-raz nie wiele brakowało, żeby wszystko na siebie wylał...
Ugotowałam mu dzisiaj zupkę buraczkową-sądzę, że mu smakowała, zjadł całą miseczkę, a poza tym była dośc słodka według mnie :ico_noniewiem:

Pinko ja z Kubą jestem 8 lat i mu ufam, ale... o alkohol między innymi chodzi, skoro nie upijacie się to jedno zmartwienie z głowy. Kuba pije sporo alkoholu, a na to, że ciągle się dziewczyny koło niego kręcą ciągle się uskarżam... jak sam pójdzie na imprezę to koniec jest taki, że wraca nad ranem, śpi do popołudnia, a później wydzwania jakaś fanatyczka kolejna i sobie zaczyna dopiero Kuba przypominać, że albo ją pocieszał, bo cośtam i chyba jej wpadł w oko, albo ją obronił przed kimś, albo zrobił coś niesamowitego, typu zszedł po piorunochronie z bloku i ją to tak zafascynowało... takich tłumaczeń są setki, a później Kuba zawsze stara się delikatnie spławić taką dziewczynę i zawsze pojawia się jakiś kłopot-zawsze na niego krzyczę, że jest bawidamkiem, po rpostu nie lubię jak sam wychodzi-jestem bardzo zaborcza :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 wrz 2008, 15:07

znowu sie opisalam i zezarlo... :ico_zly:

u nas piekna pogoda, tylko ze ja gnije w robocie :ico_zly:

Assik, no dobry pomysl z tym kopiowaniem.... mozna sie zgubic w tych postach, tyle stukacie :ico_olaboga:

Renia, nie doczytalam wczesniej ze Twoj Arturek juz chodzi... :ico_szoking: no brawo :ico_brawa_01:

...a Gabik tak ladnie stoi w lozeczku :ico_brawa_01:

dzieki dzwieczyny, cos wymysle z ta rybka... :ico_noniewiem: ciekawe czy mu posmakuje...

wlasnie kupilam wozeczek

http://www.babytop.pl/produkty/info/863 ... ---03.html

i pare fotek, bo pewnie zapomnialyscie jak wygladamy... :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość