Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 maja 2010, 21:39

To się Kinia rozbrykała:)
Milcia śpi od 19.40. Ja też oczka jak na zapałki. Jutro ugadałam się z T, że ma rano wziąć ode mnie małą i ubrać jedno i drugie, ugotować jej kisiel, obrać ziemniaki, a ja śpię i nie ma mnie dla nikogo. Przemęczona jestem. Już prawie 7 miechów wstaję po 2-3 razy w nocy.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 maja 2010, 21:45

No każda przemęczona. Jedne wstają o 4 rano już do zabawy, inne wstają 2-3 razy na karmienie, inne zaś męczą się w dzień, inne mają wieczory wolne, a inne noszą w tym czasie dzieci, a niektóre mają wszystko. :-D Aktualnie czuje, że akumulator mi pada.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

28 maja 2010, 21:46

witam :-D
Ja już troszkę w lepszym humorze... :ico_sorki: mimo że nic się nie zmieniło ale jakoś zaczynam się godzić z losem, holender...

isia super ten cytat z innego forum. Dzieci teraz są bardziej wygadane i szybciej łapią słowa... :ico_noniewiem:

A dziś myślałam że wyjdę z siebie... Wyszłam z dziećmi na spacer bo superowa pogoda była i Szymuś też chciał iść więc go wzięłam. Dwie koleżanki z dziećmi do mnie dołączyły. A Szymek wpadł w histerię a ja z nim :ico_zly: chciał na plac zabaw a jak doszliśmy to mu się odechciało więc stwierdziłyśmy: spacer a on, że chce na plac... Cholera mnie wzięła bo darł się jak nie wiem co i budził Weronikę :ico_zly: Myślałam że mu wpierniczę. Zaprowadziłam go do domu i wróciłam na spacerek... Wyciszyłam się bez niego i mi przeszło :ico_noniewiem:

Magda33 ja też z 2 miesiące temu się rozliczałam ze skarbówką i jeszcze też nie dostałam zwrotu a nie przekazywałam 1% :ico_nienie: więc moim zdaniem to nie od tego zależy...

mikusia1 nie jestem dzielna skoro się poddałam ponad tydzień temu... :ico_placzek: a cytologię powtarzamy za 3 tygodnie niecałe bo 14 czerwca, czyli nawet 2 tygodnie i 3 dni... a zanim wyniki będą... :ico_olaboga:

Sabciu ok czekam na linka jumperka, bo jakoś czasem nie zaglądałam...
:ico_brawa_01: dla Nikusi za 2 ząbki na raz :-D moja Weronika też 15 maja dostała 2 ząbki i trzeciego 25 maja... :ico_haha_01:

A muszę Wam coś powiedzieć: Weronika wyrzuca zabawki z wózka, krzesełka do karmienia czy gdziekolwiek przebywa a ja sobie o tym zapomniałam bo wczoraj już kulawo się czuła, brzuch i głowa rozbolała i nie mogłam w nocy spać... I przez to niewyspanie jak rano leżała w łóżku koło mnie to wyrzuciła misia, ja nie usłyszałam bo to pluszowe to nie słychać jak na panele spadnie ale usłyszałam Weronikę jak spadła zaraz za misiem. Ja byłam tak zmęczona że prawie nieprzytomna a miałam wyrzuty sumienia. Łóżko mamy niewysokie na szczęście i nic się niuni nie stało poza tym że niemiłosiernie się wystraszyła :ico_noniewiem: Czy ja jestem w ogóle dobrą matką?????????? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 maja 2010, 21:55

Kala oczywiście, że jesteś dobrą matką, a człowiekiem chyba aż za dobrym, bo powinnaś tego swojego chorego męża od razu wywalić i nie dawać się w 5 dni po porodzie.
Dobrze, że odprowadziłaś Szymka, ale kto z nim wtedy siedział?
Naprawdę Ci współczuję jeszcze z tymi wynikami. CZEKAMY NA TE POWTÓRNE, ŻE JESTEŚ ZDROWA.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 maja 2010, 02:09

witam nocnie

padam na twarz po dzisiejszym dniu :ico_noniewiem:
cały dzień mialam klientki i co dwie godz wpadałam do domu rozejrzeć się co się dzieje , czy kucharce nic nie trzeba i nakarmić Lolka

a tera właśnie skończyłam sprzątanie , zrobilam bukieciki w wazonach na stól , umyłam sie i pomalowałam pazurki i czekam żeby przeschły , bo jak zwykle posciel mi sie odbije :ico_oczko:

Kasia90, foteczki sliczne

magda ja też długo czekałam na zwrot podatku , rozliczyłam sie wcześnie jak tylko pity przyszły a kaskę dostalam w maju :ico_noniewiem:

Kala ;), nie zadreczaj sie , precież karzdej może się zdarzyc a ty jesteś przemeczona i w ciąży , a ten twój powinnien zająć sie dziećmi a ty powinnaś sie porządnie wyspać
a o mamie to juz nic nie wpominam , bo brak słów :ico_noniewiem:

matikasia, ja tez jeszcze nie robiłam cytologi i nawet u lekaza nie byam :ico_wstydzioch:

dobra kłade sie bo już oczy mi się zamykaja , a pobudka o 6

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2010, 06:40

wiolaw, :ico_nienie: nie wolno tak sie zaniedbywać
chociaz ja tez cyto nie robiłam ale u gina byłam
kurcze bo mam fajnego lekarza ale w wawie a tu w łukowie to nie wiem :ico_noniewiem: bedzie przegięcie jak zapisze sie do gin w wawie? to tylko 2 h podróży ode mnie no i przychodnia bardzo blisko stacji pkp, sama nie wiem :/

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 maja 2010, 09:42

Witam z rana. Dziś olałam wszystko i spałam sobie do 8. :) Kamil wziął Kingę.
A po obiadku jedziemy do rodziców moich. :) Ja zostaje z Kingą na cały tydzień. :-D
Czy ja jestem w ogóle dobrą matką??????????
Jedyna możliwość żeby się dowiedzieć to trzeba będzie za kilka lat się na dzieci popatrzyć, jeżeli będą dobrymi ludźmi i będą Cię kochać to sama będziesz znała odpowiedź. :)
foteczki sliczne
:-D :-D :ico_sorki:
ja tez jeszcze nie robiłam cytologi i nawet u lekaza nie byam
Ja też!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2010, 10:23

a zostaje z Kingą na cały tydzień.
fajnie też tak jezdziłam jak w wawie mieszkałam :)
teraz jedynie do teściowej moge sobie tak pojechać ale Nie - dziekuje :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

29 maja 2010, 10:50

matikasiu Rafał był w domu wczoraj jak zaprowadziłam Szymka a z Weroniką wróciłam na spacer ;) a w 5 dni po porodzie wziął sam... :ico_olaboga: :ico_zly:

isia widzę że też kochasz swoją teściową :ico_haha_01:

u mnie nie tylko Weronika robi postępy. Byłam na dworze z Wąsikiem - naszym psiakiem i dziś jak na brzuchu się położył normalnie i jakaś dziewczynka chciała go pogłaskać i podeszła do niego to przewracał się z brzuszka na brzuszek de facto, czyli tak się ładnie kręcił takie niby fikołki robił ale boczkiem :-D

Weronisia kupkę zrobiła już 2 dzisiaj więc idę ją przebrać i wrócę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2010, 11:27

isia widzę że też kochasz swoją teściową
pewnie bo taka jakas... hmm bez gustu, przywiózł piotrek 2 maskotki i sie zastanawiam czy to nie po nim przypadkiem :ico_puknij: ale mówił że mama kupiła w takim sklepiku po złotówce (w sumie ja to bym i 50 gr nie dała za te maskotki) brrr no poprostu okropne! na dzien dziecka :/ juz lepiej dała by 10 zł lub paczke mleka kupiła a nie wydaje kase na badziewia jak niektóre ciuchy których nigdy Oliśce nie założe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość