Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 gru 2007, 11:42

Frydza- popieram teorie na temat dnia.. I zazdroszcze. Tez bym sie poleniła :ico_noniewiem:

Wkleje wam nowe foteczki Miska,bo zesmy dawno sie nie pokazywali :):

Tancujemy przed kapiela :-D
Obrazek

Lalalalalala!!! Spiewamy dla podrywu:
Obrazek

I udajemy ze idziemy spac..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 gru 2007, 11:54

Uff, padła w końcu ta moja Gwiazda! No więc tak - na początku 100 lat dla wszystkich małych jubilatów mających dziś/wczoraj/przedwczoraj swoje miesięcznice :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Gratuluję ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Luśka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: My dopiero siadamy, bez podparcia jeszcze lecimy... Ząbków też brak hehe.
Kurczę, pustkę jakąs mam w gowie.... nie pamiętam co pisałyście, bo czytałam na raty. O! Wiem! Madziorka, spotkanie jak najbardziej aktualne, w niedzielę, tak?? Może rzucisz pomysł, gdzie by było fajnie z dziecaczkami posiedzieć, bo ja Jarosławia nie znam na tyle żeby wiedzieć gdzie fajne knajpki są (dla niepalących). Mój Krzyś też nie bardzo, bo On do szkoły średniej chodził w Przemyślu. Jak nie knajpka, to shopping centre może być hihi. Tylko my bez wózka będziemy, nie bierzemy z domku, bo zajmuje cały bagażnik i Krzyś mega wk....y jak musi go tam upychać hehe. A Helena i tak w wózku nie chce jeździć - awanturyje się szpak jeden zawsze jest tak, że ją nosimy a wózek pchamy pusty... Już się nie mogę doczekać kiedy zacznie samodzielnie siedzieć - odpalimy wtedy spacerwókę i jazda!
Aaa, cieszę się, że sałatka smakuje, ja zrobię na Sylwestra tą Kamilki z winogronem.
Oki, zmykam, bo jakoś tak humor nie tego. Zaraz włączę sobie jakiś filmik :-D A tak w ogóle to nie czuję jeszcze magii świąt - pewnie dlatego, że za oknem szaro, buro i ponuro....

[ Dodano: 2007-12-18, 11:00 ]
Jaaaa, Juli, jaki Misiek duży i taki mi się dorosły wydaje! cudne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny, czy Wasze dzieci śpią na boczku czy tylko na pleckach??

Przypomniało mi się cosik - Helenka jadła już normalny rosołek! Ugotowałam dla nas taki mniej przyprawiony, daliśmy jej spróbować i tak jej smakował, że dostała do swojej miseczki i wyszystko wszamała. A po każdym łyku wydawała z siebie dźwięk "mmmm". Ale mieliśmu z Krzysiem ubaw! O barszczyku czytałam, że można też podawać, więc i na święta dam Helence, bo teściówka na pewno zrobi. Tylko chyba najpierw rozbiorę ją od pasa w górę, bo brodę ma dziurową ta moja córcia hihi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 gru 2007, 12:47

aNIU w jaroslawiu ciezko o taka knajpke chyba.. hmmm ja myslalam ze u nas sie zobaczy my (tzn u moich rodzicow hehe)
centrum handlowe... zapomnij hihi tutaj nie ma takich miejsc. a przeciez ne bedziemy siedziec w sklepie...

dla LUski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Juli fajne foteczki misia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

musze isc
mam godzine ma prysznic itd.. a leon marudzi obok.. bleeeeeeeeeeeee

do wieczora

[ Dodano: 2007-12-18, 11:48 ]
wlasnie przypomnialam sobie taka restauracyjke niedaleko , tam mieli kiedys dobra pizze wiec czasem bywalismy tam hehe pomysle z adamem jeszcze... gdzie bedzie fajniej..
ale moze jednak u nas co? pasuje wam?

[ Dodano: 2007-12-18, 11:54 ]
aniu leos spi tylko na plecach. czasem sama go probowalam przekrecac na boczek bo jak byl mlodszy to tak sobie lubial zasypoiac. ale teraz nie ma szans

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2007, 12:59

SASIEDZI obudzili mi Wiki :ico_zly: trzaskali trzaskali i :ico_olaboga: ANIU Wiki spi albo na boczku albo na pleckach :ico_oczko: supcio ze Helence smakowal rosolek,niunia nasza tez juz zasmakowala :-D Zazdroszcze spotkania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 gru 2007, 13:05

Aniu - jesli chodzi o spanie, to Misiek zawsze spał na pleckach, ale teraz-fju fju... Zawse jednak na boczku. Sam wedruje sobie po lozeczku i raczej na prawym boczku chrapie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2007, 13:13

JULI sliczny Misio miodzio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiki mnie szczypie

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 gru 2007, 13:33

Hej, hej! Jestem! Humorek poprawiony - oglądałam filmik z wesela znajomych. Ale wywijaliśmy z Krzysiem, hohoho! I jeszcze wtedy byłam młoda i piękna hehe (czytaj kilka killogramów mniej mnie było). Nasze wesele też podglądnęłam, ale tylko troszkę, bo ten filmik to tylko z Krzysiem przy dobrym winku oglądam :-)

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Pytałam, bo Helenka ostatnio chce spać na boczku, a jak nie może się umościć tak jak chce, to się wkurza i jest wieeeelkie marudzenie. Na szczęście widzę, że Wasze maluszki też w ten spsób śpią/próbuja spać, więc wszystko w porządeczku. Nawiasem mówiąc, to zanim się Helenka ułoży do snu, to wędruje po całym łóżeczku hehe.

Madziorka, spotkanko może być albo u Ciebie albo w jakiejś knajpce, uzgodnij to z Adamem i daj znać. Ja myślałam o knajpce, żeby nie przeszkadzać w przedświątecznym szaleństwie. Czy w Polsce masz angielski nr tel??Mój się nie zmienił :-D .
Oki, zmykam, bo się Heleniątko zbudziło :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 gru 2007, 14:50

Jasnie Pani :) pisze:taaqa, ciekawe co na to by powiedzial Franczesko - narzeczony Luchy :-D :-D


spoko narzeczony to nie mąż hehe, jeszcze nic pewnego. Ja tez miałam narzeczonego i co?? Poległ bidulek hihi.

astrid pisze: tych pomidorów sie troszke boje dac ..


Astrid ja właśnie robię pomidorówke i sobie pomyślałam, że jak się boisz wykłych to z puszki można. Przecież one bez dodatków jakichś tam niedobrych są.

A ja własnie ugotowałam ziemniaczka i brokuła i jak się Tomi obudzi to mu zapodam. A nad ta pomidorówką też się zastanawiam hmmmm....

Dla Lusiaczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

BeWu spokojnie, zajmij sie mężem, bo to najważniejsze. My tu zaczekamy, nigdzie sie nie wybieramy.

Juli Misiek cukiereczek hihi. Słodziutki jest, zwłaszcza taki rozespany.

Frydza ja też się obijam. Siedzę na TT zamiast coś robić. O! Przepraszam. Wstawiał pranie no i ta nieszczęsna pomidorówkę pichcę, to juz coś.

Myslałam, że Tomek spi a on całuje się z misiem po cichutku. No to niech się całuje a ja dokończe szybko posty.

Aniu mój przeważnie na boczku. Teraz jak juz sam się przekręca to ulubiona jego pozycja zwłaszcza do zasypiania.

No już mam kluske moja na kolanach wiec koncze.
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2007, 18:28

znowu pustki :ico_szoking: sprzatacie czy co hi hihihi??Wiki spala 3 godz a teraz szal;enstwo na maksa :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 gru 2007, 19:15

Juli zdjecia boskie dla Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla Luski naszej kochanej silnej dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość