Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 sie 2011, 09:45

kilolek, no pogoda była cieżka do wytrzymania.

A my wczoraj byliśmy w Gdyni. Zaliczyliśmy morze i oceanarium a potem bylismy na urodzinach u koleżanek chłopców.Super impreza, chloapki tak sie wyszaleli że Kacper zasnął w knajpie na kolacji. Wróciliśmy dopiero przed 23 do domua dziś odsypiamy.
No i dziś trzeba się ruszyć po końcowe zakupy dla chłopaków do przedszkola :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 sie 2011, 12:29

Mam już swoich wczasowiczów w domu :-D Już zaczynałam się przyzwyczajać do ciszy :ico_oczko:
Problem z opiekunką na razie mi się rozwiązał. Moja sąsiadka, która do tej pory zajmowała się chłopakami musiała zrezygnować ze swoich planów i będzie mogła prowadzić i odbierać chłopaków ze szkoły.
No i dziś trzeba się ruszyć po końcowe zakupy dla chłopaków do przedszkola
ja to ruszę w sobotę, bo modeli nie miałam i nie mogłam kupić bucików i spodni, no i na pewno coś wychowawczynie "wymyślą" czego na liście nie miałam.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 sie 2011, 07:45

Problem z opiekunką na razie mi się rozwiązał
No widzisz jak fajnie, a tak się martwiłaś niepotrzebnie. Nawet teściowa jest niepotrzebna :-D :-D

U nas dziś buro i ponuro niestety. Chyba jesień się zbliza :ico_placzek:

A ja kapcie wczoraj kupiłam a resztę może dziś nam się uda. My żadnej listy zakupów do przedszkola nie mamy, ciekawe czy jeszcze coś wymyślą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

30 sie 2011, 09:56

Witam z kawusią :ico_kawa:
U nas jeszcze słonecznie ale wiatr wieje i trochę nieprzyjemnie. Jaś wczoraj wyszedł na podwórko i zaraz wrócił bo zmarzł :ico_noniewiem: Przez ostatni tydzień na śląsku było po trzydzieści parę stopni, nagrzali się i teraz marzną :ico_noniewiem:
Nawet teściowa jest niepotrzebna
no tak, ale inaczej zajmie się babcia a inaczej obca osoba.
A mój mąż dziś idzie do rodziny zmarłego pracownika, chłopak miał 24 lata i rozbił się na drzewie niedaleko swojego domu. Co za nieszczęście :ico_placzek: Znałam go trochę, wyglądał na spokojnego a podobno za szybko jechał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sie 2011, 11:48

witam :ico_kawa:
no tak, ale inaczej zajmie się babcia a inaczej obca osoba.
to fakt,ale lepsze takie wyjście niż żadne :ico_noniewiem:
A mój mąż dziś idzie do rodziny zmarłego pracownika, chłopak miał 24 lata i rozbił się na drzewie niedaleko swojego domu. Co za nieszczęście :ico_placzek:
:ico_olaboga: [*]

Evik.kp aktywny i przyjemny dzionek mieliście przedwczoraj :ico_brawa_01:
Chyba jesień się zbliza :ico_placzek:
już bliżej niż dalej do jesieni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 sie 2011, 14:29

już bliżej niż dalej do jesieni :ico_sorki:
I powiem szczerze że mnie to przeraża :ico_sorki:

Udało mi się dziś znaleść dwie piżamki dla Tymka w lumpie bo była dostawa a do tego bluzeczkę i bardzo fajny sweterek rozpinany, na koszulę. No i jedną nową drugą lumpeksową parę spodni :ico_oczko: ale w tym rozmiarze cieżko coś wygrzebać porządnego :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

31 sie 2011, 19:54

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 926&type=1 witajcie o to moje łobuzy

Agnies ja mam jednak inne zdanie co do opieki babć wiem ze powiecie ze wynika ono z uprzedzeń do teściowej moze ciut tak choć mojej mama gdyby tylko miała ciut mniej lat była by wspaniała opiekunką bo tka była dla wielu dzieci to jednak zawsze uważam ze obca osoba dzieci nierozpuści tak jak babcia

My jutro idziemy na kontrole do laryngologa a w piątek Ola startuje z przedszkolem
podostawaliśmy sporo ciuszków kapcie i worek zakupione to na razie tyle zobaczymy co w tym roku rodzice bedą woleć składkę na wyprawkę czy kupowanie wyprawki

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 wrz 2011, 06:56

Hej hej

Ja dziś rano już ze stresem wstałam co do przedszkola. Głupie sny mnie obudziły no i ogólnie jakoś mi tak dziś dziwnie. Mam nadzieję że nie będą płakały i szybko im dzionek zleci :ico_sorki:

A wczoraj w biedrone zakupiłam fajne spodnie dresowe dla Tymka za 23 zł, od razu wziełam dwie pary bo są naprawdę fajne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 09:59

uważam ze obca osoba dzieci nierozpuści tak jak babcia
myślę podobnie :-) ale też nie każda babcia rozpuści,są przecież wyjątki od reguły :ico_oczko:
Mam nadzieję że nie będą płakały i szybko im dzionek zleci :ico_sorki:
na pewno będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 wrz 2011, 11:00

uważam ze obca osoba dzieci nierozpuści tak jak babcia
akurat ta babcia by nie rozpuściła, a co do obcej osoby to ja miałam różne doświadczenia i niestety niczego dobrego z tego nie było. To coś w rodzaju róbta co chceta, czyli brak zainteresowania się dzieckiem. Nie raz słyszałam tekst typu: mamo jesteś niedobra, bo nie pozwalasz mi skakać po łóżku a u pani mogę, albo nie pozwalam jeść słodyczy przed obiadem a pani daje.
U mnie bardzo ciężko jest znaleźć kogoś do opieki :ico_olaboga:
Rozpoczęcie u Jasia za nami. Wychowawczyni podobno nie fajna, ale to czas pokaże i niestety ten chłopiec, który jest bardzo niegrzeczny a którego Jaś bardzo lubi, też jest w tej samej klasie :ico_olaboga:
A Adaś na luzie, bo znane miejsce, znana pani. Chociaż mocno mnie wyściskał na pożegnanie. Jeszcze nie wiem jak wrażenia, ale to już niedługo :-D
Evik.kp jeśli są w tej samej grupie to na pewno sobie poradzą i będą świetnie się bawić. Razem zawsze raźniej :-D

[ Dodano: 01-09-2011, 11:01 ]
barbara123, śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość