agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 gru 2011, 13:30

Hejka!
Witam nową mamusię, miło, ze zasiliłaś grono dziewczynek;)
Brodzikowa, spryciula wykręciła sie od przedświatecznych przygotowań i wyjechała, Wesołych swiat kochana!!!
Po przeczytaniu widzę, że szał przedświąteczny ogarnał prawie wszystkich:) Ja też jestem już po pieczeniu, jutro sałatki i gotowanko, ale moja mama sporo zrobi , bo to u nich spędzamy wigilje, wiec w tym roku nie mam sie czym martwic:)
jeszcze ogarnąć domek i dizś wieczorkiem ubrac choinkę:)
Gratuluję mamusie kolejych szczęsliwych dni, dobrych wyników badań :ico_tort: Ancurek nie załamuj sie leżeniem i wizyta w szpitalu, ja musiałm w dwóch ciązach leżeć z powodu rozwarcia i skracjącej sie szyjki, na pewno bedzie dobrze, a uwierz mi , ze dzięi temu poród bedzie łatwiejszy;)
Trzymajcie sie jutro wpadnę z życzeniami i : :ico_prezent:
Asiab- ja chce kawę:)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

23 gru 2011, 15:20

witam sie i ja

ja już mam cztery ciasta za sobą i mam już dośc :-P mąz zrobi jak wróci z pracy wafelki, i trzy sałatki...i to koniec naszych przygotowan :ico_haha_01: i jutro jedziemy do teściów... :ico_haha_01:

dziś małego nie pościłam do przedszkola...bo od dziś sa dyzury i sa poączone grupy i pani powiedziała ze z jego grupy to nikogo nie bedzie..to szkoda mi sie go zrobiło...zresztą jak tylko poszedł do przedszkola znow kaszel i katar wrócił :ico_zly: po świetach mimo dyzurów bede go zaprowadzac...ab y samej odpocząć :-P

aniulek dziękujemy za życzenia :-D

kingoza nie przejmuj sie....ja szczerze w tym roku z miłą chęcią uciekłabym gdzies od tego całego zamieszania związanego ze świetami...i święta spedziła z dala od wszystkich... :ico_noniewiem: no męża i syna bym ze sobą zabrała :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 15:46

kingoza - o rany,prawoslawny? :ico_szoking:

tibby, dzieki kochana :-D
Piję teraz kawkę :ico_kawusia: może któraś ma ochotę ?
- ja,ja poprosze,wlasnie sobie przerwe zrobilam,wyslalam kartki,dokonczylam zakupy,jedna strucle makowa juz mam,warzywa na salatki stygna :ico_sorki:


nie wiem czy jutro zdarze,to juz dziw wam zyczecznia zloze :ico_sorki:

Obrazek

Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.


Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 gru 2011, 17:06

Moja Ulka chyba ma dość mojej roboty na dzisiaj bo brzusio boli i kregosłup masakra wiec siadam i nic już wiecej nie robie no jedynie ziemniaki wstawię przed przyjsciem P. z pracy na drugie danie.

Wiem ze póżno na kawkę ale stawiam wam dziewczynki :ico_kawusia: :-D

A u mnie zawsze napięta atmosfera w świeta z P. bo wkurza się że jedziemy najpierw do jego rodziców na wigilię i siedzimy max 1.5 h a póżniej do moich rodziców i siedzimy do północy :ico_wstydzioch: ale tym razem musi zrozumieć bo pierwszy raz mój brat przyjeżdza na wigilię z żoną i córą wiec bedziemy w komplecie :-D .A w niedzielę bedziemy cały dzień u teściów w poniedziałek u moich rodziców.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 gru 2011, 19:16

Dla wszystkich Mam na święta:)

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 gru 2011, 20:47

kingoza nie przejmuj sie....ja szczerze w tym roku z miłą chęcią uciekłabym gdzies od tego całego zamieszania związanego ze świetami...i święta spedziła z dala od wszystkich... :ico_noniewiem:
ja tez tak myslalam ... dopoki tego prze "przezylam"
.A w niedzielę bedziemy cały dzień u teściów w poniedziałek u moich rodziców.
... uwierz .... spedzanie wigilii w kawiarni lub u kolezanki na kawie nie jest niczym przyjemnym ... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: fajne plany :ico_brawa_01: :-D
kingoza - o rany,prawoslawny? :ico_szoking:
tak kochana . ... inaczej grecko-katolicki (my jestesmy rzymsko) lub ortodox.... roznice miedzy nami sa takie :
-oni nie maja wigilii - uznaja Boze Narodzenie ale nie siwetuja jak my :-)
-oni na wielkanoc piecza barany .... :ico_sorki:
- mikolaj przychodzi 31 grudnia a u nas na Wigilie lub 1 dzien BN
- no i na chrzest swiety dziecko jest gole i go zanuzaja calego w wodzie swieconej ...a jak juz mowilam przed chrztem nie ma imienia :ico_sorki:
b]agasio[/b].. to bylo piekne :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja zyczonka zloze jutro ... :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 20:50

agasio, fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja padam na twarz,zrobilam dwie salatki i dwa ciasta i juz mi sie nic nie chce :ico_wstydzioch: jeszcze posprzatalma lazienke i odkurzylam wszedzie :ico_olaboga:

A Zuzia jak gotowalam zniszczyla mi laptopa,wylamala mi przyciski,maz mowi,ze cos zaradzi,zobaczymy :ico_placzek:

[ Dodano: 23-12-2011, 19:53 ]
kingoza, hmmm,to niby az tak sie nie roznia ale ta kapiel na chrzcie mnie przeraza :ico_szoking: Dobrze,ze na wiosne rodzimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 gru 2011, 21:03

Ja padam na twarz,zrobilam dwie salatki i dwa ciasta i juz mi sie nic nie chce :ico_wstydzioch:
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ta kapiel na chrzcie mnie przeraza :ico_szoking:
bylam raz na takim chrzcie .... dziecko zawsze drze sie jak opetane :ico_olaboga:
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 21:06

dziecko zawsze drze sie jak opetane
- sie nie dziwie :ico_szoking:

A wiecie,ze Andrzejek mi jaja obral :ico_szoking: Normalnie szok,zapytal czy moze obrac jajo - ja na to,ze pewnie i obral 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak kroilam cebule,to lzy mi lecialy,miala bardzo intensywny zapach i Andrzejek przyszedl i pyta -"przytulic cie? bo widze,ze ci smutno " :-D Normalnie sie rozplynelam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

23 gru 2011, 21:29

Przesyłam wam Zyczonka;)


Dziś anioły latają po niebie
i ogłaszają Boże Narodzenie.
A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie,
to życzenia spełni wszystkie.
Życzę wszystkiego co najlepsze,
Zdrowia, szczęścia i miłości,
A to wszystko resztę wynagrodzi.
Wesołych i ciepłych z rodziną spędzonych świąt.
Życzy ho hoo hooo!!!








i ide was nadrobic:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość