Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 kwie 2012, 20:42

martasz, hmmm... to może i tu tak jest? Oby... Dzięki :-)
Nina wysłałam do Ciebie trzy wiadomości :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 kwie 2012, 21:19

Wyslij cos do mnie na priv to odbiore i zobaczysz czy status Ci się zmieni;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 kwie 2012, 07:32

kocura nie wiem jak tutaj,ale na innym forum, które znam jest tak, że wiadomość jest w folderze "do wysłania"do momentu. odebrania przez adresata
Na tym tez tak jest .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 kwie 2012, 07:33

witam

wiesci z usg dobre,przestrzen sie o 1mm pomiejszyla czyli idzie ku dobremu, powiedziala ze to ksiazkowy przyklad, najpierw sie powieksza, potem staje,albo maleje, powiedziala ze moze na tym poziomie zostac, albo sie jeszcze zmniejszyc, wiec tak dla pewnosci mozemy jeszcze za m-c zrobic jeszcze jedno usg :ico_noniewiem:
jestem juz bardziej spokojna :-)

izus ja bym te 3 gr podarowala bo co mi po tym, ale nie w taki sposob, mogla zapytac czy moze byc winna bo nie ma - standard w wielu sklepach, ale zeby dodawac samemu i mowic inna kwote niz natankowana to juz troche przesada, a potem jeszcze dziwny foch :ico_puknij:
a co do klientow, to nie wiem jak inni, ale ja tez rozliczam sie do groszowki, tym bardziej wlasnie ze potem ekspedientki musza i tak to pokryc co im brakuje, a nie mozecie jakiejs wywieszki strzelic, takiej z jajem co by dala do zrozumienia, ze placic trzeba co do grosza (Dykiel w reklamie plynu umyla 100 talerzy za 1 gr :ico_haha_01: )

nina ja bym reflektowala na takie czarne kola z rozami :-D

ellibell kazdy sposob jest dobry :-D moja tez ponoc tak praktykuje, bo ona zjada w takim bujaczku sniadanko i potem A ja czasem zostawial na chwile zeby np isc do wc i ona w tym czasie juz kilka razy przepadla i teraz juz ja od razu wyciga i wklada do kojca, tam sobie moze swobodnie fikac :-)

inia moja je z grudkami, nawet bez zabkow jak jest miekkie to sobie da rade
wogole powoli zjada to co my, wiec zupke to juz na talerzu jej rozmiazdzam, to samo z mieskiem czy ziemniaczkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 kwie 2012, 10:28

marcz89, to chyba taki wiek, bo mój Piotruś też tak ma, muszę być ciągle obok niego. Czytałam trochę i może to być lęk separacyjny, pojawia się właśnie w takim wieku. Brawa dla Oliwki za postępy :ico_brawa_01: Piotrusiowi poruszanie się do przodu nie wychodzi, tylko do tyłu

szkieletorek, szybko siostra szuka sukienki :ico_oczko:

To mnie trochę pocieszyłyście, że też blendujecie jeszcze. Jednak Antoś i Kalinka są starsi, więc i łatwiej im jeść grudkowe. Choć to dużo zależy też od nas. Np. Wiki jadła już te słoiczki grudkowe po 6 m-cu. Pamiętam, że jakieś 2 tyg. trwało nim to zaakceptowała, ale później była w stanie jeść wszystko i jakoś na 8 m-cy właśnie zaczęłam jej jedynie widelcem ugniatać. A Piotruś za ok. 2 tyg. będzie miał 8 m-cy i dalej na gładziutko :ico_wstydzioch:
przestrzen sie o 1mm pomiejszyla czyli idzie ku dobremu
to super :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 kwie 2012, 10:56

inia1985, ważne, że je, że ma apetyt, a grudkowe zdąży:):):) ja z Elizą jakoś bardziej pilnowałam się by było książkowo u niej, w danym wieku by jadła robiła to co powinna a teraz na instynkt bardziej:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

19 kwie 2012, 13:16

Witam serdecznie czwartkowo
Po naszej wczorajszej wizycie na USG bioderek wszystko ok i nie musimy już przyjść do poradni więcej. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś na 16.00 poprawka tatuażu więc wrzucę zdjęcie jak wrócimy z mała do domku :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 kwie 2012, 13:40

ladybird ok zrobię Ci te czarne koła. Może coś jeszcze chcesz? bo kolejne kolczyki przesyłka gratis. Tylko znów nie zaszłam na pocztę zapytać ile przesyłka kosztuje :ico_wstydzioch:. A i wybacz, bo nie będe mogła ich zrobić w ciągu tego tygodnia, bo mam zamówienie do sklepu i muszę się wyrobić. Zaangażowałam już bratową i razem robimy bo dużo tego :-P. Ale w następnym tygodniu zrobię obiecuję i Tobie kocura też bo dostałam Twoje wiadomości i już wiem co chcesz :)

[ Dodano: 19-04-2012, 13:41 ]
ladybird jeśli chcesz to ślicznie wyglądają też czerwone różyczki, sama noszę i wszyscy się zachwycają :-P. Albo takie też są ciekawe. Możecie wybrać kolory i kształty każdych kolczyków lub łączyć je według uznania, na przykład truskawki z arbuzami na jednym kolczyku :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek



[ Dodano: 19-04-2012, 13:58 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

muszę zmykać bo już mój łobuz coś kombinuje przy telewizorze, potem jak znajdę czas to wstawie więcej fotek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 kwie 2012, 14:28

Cześć :-)

nina0226, spoko, spoko, mnie się nie spieszy :ico_oczko:
Jeszcze sobie coś powybieram. Owocowe mi się podobają :-)

ladybird23, super wieści po usg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 kwie 2012, 17:58

Dziś na 16.00 poprawka tatuażu więc wrzucę zdjęcie jak wrócimy z mała do domku :-D
czekam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mój Kondziutek raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przylazłam sei pochwalic a co :ico_haha_01:

ladybird23, :ico_sorki: :ico_sorki: no to kamień z serca, trzymam kciuki zeby nadal wszytsko sie układało :ico_sorki:

a my jutro mamy wizyte u kardiologa z Majeczką :ico_sorki: no zobaczymy jak wynik :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość