Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 wrz 2011, 11:59

jeśli są w tej samej grupie to na pewno sobie poradzą i będą świetnie się bawić. Razem zawsze raźniej :-D
no właśnie są różnych grupach więc nie wiem jak to będzie. Niby na tym samym piętrze ale jednak osobno. :ico_noniewiem:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

02 wrz 2011, 11:44

witajcie
Jak tam wasze dzieciaczki wczoraj w przedszkolach.U nas było trochę płaczu ale jak już wprowadziłam na salę było ok.
A dziś poszła z uśmiechem na twarzy.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 wrz 2011, 12:48

myszka105, u nas ok, bardzo zadowoleni, nawet Tymek stwierdził że za szybko po niego przyszłam :-D dziś płakał bo nie chciałam ggo zostawiać z powodu kataru ale pani powiedziała że ma zostać i się uodparniać. W sumie nie chodziło mi o niego bo nie martwię się tym ze sie rozchoruje tylko nie chciałam żeby ktos miał do mnie pretensje że dziecko z katarem przyprowadziłam no ale skoro powiedziała że ma zostac od razu przestał płakać i poleciał na salę z uśmiechem na twarzy.
Kacperek troszkę dzis się rozpłakał bo on nie chciał iść na salę tylko od razu na dwór ale mam nadzieję że długo nie płakal :ico_sorki: :ico_sorki:
A ja drugi dzień sama, pozałatwiałam sprawy i muszę przyznać ze fajnie jest tak odpocząć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 wrz 2011, 15:03

taa u mnie tez był płacz ale jak chcialam odebrać :ico_noniewiem: za krótko mu było

Evik a ty o pracy idziesz?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

02 wrz 2011, 19:33

A u nas jak na razie Adaś ładnie się rozstaje a jak przychodzę to rzuca mi się na szyję jakby tydzień mnie nie widział.
A Jasiowi w pierwszej klasie najbardziej podobają się przerwy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2011, 08:47

Evik a ty o pracy idziesz?
Wiesz chciałabym bardzo. Na razie czekam na świadectwo pracy i idę się zarejestrować do UP na kuronia. Ciężko u nas z pracą ale niedlugo zaczynam intensywnie szukać.
u mnie tez był płacz ale jak chcialam odebrać :ico_noniewiem: za krótko mu było
U mnei było tak samo pierwszego dnia :-D
a jak przychodzę to rzuca mi się na szyję jakby tydzień mnie nie widział.
To u mnie jest tak samo, wtula się jakbym faktycznie całe wieki mnie nie widział :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

06 wrz 2011, 10:11

Dzieci w przedszkolu a mamusie leniuchują.... :ico_oczko:
U nas dziś brzydka pogoda, deszcz pada :ico_placzek:
Adaś od kilku dni zakatarzony, ale rano było troszkę lepiej. Głupio by było, żeby tak się rozłożył zaraz na początku roku. A Jaś omija brata szerokim łukiem, bo nie chce zachorować a tym samym opuszczać zajęć szkolnych, bo jak najszybciej chciałby być w drugiej klasie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2011, 10:37

Agnieś81, a u nas wczoraj było bardzo ładnie i słonecznie a od dziś przyszla jesień zdecydowanie :ico_placzek: chłopaki zasmarkani ale chodzą do przedszkola a i mnie rozłożyło i nei czuję się najlepiej :ico_olaboga: kocyk i herbatka no i gotuje rosołek na obiad :ico_oczko:

Kacperek mi płacze jak go zaprowadzam do przedszkola, szkoda mi go strasznie ale jestem twarda, oddaję go pani i szybko uciekam :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 wrz 2011, 12:48

Evik.kp, zdrówka dla ciebie i chłopaków :ico_sorki:
Dziś dopiero środa a ja już marzę o niedzieli, :ico_sorki: bo w sobotę też muszę pracować :ico_olaboga: I jakoś mam ochotę dziś wszystkich rozszarpać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 13:18

witam

Evik.kp, zdrówka dla chłopaków i ciebie :ico_sorki:

Hania po bilansie,ma 15 kg i 105 cm-wysoka i chuda :-D musimy jechać do pradni rehabilitacyjnej bo stawia kolana do środka i prawą stopę i muszą to obejrzeć,najwyżej będą zlecone ćwiczenia :-)

Agnieś81, a co to za zły humor?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość