dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

23 gru 2011, 21:54

w prawosławiu nie widzę nic dziwnego....moja mama jest prawosławna..ale po tacie przeszła na katolicyzm...wiec mam mieszana rodzinke :-D . a taki chrzest bardzo mi sie podoba...choc wiem ze tylko przy takim momencie mogą być tylko rodzice i chrzestni...goście czekają na dzidziusia w domku.

choć ten zwyczaj z baranem na wielkanoc to chyba tylko w grecji hihi :ico_oczko: tutaj nie słyszałam od mamy o takiej tradycji :ico_oczko: a to ze mikołaj przychodzi 31 grudnia to tylko dlatego ze prawosławni posługują sie innym kalendarzem i u nich to jest własnie 24 grudzień :-D . W Polsce na szczęscie prawosławni obchodzą Boże Narodzenie tyle z e w "innym" terminie :ico_oczko:

agasio słonko śliczny wiersz... :588: i dziękujemy za życzonka :-D

rybko
skarbie dziekujemy :-D

serniczka, dziękujemy :-D
A wiecie,ze Andrzejek mi jaja obra
Dawiduś też pomagał tatusiowi obierac jajka... :ico_haha_01: obrał az dwa :576:

asiab po dzisiejszym dniu też padam na ryjek...

ja równiez złoże dzisiaj wam życzenia bo nie wiem czy jutro na to czas pozwoli...

[center]Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!

Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych Świąt!
[/center]


[center]Cudnych rodzinnych spokojnych Świąt!!!![/center]
:ico_ciezarowka:
[center]
Obrazek
[/center]

[ Dodano: 23-12-2011, 20:55 ]
"przytulic cie? bo widze,ze ci smutno " :-D Normalnie sie rozplynelam :ico_wstydzioch:
:ico_brawa_01: uwielbiam takie teksty z ust dzieci :-D . moj tez jest bardzo uczuciowym chłopcem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

23 gru 2011, 21:59

dziecko zawsze drze sie jak opetane
- sie nie dziwie :ico_szoking:

A wiecie,ze Andrzejek mi jaja obral :ico_szoking: Normalnie szok,zapytal czy moze obrac jajo - ja na to,ze pewnie i obral 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak kroilam cebule,to lzy mi lecialy,miala bardzo intensywny zapach i Andrzejek przyszedl i pyta -"przytulic cie? bo widze,ze ci smutno " :-D Normalnie sie rozplynelam :ico_wstydzioch:
SLodki te twoj Synek:)

WIELKIE GRATKI ZE BEDZIE SZYMEK:) chodz Michalek tez slicznie brzmi...

Joasia-tez WIELKIE GRATKI ze bedzie Zuzia;)

witam nowa Mamusie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 22:12

moj tez jest bardzo uczuciowym chłopcem :ico_brawa_01:
- :-D :-D :-D
WIELKIE GRATKI ZE BEDZIE SZYMEK:)
- dziekuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

24 gru 2011, 05:22

hello ;)

Ja chora bardzo jestem i ide do pracy dzis jeszce// ale zamierzam pojechac pokazac sie i wrocic do domu w nosie ich mam, moj dzidzius najwazniejszy..

Serniczka, wkoncu wiesz ze bedzie chlopak!! Kolejny do kolekcji! Gratulacje!!

Życzę Wam Kochane moje zdrowych, ciepłych, radosnych Swiat. Oby spełniły sie Wasze wszystkie marzenia!! buziaki Kochane moje! :*

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

24 gru 2011, 08:44

:ico_buziaczki_big:
Kochane życze Wam radosnych, spokojnych Świąt, pełnych uśmiechu i rodzinnego ciepła, pachnącej choinki, samych smakołyków na świątecznym stole i by wraz z pierwszą gwiazdką spełniły się Wasze marzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

24 gru 2011, 09:37

choć ten zwyczaj z baranem na wielkanoc to chyba tylko w grecji hihi :ico_oczko: tutaj nie słyszałam od mamy o takiej tradycji :ico_oczko: a to ze mikołaj przychodzi 31 grudnia to tylko dlatego ze prawosławni posługują sie innym kalendarzem i u nich to jest własnie 24 grudzień :-D . W Polsce na szczęscie prawosławni obchodzą Boże Narodzenie tyle z e w "innym" terminie :ico_oczko:
hmmm.. bardzo ciekawe... :-) z tym kalendarzem to wiem ze maja inny, a z tym baranem to widocznie tylko grecy sa baranozercami :-D

i teraz czas na zyczonka :

Wyruszył Mikołaj z prezentem do Ciebie. Frunie na swych saniach po gwieździstym niebie. Prezent prezentem, jednak dla Niego, najważniejsza jest Twoja radość i miłość do bliźniego. Bo o to chodzi w te najradośniejsze święta, by brama serca Twojego została odemknięta.
Obrazek

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 gru 2011, 10:22

W betlejemskim mieście Zbawiciel się rodzi...
Niech się Wam, mili, najlepiej powodzi.
Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie.
I niech Was dobrego nic w życiu nie minie



A dodatkowo stawiam :ico_tort: za moją 100 -dniówkę

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 gru 2011, 10:31

evvelka, kup ten Prenalen,mnie na nogi postawil w 2 dni :ico_sorki:
Maz moj zachorowal i mam zamiar i jego nafaszerowac tym syropkiem :ico_wstydzioch:

Mialo mnie juz dizs nie byc ale chlopina sie pochorowala i wrocil o 5.30 z pracy i poszedl spac,dam mu jeszcze chwile zanim go obudze i spadam po miesko :-D

Zuzia przespala cala noc u siebie, bez smoczka i nie obudzila sie :-D

a i zab przestal mnie bolec,lekarstwo ktore wsadzila mi tam dentystka,chyba zaczelo dzialac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moge juz dwa cudy wigilijne odhaczyc :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 gru 2011, 10:38

Asieńka86 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_tort:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 gru 2011, 11:33

hej...my już prawie gotowi na święta... :ico_oczko:

dziekujemy za życzonka dziewczyny :-D

evvelka dużo zrówka ci zycze... :ico_sorki:

rybko
:ico_brawa_01: za Twoje dwa cuda :-D

asienka86 przepiękną masz datę urodzin :-D . Wszystkiego najlepszego, spokojnego dalszego ciążowania, szybkiego porodu i pociechy z synka :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:

asiab, brawa za studniowke :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość