Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 19:39

Lekarz chyba coś musiał poruszyc badając szyjkę, bo wzięłoby ją w kilka godzin tak magle, skoro mówił, że wszystko ok i daleko do porodu...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 20:50

Hej dziewczyny
Lozeczko przyszlo, ale nie ten kolor ktory zamawialismy. Musimy czekac kolejny tydzien na lozeczko, najwazniejsze, ze nam sie nie spieszy.


TibbyDonatka chociaz ja Jestem miesiac za Wami to troche jest mi juz ciezko.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 22:03

monik, no ja mam nadzieję, ze nie będzie problemu z cycowaniem. :ico_sorki: Muszę dac tylko siarę do przebadania, bo wciąż mam obawy, że mój gronkowiec nie został wyleczony. Ale do bliżej terminu z tym pójdę. Po 35tc i tak mam sporo zleconych badań, a wszystko prywatnie, wiec kasy pójdzie.

monik, pytałaś która chętna na poród w czerwcu - ja już za 3 tyg. powiem, że mogę rodzic. Ale póki co ściskam kolana :P
:
mam nadzieję że wszystko będzie ok i spokojnie będziesz mogła karmić.

Do osób urodzonych w czerwcu mam sentyment, trzy ważne dla mnie osoby są/były z tego miesiąca :ico_oczko:
wieści od Shivy :)
ale numer :-D :ico_szoking: rano pisze a parę godzin później

hehe a dopiero co pytałam która chętna

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 23:38

Lekarz chyba coś musiał poruszyc badając szyjkę, bo wzięłoby ją w kilka godzin tak magle, skoro mówił, że wszystko ok i daleko do porodu...
Ale u mnie było to samo lekarka w szpitalu mnie badała pod wieczór w szpitalu i było niby na pół opuszka a 6 godzin później już miałam rozwarcie na 5 palców i skórcze,,które z minuty na minute rosły dlatego szybko zrobili mi CC bo o 6 rano,ponieważ do 7 jak chcieli juz bym nie dotrwała.. bo i wody wyciekły ja sądze wlasnie,ze lekarka coś mi naruszyła bo bolało jak chole**

shiva no to gratulacje :ico_brawa_01:

Ja nie śpie znowu i taaka jestem zmęczona nie daje juz rady :ico_placzek: aż mi słabo z tego niewyspania nie wiem jak to dalej bedzie.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 08:25

Shiva gratulacje!!! Ale szybko :)
misia gglowa do gory.niebawem bedzie lepiej ::) ja tez przez pierwsze dni chodzilam jak zombie i nadal wstaje w nocy tak z 2-3 razy to jakos tak automatycznie teraz na polspiaco.najwazniejsze to spac w dzien przez te pierwsze dni tygodnie :)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 08:27

Dzieeczyny suwaczki zzmieniee jak kiedys dorwe sie do komputera bo przez telefon mi ciezko..

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 09:00

hej dziewczyny
powiedzcie jaka glukoze dostałyście na 1wszy test obciążenia bo mi lekarz przepisał 75g a zdaje mi się ze przy 1 ciąży zaczynałam od 50g i nie wiem czy to nie pomyłka,a jest na urlopie i nie mogę jechać zapytać

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 09:09

betina, teraz już b.rzadko robi się obciążenie 50g. Standardem jest już 75, więc lekarz dobrze ci wypisał ;-)

:ico_tort: za skończony 34tc!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 09:58

Hej...

co ja tutaj dzis widze wchodze a tu takie wiesci :ico_szoking:

Shiva ogromne gratulacje kochana :ico_brawa_01: jejjj ale to szybko poszlo a mialas jeszcze wytrwac do terminu a tu prosze synek juz w Twoich ramionach :ico_brawa_01: buziaczki ode mnie i Patryczka :ico_buziaczki_big:
duzooooo zdrowka dla Was i szybkiego wyjscia do domku :-)

No to teraz moze sie nastepna mamusia szykowac do porodu widze ze jak sie worek juz otworzyl to teraz sie sypia porody wiec czekamy na nastepne maluszki :-D

Dzisiaj juz nie podalam Patrykowi wit.K i jest lepiej nie prezy sie i nawet spi tylko oczywiscie jak sie go ulula to spi... ucial sobie pol godziny kimki i sie obudzil dalej go ululalam i spi dalej ciekawe jak dlugo.
troche mnie te jego kimki denerwuja bo nic w pol godziny nie da sie zrobic bo co wloze w cos rece to juz musze stac przy Patryku i go kolysac spowrotem :ico_noniewiem:
Ja nie śpie znowu i taaka jestem zmęczona nie daje juz rady :ico_placzek: aż mi słabo z tego niewyspania nie wiem jak to dalej bedzie.
ja tez tak na samym poczatku mialam ze juz z tego niewyspania to plakalam po katach. z czasem bedzie lepiej ale trzeba byc cierpliwym i poprostu wmawiac sobie ze dasz rade zniesc wszystko wiem ze jest ciezko bo mi dalej jest ciezko tez malo sypiam ale jakos trzeba funkcjonowac. mama mi moja mowila ze tak moze byc do 3 mies. dziecka bo praktycznie do tego czasu trzeba czesto wstawac do dziecka itd. wiem ze to nie jest pocieszajace ale takie juz zycie mamy. ja juz sie powoli z ta mysla oswoilam i tak jak pisze anade robie wszystko na polspiaco automatycznie.

betina mi tez sie wydawalo ze moj gin. sie pomylil jak mi dal to badanie z obciazeniem 75 ale tak teraz ponoc jest juz nie robia z obciazeniem 50 g

tibby :ico_brawa_01: za 34 tc :ico_brawa_01:
brzuszek masz super! :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

29 maja 2013, 10:06

Witam!

Stawiam :ico_tort: na mój 27 tc!

TIBBY gratuluję skończonego 34! :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość