eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 sie 2008, 22:22

No to jak wszysktie uciekają to ja też. DO jutra mam nadzieje :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2008, 22:26

Dobrej nocki i wyśpijcie się!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 sie 2008, 23:23

Benek przed chwilką padł.Wkońcu :ico_sorki: Już zasypiał i usłyszł jak Misiek wchodzi do mieszkania i to było koniec spania.

Dziś nauczyłam go stukać się kubkami(narazie) i robić na zdrowie.Ale śmiesznie to wyglada :-D

Justyna ja od razu wiedziałam że chodzi o nas :-D Potem podam Ci adres do przesłania autka :ico_brawa_01:
Kocura Bura napisał/a:
Ja już idę, bo chyba znowu się upiłam tym moim jabłkowym 330 ml...

a ja popijam drugiego drineczka i tak mi smakuje
Zaraz zmykam pod prysznic i do łózia bo znając zżycie jutro o 6.15 pobudka
A ja znów o suchym pysku :ico_placzek: ale tylko do jutra :ico_brawa_01: Wieczorkiem kupimy sobie winko i ............ :ico_zakochani: :589:

Kocura muzyka świetna!!W podstawówce jak organizowałam dyskoteki to na kazdej był inny motyw przewodni.A latino to był chyba najbardziej ulubiony.

Teraz tylko muszę zagonić do mycia i do łóżka mojecgo duzego bachora :ico_brawa_01: i można spać.Kolorowych snów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2008, 23:33

to ja jescze na koniec was nawiedze :-D

justyna a kto wygral, kto???? hihi :-D

ja jutro wedruje do banku po raz kolejny dowiedziec sie o mojego dzisiejszego bonusa na konto :ico_haha_01:
wyglada na to ze to depozyt, ktos poszedl do banku i wplacil mi kase :ico_szoking:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 sie 2008, 23:51

Ewe doktor Ula radzi byś dzis znowu zastosowała się do zaleceń-kąpiel i maść!!!Ok?

a tak wyglądam w spódnicy ciążowej.U tesciów na podwórku

Obrazek

Przed ciążą moje wymiary były 89-70-92, a teraz 95(gdyby tylko wyglądały jak wczesniej)-98-105 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 sie 2008, 10:18

ulamisiula, ooo widze na fotce ze nagroda od Justyny juz doszla :ico_smiechbig:
a tak serio to nie gadaj ze zle wygladasz, bo jestes super babka i tyle :ico_nienie:

aaa dobrze Pani doktor, dostosuje sie do zlecen :ico_sorki:

my dzis pobudka o 7.00
ale po godzinie juz nie chcial dalej spac
wiec jesmy juz w salonie, zaraz sniadanko i wyprawa do banku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

02 sie 2008, 15:04

Justyna jakbym wiedziała że jest jakaś nagroda to może bym dłużej pomyślała nad odpowiedzią :-D

Kacper słabo spał w nocy,co jakiś czas się budził a rano miał 38 stopni,po jakiejś godzinie mierzyłam znów i już była normalna temperatura :ico_noniewiem: nie wiem co jest?czy to zęby??i dlaczego zawsze coś sie dzieje w sobotę :ico_zly:

Mnie głowa napiernicza,idę zjeść obiadek i napić się kawki,piekarnik przetestowałam dziś,tylko chyba nie będzie miał kto tego ciacha zjeść więc może z wami sie podzielę :ico_tort: a ciacho jest z wiśniami :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sie 2008, 15:07

Ulamisiula ty to chyba masz w domu jakieś lustra do d... bo ja na tej fotce widze super babeczke i zastanawiam sie czy to na pewno ty bo podobno gruba jesteś :ico_puknij: :ico_puknij: A do tej tuniczki założyłabym dopasowane rybaczki :ico_brawa_01:
A ciążowe ciuszki schowaj na następną dzidzie :ico_oczko:
ulamisiula, ooo widze na fotce ze nagroda od Justyny juz doszla
Dobre, dobre :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Eve jak tylko wrócisz z banku to pisz kto takie prezenty robi, bo ciekawość mnie zżera :-)

U nas słoneczko zaszło , zaczęło wiać na maxa i teraz już pada no i chyba burza się zbliża bo jakieś grzmoty też słycahc,
Pogoda sklepowo -zakupowa :-D Taką mam ochote pojechać do Katowic na zakupki, ciekawe tylko czy mężowi się bedzie chciało. Hmm a jak nie to chyba sama się przejade, a co tam.

[ Dodano: 2008-08-02, 15:10 ]
Mniam , mniam, Justyna-kicia no narobiłaś mi smaka tym ciastem, moje było ze śliwkami ale juz nie ma , a jutro przyjeżdza dziadek z babcią i wypadałoby mieć cos do kawki a mi dzis w głowie zakupy a nie pieczenie :ico_noniewiem: Może jeszcze wieczorem się zmobilizuje a jak nie to trzeba będzie cos kupnego wystawić :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

02 sie 2008, 15:17

Mniam , mniam, Justyna-kicia no narobiłaś mi smaka tym ciastem
no właśnie wyszło takie sobie :ico_noniewiem: ale nie miałam konkretnego przepisu tylko tak na oko :-D tzn. dobre jest tylko chyba powinnam zrobić z dwóch porcji.
eve81 napisał/a:
ulamisiula, ooo widze na fotce ze nagroda od Justyny juz doszla
Dobre, dobre :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
też się uśmiałam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sie 2008, 15:26

Ulamisiula, wlaśnie przegladałam sobie wklejone przez ciebie zdjątka i tak myśle, ta Julka to twoja siostra czy Benka?? :ico_noniewiem: Sorki że taka ciekwaska jestem ale czytam "Benio z siostrą Julką" i teraz kombinuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-02, 15:27 ]
Kicia ciacho na pewno dobre, teraz kilka telefonów i zaproś gości na kawke i ciacho, bo przecież sama tego nie zjesz :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości