Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 paź 2008, 08:53

Buziaki spóźnione dla Matyldzi :ico_tort:
Maritta jak tam pierogi wyszły masz coś jeszcze :-D
pozdrawiam cieplutko bo u nas zimno jak diabli :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 paź 2008, 09:03

Witam i za życzonka bardzo dziękujemy :-) OOOOOOOOO pierogi jak ja ich długo już nie robiłam :ico_szoking: Wogóle na nic ostatnio czasu nie mam w niedziele mój brat się smiał ze jestem najbardziej zapracowaną kobietą na urlopie :-D Że nawet niebęde miała czasu wrócić do pracy :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

28 paź 2008, 10:53

no pierogi pyszne, acz brzydkie :-D ale kto powiedział, że i piękne jak w restauracji mają być :-P Riterko 52 szt. wyszły - malutkie niby ale wystarczy na pewno dla wszystkich :-)

Pamiętacie Mosob pisała, że Ola lubi świnkę Peppę - no i oprócz Krecika, który robi furorę kupiłam właśnie Peppę (na dvd) - no i dziewczynki bardzo ją lubią :-D ja też, bo tata Świnka przypomina naszego ;-)

Wiecie co, dziewczynki są takie słodkie wobec siebie, zdarzają się tam sporadyczne walki o zabawkę ale generalnie tak jak sobie wyobrażałam i wymarzyłam... I chciałabym już następnego dzidziusia - tak by w przyszłym roku pod koniec się urodził, byłoby 2 i 3 lata różnicy - no ale mój egoistyczny mąż chce poczekać, chce jeszcze troszkę mnie pomieć dla siebie :-P no i postanowiliśmy, że chyba na pocz. 2010 zaczniemy starania :-D

Odzywajcie się kochane - pora zimowa nadchodzi, więcej czasu w domu ;-)

p.s. wczoraj poprasowałam pierwszy raz od chyba roku (tak to teściowa, albo leżało) i jestem taka dumna z siebie - nienawidzę a jednak przemogłam się, bo już chciałam swoje "kieszonkowe" przeznaczyć dla jakiejś pani pomocniczki ;-) :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

28 paź 2008, 11:42

hej

Joachim zrobił się taki bardzo absorbujący.Cały czas chce aby mu uwage poświęcać,bawic się z nim,więc czasu na kompa mało.Jakoś był spokojniejszy a teraz znów nerwów używa.Zaczął mieć bardzo denerwujący "odruch",śmieje się jak coś upadnie albo ktoś upadnie,ktoś się uderzy,kichnie itp. innym wcale nie jest do śmiechu a ten aż się zanosi

pierogi mniam..i tyle sztuk... jejciu.A z czym w środku?mięsko owocki jakieś?

w piątek do kardiologa jedziemy.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 paź 2008, 12:06

Witm
Maziu - spóźnione ale szczere życzonka dla Matyldzi :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Maritta - pierogi - mniam za mnąchodzągołąbki i jakośnie mam kiedy się zebrać :ico_wstydzioch: u nas tez kret króluje, świnka pepa sporadycznie ale Niki też jąlubi :-) ostatnio kupiłam Nikoli zwierzęta - Brzechwy i co chwila przychodzi żeby jej pocztać, wcześniej męczyła rzepkę i na straganie :-D
Przy okazji wizyty w księgarni kupilismy sobie książke superniani - I ty możesz miec super dziecko :-D
Fajnieże Twoje dziewczynki takie oddane sobie siostrzyczki - jak się postaracie to jescze nas wyprzedzicie :-) :ico_ciezarowka:

My w wekend byliśmy na sesji zdjęciowej z Nikolą i wkońcu złozylismy jej dane do banku twarzy bo od roczku fotograf nas prosił a teraz była okazja przy tej sesji na dwa latka :-) jak tylko znajde wolniejszą chwlke to prześle wam kilka foteczek z sesji :ico_haha_02:
U nas pada i ponuro i chmurzasto :ico_noniewiem: Jutro idziemy na bilas dwulatka z nasza pannica - ciekawe jak klasują się jej parametry na dokładnym medycznym spzęcie :-D i jakie centylki zajmuje :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 paź 2008, 12:09

Oj Anetko nimartw się moja to po wizyie kuzynostwa to taka jakaś niegrzeczna sie zrobiła :-) Ten mały to wszystkim rzucał, pluł i moja robi to samo teraz, aaaaaa pogryzł mi te moje dziewuchy :ico_olaboga: Ja patrze a ona w niedziele swojego kuzynka za ręke i do gryzienia się bierze :ico_olaboga: No to pierwszy mój odruch dostała w tyłek no i teraz wszystkim pokazuje gdzie mama bije :ico_noniewiem: Mojamała tez lubi swinke pepe, kliforda, lulusia itp. wszystko co leci na mini mini a torcik na urodzinki to był Nodi,. Musze wam wysłac pare foteczek, tylko je zgram na kompa :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 paź 2008, 12:11

mazia, - czkam na fotki bo już dłuuugo nic nie wysyłałaś :ico_nienie: :-D

[ Dodano: 2008-10-28, 11:18 ]
Powiem wam że od czterech dni stosuje się do rad superniani i zmieniłam swoje niektóre zachowania zresztą Marcin też i Niki jest grzeczniejsza :ico_haha_02: sa rzeczy na które się nie zwraca uwagi :-) pomyślicie że poczytała ksiązke i wyprany mam już mozg ale tak naprawde rady i uwagi tej kobitki są naprawde proste do wykonania i stosowania ale na efekty trzeba poczekac bo na papierze wszystko ładnie można opisać zrób tak będzie tak - tylko kiedy tak będzie i czy konsekwencja nas nie zawiedzie :-D jak macie dstęp do tej książki to polecam :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

28 paź 2008, 12:31

Anetko - z mięskiem kapustą i pieczarkami - taki mix 3w1 - najbardziej lubię :-) a póki co nie stresuj się będzie OK - a Lila też miała okres śmiania się ale to dlatego, że Patryk miał takie napad - a wyobraź sobie on ma 8 lat :-D dzieci tak mają - ja do tej pory jak ktoś się poślizgnie w zimę, to nie potrafię powstrzymać się :ico_wstydzioch:

Edulitka - koniecznie fotki!!! Książkę kupię chyba, bo oglądać nianię lubię :-)

Maziu - na zdjęcia od Ciebie też czekam :-) ja mini mini nie mam zresztą mam tylko 7 kanałów z czego 6 odbiera dobrze :-/

[ Dodano: 2008-10-28, 11:39 ]
już kupiłam :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 paź 2008, 13:10

No wysyłam juz ale cos cianko to idzie chyba wam zawale skrzynke :-D Tak te rady super niani są super ale ja niemam takiej cierpliwości, zobaczycie na jednym zdjeciu jak dzieci świetnie się bawią :ico_szoking: To już była jedna taka metoda zaspokojenia ich ciekawości ale się niesprawdziła ten mały dżentelmen po wykompaniu wrócił do tych doniczek :-D No to kuzynka zaczeła go zaprowadzac do pokoju za każdym razem kiedy w nich grzebał i to trwało 4 dni ale się wkońcu oduczył :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

28 paź 2008, 13:36

pyszne pierogi.

ja to wogóle mięsożerna jestem więc smaka se narobiłam :-D a joachimek też chyba po mnie poszedł bo uwielbia wędlinki i często woła,że chce "kołbasę" :-D

u nas dziś naleśniki :-D

Maritta próbuję olewać,niezwracać uwagi na te śmiechy,ale jakoś coś we mnie silniejsze i drażni.Może taki czas? :ico_oczko: przetrwamy...

książkę super niani mamy odkąd Joachim skończył 3 miesiące.Prezent od b męża :ico_noniewiem: i to ulubiona książka Joachimka.Obrazki tamtejsze lubi i literki :-D

Asia znowu zabiegana?

u nas szaro i buro,ale spacer i tak będzie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość