myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

07 wrz 2011, 16:57

Evik.kp, zdrówka dla Was wszystkich
Dziś dopiero środa a ja już marzę o niedzieli, bo w sobotę też muszę pracować I jakoś mam ochotę dziś wszystkich rozszarpać
każda z nas ma takie dni

aniawlkp86, aniu ładne fotki dziewczyn.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 17:06

aniawlkp86, aniu ładne fotki dziewczyn.
dziękuję :-)

[ Dodano: 07-09-2011, 17:08 ]
myszka105, pokaż "nową" Dominikę,bo na pewno się zmieniła od fotki w podpisie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2011, 18:24

Ja też czasami miewam takie dni :ico_olaboga:

Dziś już mniej płaczu jak po niego poszłam, więc mam nadzieje że będzie coraz lepiej :ico_sorki:
Aniu mój Tymek też koślawi nogi do środka i też mamy przepisane ćwiczenia, mam nadzieję ze pomogą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 18:34

Evik.kp, a jakie ćwiczenia wykonujecie?ja jutro zadzwonię do poradni i Hanię zapiszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2011, 13:57

a jakie ćwiczenia wykonujecie?ja jutro zadzwonię do poradni i Hanię zapiszę :ico_sorki:
_________________
Chodzenie na palcach, łapanie w paluszki różnych przedmiotów, zaczynamy od lekkich jak chusteczka czy ołówek, potem można coś cięższego jak woreczek z ryżem.
U nas Tymek ma jeszcze skrzywienie kręgosłupa i mamy na to ćwiczyć brzuszki i stanie przy ścianie i podnoszenie się na palcach z plecami przy ścianie :ico_noniewiem: a no i jak się bawi pilnować aby siadał po turecku bo wtedy kolanka się nie schodzą do środka

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 wrz 2011, 15:54

my też mamy koślawą nózkę ale u nas jeszcez dodatkowow jest złe napięcie mięśniowe przykurcz stopy i rozluźnienei mięśnia pośladka, który prakktycznie nie pracuje. Długo to rehabilitowalismy ale ponieważ Kuba zacząla stawiać opór, musieliśmy przerwac wszystkie ćwiczenia by nie pograszął sytuacj. Najgorzej,z ę go w przedszkolu nie pilnuja by siadał po turecku i niekontrolują jak zakłada kapcie po lezakowaniu. Nie raz ja przychodze a buty ortopedyczne nie na ta nogę ząlożone!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 wrz 2011, 16:10

Najgorzej,z ę go w przedszkolu nie pilnuja by siadał po turecku i niekontrolują jak zakłada kapcie po lezakowaniu. Nie raz ja przychodze a buty ortopedyczne nie na ta nogę ząlożone!
za to już bym je ochrzaniła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

09 wrz 2011, 10:53

Niestety panie przedszkolanki bardzo przykładają się do tego aby nauczyć maluszków samodzielności :ico_olaboga: Adaś dwa razy przyszedł do domu z brudną pupą (trzylatek ma prawo jeszcze nie umieć wytrzeć pupy), bo pani nie pomogła, ale moje dziecko tak sobie to do głowy wzięło że sam sobie świetnie radzi.
Wczoraj byliśmy z chłopakami na treningu teakwondo. Po rozgrzewce Adaś położył się prawie na środku maty, bo chciał popatrzeć jak inni ćwiczą a on sobie odpocznie :ico_oczko: Chłopaki bardzo lubią te zajęcia, a Adasiowi fajnie wychodzi kopanie w łapkę :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 10:57

Niestety panie przedszkolanki bardzo przykładają się do tego aby nauczyć maluszków samodzielności :ico_olaboga:
rozumiem,ale mogą zauważyć że dziecko ma źle buty założone i powiedzieć żeby je poprawiło :ico_noniewiem: a z tą brudną pupą to dziecko w końcu się będzie drapać bo to nieprzyjemnie tak chodzić :ico_noniewiem: Hania sama sobie wyciera pupkę w domu i siada na sedes ale zawsze po wytarciu pyta mnie czy czysta pupa :-D
Wczoraj byliśmy z chłopakami na treningu teakwondo.
fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 wrz 2011, 11:52

Adaś dwa razy przyszedł do domu z brudną pupą (trzylatek ma prawo jeszcze nie umieć wytrzeć pupy), bo pani nie pomogła, ale moje dziecko tak sobie to do głowy wzięło że sam sobie świetnie radzi.
Moi chłopcy jeszcze nie robili w przedszkolu kupy więc nie wiem czy panie pomagają, mam nadzieję że tak bo w domu ja im wycieram i to mokrymi chusteczkami a nie zwykłym papierem.

A co do kapci to tez uważam ze pani powinna zwrocić uwagę że ma źle założone :ico_sorki:

Ja po zebraniu, komitet 120 zł rocznie na dwójkę dzieci, co miesiąc ubezpieczenie 26 zł na dziecko, rocznie opłata za rytmikę 27 zł na dziecko.Do tego składki grupowe co miesiąc 10 zł u każdego no i te nieszczęsne dodatkowe godziny i jedzenie. Już sama nie mogę się połapać ile wyjdzie na miesiąc :ico_olaboga: muszę to zliczyć :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość