Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 12:27

WITAM :-D pospalismy do 10 wszyscy :-D DZIEKI za dobre checi co do przepisu,zrobie keks znalazlam przepis :ico_oczko: U mnie z kregoslupem coraz gorzej rano nie umie wstac z lozka taki bol :ico_placzek: :ico_placzek: ciezko mi podniesc Wiki z lozeczka normalnie koszmar :ico_placzek: w ciagu dnia daje rade ale rano tragedia na maksa :ico_placzek: MADZIORKA dzieki za przepis i wspolczuje skazy ojoj biedy nasz Leos Lucy zycze szczesliwego lotu :ico_oczko: Asiulka gratulujemy 4 zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,reszty nie pamietam :ico_wstydzioch: sorki niemam weny na pisanie

[ Dodano: 2007-12-19, 11:30 ]
LUCY sliczne zdjecia Oli jest przystojniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a tatus fajnie sie nim opiekuje :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 gru 2007, 12:30

astrid pisze:
Aniu J&J hmm? to najbardziej uczulajacy kosmtek dla dzieci. I, ze pedaitra nie kazala ci wyeliminowac nabiału jak dla mnie dziwne.


Astrid, J&J nigdy Helenki nie uczulał, choć byłam bardzo sceptycznie nastawiona do kosmetyków tej firmy. Ale jest ok. Nie wiem czemu pediatra nie kazał eliminować nabiału, może dlatego, że powoli odstawiamy Helenkę od piersi. Poza tym skaza jest niewielka (podobnie jak u mnie) - czasem rumiane i szorstkie policzki, a tak wszystko ok. U mnie taka mała skaza "zaniknęła", ale rodzice dawali mi nabiał w takich ilościach w jakich sama chciałam (a nie chciałam dużo, bo nie lubiałam).

Wrrrr- listonosz zadzwonił domofonem i zbudził Helenkę :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 12:36

Frydza bidulko wiem co przeżywasz z tym kregosłuem bo ja też mam z nim problemy, ostatnio ból umiejscowił sie w kości ogonowej i boli nawet jak siedze. Mam nadzieje źe nie bedzie cie długo meczyć.

A ja dostała powera i umyłam okno w kuchni :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 gru 2007, 12:38

Aniu moj tez ma skaze,a ani w Pl ,ani w Uk nie kazali mi odstawiac nabial ,tylko ograniczyc...a w mojej przychodni od razu zauwazyli,ze maly ma sucha skore,mimo,ze na twarzy nic nie mial ,wiec tutaj bede bronic angielskich lekarzy :ico_oczko: od samego poczatku kazano nam kapac w oilatum i smarowac emolientem :-D ale powiedzieli mi tez,ze to bardzo polularne u maluszkow i nie nalezy panikowac,bo z wiekiem zazwyczaj przechodzi :ico_oczko:

dziekuje,mam nadzieje,ze bedzie ok w samolocie :ico_oczko:

a ja jestem taki balaganiarz,zawsze cos pieprzne i nie moge znalezc,a T to ma porzadek ,ze ho ho ....i zawsze mi mowi,zeby papiery segregowac ...i mialam za swoje,nie moglam znalezc Oliego paszportu,a potem aktu urodzenia ,a musze w Pl paszport mu wyrobic :ico_olaboga: chyba z godzine szukalam,zanim sobie przypomnialam ,gdzie schowalam,a skrytki mam niesamowite :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-12-19, 11:39 ]
Frydzaja tez wspolczuje,bo ja mam problem z barkiem i sie wybieram od lat do lekarza :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 12:44

KUzwa wszyscy maja problemy z kregoslupem fak fak :ico_zly: my mlode laseczki i musimy tak cierpiec cholewcia jasna :ico_zly: Kolejna laska na tt poronila masakra co sie dzieje ja nie kumam co 3 kobieta traci dziecko :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 12:48

Frydza pisze::ico_zly: Kolejna laska na tt poronila masakra co sie dzieje ja nie kumam co 3 kobieta traci dziecko :ico_placzek: :ico_placzek:


:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja też nbie wiem co sie to dzieje. Moja kuzynka prawie plackiem leży bo jak tylko pochodzi to coś sie zaczyna dziać i źle sie czuje. Jednego dzidziusia już straciła i biedna jest przerażona

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 12:50

Jaki ten swiat jest niesprawiedliwy naprawde :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 gru 2007, 12:53

u mnie to samo,moja przyszywana siostra w ciazy 7 tydz i tez juz byla w szpitalu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 gru 2007, 12:58

frydza boze.. ktora mamcia stracila maluszka?? tak mi przykro jak slysze o tym.. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

aniu u mojego leosia ta skaza tez jest niewielka.. sama zobaczysz ze nic po nim nie widac.. poza ta lekka wysypka na klatece piersiowej
ale pediatra przejechala po jego buzi i tez wyczula ze gladziutka nie jest..
ale nie macie mi czego wspolczuc dziewczyny
ja nie panikuje z tego powodu
jestem optymistka
widze ze maly zadowolony... usmiechniety..
tylko ten kaszel i nosek mu dokucza w nocy...
i tez dziwne ze jeden pediatra zmienia menu i rzepisuje specyfiki a inny luz
mysle ze kazdy lekarz moglby wysnuc wlasna teorie na ten temat hihi\

juli wczesnie krzys wstaje to prawda.. ale zazdroszcze tej przespanej nocy
leon budzi sie tak czesto ze wstaje do niego :ico_zly:
naprawde jestemn wsciekla
miauczy, steka. przez sen, smok zadowala go na 2 sek albo i cale.. i cala akcja od poczatku.. glodny nie moze byc bo wypija kaszke i cyca ...
a juz o 1 musialam go wczoraj znow karmic bo nie zasnal za cholere.
nawer suszarka czasem zawodzi
niech juz adam prztjedzie bo mam dosc :ico_olaboga:
a wstaje szybko.. dzis o 8.30 zwariowal na maxa

a teraz soi juz 1,5 godz wiec tez dziwne jak dla niego. oby tak dalej hihi

ja wrocilam wlasnie od dendtysty. spedzilam na fotelu godzinke. wymienial mi cale wypelnienie , w kanalach. ncic nie bolalo
super ten lekarz hihi u niego borowanie to przyjemnosc
jeszcze jednego zabka zostawilam i koniec ufff hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 gru 2007, 13:03

no rzeczywiscie z tymi poronieniami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to juz sie staje chyba takim wypadkiem cywilizacyjnym :ico_noniewiem:

Frydz, ja tez mam tak czasem, ze z lozka wstac nie moge od kregoslupa :ico_noniewiem: ale ja to mam juz od kilku lat i pewnie juz nie przejdzie :ico_noniewiem:

lucy23, szczesliwego lotu

a z ta skaza bialkowa to strasznie sie powszechne zrobilo.... az sie zaczynam obawiac, bo Lucha ma tez krosreczki na twarzy, ale nie ma szorstkiej ani suchej skory... zreszta dopiero co bylysmy u lekarza i nie zwrocil na to nawet uwagi... :ico_noniewiem: ja licze ze to samo przejdzie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość