donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 08:07

zis jedziemy na szczepienie..ja ja tego niecierpie..bedą mi niunię kłuć :ico_placzek: :ico_placzek: ale wiem ze to dla jej dobra..jakos musimy to przeżyć
ja też nie cierpię szczepień, bo mi się chce płakać razem z synkiem :ico_placzek: , my mamy 13 maja trzecie szczepienie i drugą dawkę na rotawirusy

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 maja 2009, 08:07

hej hej witam z ranka a naszykowana juz goraca :ico_kawusia:

Łej dziewczyny ale sie rozpisalyscie :ico_brawa_01: i same zostalyscie na placu boju widze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

na rolkach jezdzilam w podstawowce namietnie, ale raczej mnie do nich nie ciagnie, za to co do skakanki to juz nosze sie z mysla o jej kupnie juz jakis czas :-D
ja wieczorem czuje glod, owszem, ale juz kiedys raz zjadlam na noc i potem mialam wyrzuty sumienia wiec nie jem i juz.
ananke z tym powieszeniem zdjecia dobry pomysl :ico_brawa_01: :-D .
ja sie lwasnie wazylam - 61, ale wiem ze jak sie czlowiek zaczyna odchudzac to przez jakis czas waga stoi w miejscu, ale niedlugo bedzie juz leciec :ico_sorki:
co do specyfikow to ja tez wyprobowalam mase spalajacych, przyspieszajacych, herbatki, kremy itd. moim zdaniem wszystko pic na wode. na mnie nic nie dziala. juz nawet porzucialm ten balsam wyszczuplajacy z Nivea za 40 zl bo oprocz tego ze ladnie wygladza cialko (co moj maz zauwazyl :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ) i ladnie pachnie nie daje pozadanych efektow :ico_zly:

co do drugiego dziecka, to my nie planujemy...powiem wam w sekrecie ze nawet ostatnio mielismy takie najtansze gumki ktore pekaja i moj maz sie bal i skonczylo sie na zapale, a teraz zmienil na lepsze i dopier jest OK.hihi

milutka bede trzymac kciuki zeby szybko minely te najgorsze dni i wszystko wrocilo do normy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a dziewczyny mam posbe - przypomnijscie mi jak sie dodaje na picasa osoby do galerii?bo juz zapomnialam i szukam szukam i nie moge sobie przypomniec, a chcialam donatke i milutka dodac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 08:11

JA WAM POTEM PODAM NICK DO GALERII BO TERAZ JESTEM NA LAPTOPIE I KARCIE Z TELEFONU :-D

NO SZCZEPIENIE MAMY 20 MAJA I TEZ TEGO BARDZO NIE LUBIMY BO 3 DNI PO NIM SA OKROPNE

DZIEKUJE ZA TRZYMANIE KCIUKÓW!!! OBY MOJA CIERPLIWOSC NIE WYSIADLA!

A JA ODSYLAM TE PRODUKTY HERBALIFE I DOSTANE ZWROT KASY BO OKAZALY SIE DO nonono SA LEPSZE DOBRZE ZE KASE ZWRACAJA..

IDE ZJESC NORMALNE SNIADANIE ALE NISKOKALORYCZNE :) A WOGOLE TO CIAGNIE MNIE DO SLODKIEGO MOZE WKONCU OIKRESU DOSTANE

KURDE JAK MPOJA MALA MNIE SZCZYPIE ZLOSNIK JEDEN

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 08:17

a dziewczyny mam posbe - przypomnijscie mi jak sie dodaje na picasa osoby do galerii?:
na picasa to nie wiem :ico_noniewiem: , ja dodałam Was do ulubionych :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 maja 2009, 08:43

witam
Nasza nocka oki Ja sie wyspałam i niunia chyba tez :-D

Ja sie nigdy nie odchudzalam bo nie było potrzeby, chudzielec ze mnie był

My tez idziemy na szczepienie za tydzien 14 maja :ico_placzek:
i drugą dawkę na rotawirusy
ja odusciłam rota, dzisiaj jest ostatni dzien kiedy mozna ja na to zaszczepic
a dziewczyny mam posbe - przypomnijscie mi jak sie dodaje na picasa osoby do galerii?
ja masz otwarta galerie to po prawej stronie u góry jest dodaj do ulubionych

[ Dodano: 2009-05-07, 09:50 ]
ZAPOMNIALAM DODAC WŁOSY MI WYCHODZĄ GARSCIAMI
a łykasz jakie witaminki? bo ja łykam dalej te co w ciazy

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 maja 2009, 09:02

hej hej witam z ranka a naszykowana juz goraca :ico_kawusia:
ja chetnie tez sie napije :-D :-D
A JA ODSYLAM TE PRODUKTY HERBALIFE I DOSTANE ZWROT KASY BO OKAZALY SIE DO nonono SA LEPSZE DOBRZE ZE KASE ZWRACAJA..
a nie mówiłam....

a do nas własnie pani dzowniła od rehabilitacji i przesuneła na dzis wiec zaraz sie zbieramy
a dziewczyny mam posbe - przypomnijscie mi jak sie dodaje na picasa osoby do galerii?bo juz zapomnialam i szukam szukam i nie moge sobie przypomniec, a chcialam donatke i milutka dodac :ico_noniewiem:
no wlasnie trzeba wejsc na dana galerie tej osoby i dodac ja do ulubionych

[ Dodano: 2009-05-07, 09:04 ]
Ragazza na 99% idziemy we wt na 10.30 tylko zastanawiam sie co z pampersami bo one sa od 7 kg a moja ledwo ponad 5kg wazy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2009, 09:04 przez Marcia77, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 maja 2009, 09:04

no wlasnie trzeba wejsc na dana galerie tej osoby i dodac ja do ulubionych
bo mi kurcze wlasnie tego nie wyswietlilo, ale OK juz mam, tylko milutka nie ma zalozonych folderow, i teraz jak wczodze do jej galerii to mi tylko pisze ze ten uzytkownik nie ma zalozonych folderow i nie mozna wyswietlic zdjec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 maja 2009, 09:05

a nie mówiłam....
mówiłas mówilas ale dobrze ze kase zwroca
a łykasz jakie witaminki? bo ja łykam dalej te co w ciazy
_________________
ja łykam cos podobne do skrzypowitu

mała przed chwilą dała mi taki koncert ze sama sie rozryczalam a tylko dlatego ze ja chcialam ululac... no i w depresje wpadne chyba,,,, zawsze jak mam takie klopoty to siegam po czekolade k**** mac zaczynam sobie nie radzic z emocjami...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 maja 2009, 09:09

hej
my wstaliśmy przed 6, teraz już po drzemce jesteśmy. pranko zrobiłam raniutko, poprasowałam i nawet wspólne śniadanko zjedliśmy z mężem więc może być. pogoda ładna ale wietrzie...no ale ważne że nie pada więc spacer może zaliczymy.

milutka - ja miałam tak z Ola - płakała ciagle, nie spała wcale do tego w wózku nie chciała byc, na rekach ja nosiłam pchajac wozek do parku, tam na rekach ciagle lub przy cycu i jak mocno usneła to do wózka i chodzenie, bujanie, do nikogo sie odezwac bo pobudka natychmiast. w domu jak piszesz sajgon - sprzata lam jak wieczorem usneła, gotpwałam tez wtedy na nastepny dzien - wytrwałam i Ty tez dasz rade - trzymam kciuki :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 maja 2009, 09:14

ja byłam w sklepie zjadłam śniadanko, teraz oglądam tvn, Szymuś fika w łóżeczku, po 12 pójdziemy na spacerek :-D , bo słonko wychodzi :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości