Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 mar 2011, 12:45

Emilia ja jeszcze na siedząco nie prasowałam, ale stwierdziłam, że nie wystoję przy desce, więc spróbuję :ico_oczko:

Koroneczka mój mąż sobie nie uprasuje, bo twierdzi zawsze, że pogniecione nie jest :-D a trudno, żeby koszulka po wirowaniu w pralce pognieciona nie była :ico_oczko: ale jemu to nie przeszkadza.

Wiola tylko nie przesadzaj z tymi spacerkami, pamiętaj, że miałaś leżeć :ico_oczko:

Murchinson my jutro przed lekarzem planujemy wjechać do dzieciowego sklepu zamówić wózek i może coś jeszcze kupimy :ico_oczko: a do okulisty też się umówiłam, ale dopiero w maju mam wizytę :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 mar 2011, 12:49

Emilia ja jeszcze na siedząco nie prasowałam, ale stwierdziłam, że nie wystoję przy desce, więc spróbuję :ico_oczko:
mi calkiem wygodnie na siedzaco, obnizam deske, dosuwam krzeslo i jest ok :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 mar 2011, 13:00

mi calkiem wygodnie na siedzaco, obnizam deske, dosuwam krzeslo i jest ok :-D
Też tak robię jak mam za dużo prasowania.
Markotka ja jutro pewnie też podjadę do drugiego takiego mega wielkiego sklepu bo jest blisko przychodni gdzie będę robić usg. Z lekarzy to został mi jeszcze zębolog g:(( ale mam tylko usunąć kamień a i tak dojść nie mogę do niego. Jedyny lekarz do którego zawsze "zapominam" się umówić w terminie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 mar 2011, 13:17

Spaghetti już prawie gotowe :-)
Kurcze mieliśmy jechać do Łodzi mój dyplom odebrać i troszkę jeszcze po sklepach połazić, ale teraz to już nie wiem kiedy ja to zrobię :ico_olaboga:

Murchinson, gdzie tam u Was w Łodzi są ciekawe sklepy dziecięce?Bo jak się u mnie do 36 tyg nic dziać nie będzie to się może wybierzemy :-) :-)

[ Dodano: 2011-03-21, 12:20 ]
Ciekawe co mój mąż na to?? Kurcze ciężko mi w domu wysiedzieć :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-21, 12:22 ]
markotka, a nie zamawiasz wózka przez internet? Nie jest taniej? Bo w naszym przypadku to jakieś 300 zł taniej niż w sklepie u nas!!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 mar 2011, 14:39

Murchinson, gdzie tam u Was w Łodzi są ciekawe sklepy dziecięce?Bo jak się u mnie do 36 tyg nic dziać nie będzie to się może wybierzemy :-) :-)

markotka, a nie zamawiasz wózka przez internet? Nie jest taniej? Bo w naszym przypadku to jakieś 300 zł taniej niż w sklepie u nas!!
Ja jeżdżę do Mama i ja na Piłsudskiego 135 lub Dino na Piotrkowskiej-mają największy wybór (szczególnie ten pierwszy).Zobacz sobie na ich stronach co i za ile mają. Ja to najczęściej tylko tam oglądam, mają dobrych doradców a zamawiam w internecie bo taniej. Dziś pewnie to Ikei tylko podjedziemy bo mają łóżeczka w obniżonej cenie i chcę je zobaczyć. No i outlet Tup-tupa z ubrankami.
U nas na wózku było dokładnie 350 zł taniej (wliczając przesyłkę).

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 mar 2011, 15:16

Koroneczko jak byliśmy jakiś czas temu oglądać wózek, to różnica w cenie była 100zł czy 150zł, więc nie tak dużo, a sklep ma fajny serwis, bo jak coś się psuje, to oddajesz im i od razu dostajesz nowe, a sklep z producentem już sam sobie załatwia. Jutro podjedziemy i poprosimy o wycenę, bo może coś się zmieniło.
Ja też mam już dość siedzenia w domu, 2 tyg. nie byłam na powietrzu :ico_szoking:

Murchinson ja też zbierałam się do zębologa i tak wyszło, że nie poszłam wcale :ico_noniewiem: po ciąży zrobię sobie porządek :ico_oczko:

przysnęłam sobie trochę przy czytaniu książki i kurier mnie obudził, mam już termometr, butelki i sterylizator parowy do mikrofali :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 mar 2011, 15:32

ja zamawialam wsklepie internetowym wozek i wyszedl mnie prawie 500 zl taniej

dziewczyny, ktore zdecydowaly sie na chuste, macie juz jakas na oku?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

21 mar 2011, 16:40

hej dziewczyny,

R wyjechal wczoraj rano a ja juz mam wrazenie ze go z tydzien nie ma. Bardzo tesknie i nie umiem sobie miejsca znalezc. Tylko mi sie :ico_placzek: chce. Jestem u rodzicow ale to nie to samo. Mama obiad ugotuje, sprzatac tez nie trzeba i te dni sie tak strasznie wleka, tak bym chciala zeby juz wrocil, przytulil, poglaskal po brzuchu. To jakby nie bylo najmniej odpowiedni moment na ten wyjazd. Az sie nie spodziewalam ze tak zle to bede znosic.

Nasz wozek byl 50 zl tanszy w necie niz w sklepie. A tez pomyslalam o gwarancji itp. dlatego zdecydowalismy sie na sklep. A teraz stoi juz od stycznia u tesciow. A w necie dodatkowo dawali kombinezon na sanki ale jakos sie nie skusilismy. :ico_oczko:

Ja dzis dla odmiany do dermatologa poszlam. Zwykly pieprzyk zmienil mi sie w kulke krwi i dostalam masc z antybiotykiem. A w czwartek lekarka skonsultuje z chirurgiem czy nie usunac mi go jak najszybciej bo nie mogla stwierdzic na 100% czy to naczyniak czy cos innego. Trzeba wyciac i oddac na histopatologie zeby sie upewnic. Naprawde jak nie urok to ...., ciagle cos :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 mar 2011, 17:11

Murchinson, dzięki! Jak pojadę to na pewno się wybiorę :-)

patrycja_g, rozumiem jak Ci tera ciężko, ja też chyba nie dałabym rady :ico_sorki: Ale trzymaj się kochana, czas bardzo szybko leci , już niedługo znowu będziecie razem :-) :-)

A u mnie były dwie kumpele, właśnie poszły i znowuż sama zostałam :-) Poleżę troszkę w końcu!!!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 mar 2011, 17:48

Patrycja jak pisze Koroneczka, czas szybko zleci :ico_oczko: ja jestem przyzwyczajona, że ciągle jestem sama, bo nawet jak teraz mąż jest na miejscu, to i tak cały dzień jest praktycznie poza domem, wpada tylko ze 2 razy na chwilkę, a tak to wraca wieczorem ok. 21-22 :ico_noniewiem:

Koroneczka poleż, poleż :-)

ja właśnie czekam na męża i obiad :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arispkip i 1 gość