Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 gru 2011, 18:33

wczoraj tez byl na nocce :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 gru 2011, 20:27

Dziewczyny, spoznione lecz szczere zyczenia Wesolych Swiat!!!!!!!!!!!

Od nas gosie wczoraj wyszli o 1 w nocy, dziewczyny do tej pory nie spaly a wstaly juz o 9.00. Objedzona jestem masakrycznie....

Kingoza, my mamy w rodzinie tutaj syryjskiego ortodoxa i to chyba to samo bo tez mowi ze to katolicyzm tylko wlasnie troche inny odlam no i inny nawet niz ten w Rosji. Oni maja 3 coreczki, na 2 chrztach bylam wlasnie, i byly z zanurzeniem calego cialka, ale twarzy nie, tylko tak aby twarz byla schlapana, i powiem ci ze nawet w dzbankach ciepla wode wniesli tuz przed i do Chrzcielnicy dolali zeby malych zimno nie bylo, i w sumie placzu nie bylo :ico_sorki: i goscie w kociele normalnie byli, tylko ze dzieckjo jest w normalnych ubrankach a po "kapieli" ubierane jest w taka piekna szate/sukienke i podnozone do gory. I wlasnie ze dziewczynka ma tylko chrzestna a chrzestnym automatycznie zostaje maz chrzestnej i odwrotnie w przypadku syna.

A ze Swietami to faktycznie on nie ma takiej tradycji ale jego zona zawsze organizuje Wigilie (z wyjatkiem wczoraj, bo malutka po operacji i nie chciala aby ktos ja czyms zarazil), i kazdy cos przygotowuje i sie schodzimy do nich i on b ierze w tym udzial i sie dobrze bawi, choc dla niego to spotkanie nie ma kontekstu religijnego, no ale przeciez nie musi. Moze i u was cos podobnego sie przyjmie, chocby po to aby dziecko znalo tradycje mamy mimo ze jest ochrzczone w kosc.ortodoksyjnym :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 gru 2011, 20:41

kingoza a w jakiej wierze będzie wychowywane wasze maleństwo?
tu jest tak ... jezeli slub jest w cerkwii (prawoslawnym "kosciele") dziecko jest chrzczone w wierze prawoslawnej , jezeli w katolickim kosciele to chrzest tez "musi byc" katolicki ...
a ja myślałam że u nas to jest skomplikowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

25 gru 2011, 21:01

dziękuję kochane za życzenia :-)
ja całe popołudnie śpię, strasznie się czuję.. wymiotować mi się chce, boli mnie głowa :ico_sorki: nawet synuś dziś spokojniejszy jest:( i taki oto mamy leniwy 1 dzień świąt- mężuś przed tv a ja w łóżku leżę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 gru 2011, 21:19

Objedzona jestem masakrycznie....
- a u mnie jedzenia pysznego full a ja nie mam apetytu :ico_szoking: Normalnie az zla jestem,bo jak nie jestem w ciazy i chce dobrze wygladac,to bym jadla i jadla - a jak w ciazy moge jesc i nikt nic nie zauwazy - to nie mam apetytu :ico_zly:
choc dla niego to spotkanie nie ma kontekstu religijnego
-wiesz co? Mi sie wydaje,ze i u katolikow juz dawno nie ma tego podtekstu,u mnie w domu np swieta byly okazja do tego,zeby sie najesc,dostac prezent i oczywiscie szlo sie do kosciola ale jakos duchowo tego nie obchodzilismy :ico_wstydzioch: Maz z domu nauczony,ze przed wigilia czytamy kawalek z pisma swietego,modlimy sie za zmarlych i juz,cale swieta :ico_noniewiem: Az wstyd :ico_wstydzioch:

wymiotować mi się chce
- ja tak wczoraj mialam :ico_zly: a wymioty z rana,to juz u mnie codziennie :ico_olaboga:

[ Dodano: 25-12-2011, 20:28 ]
a moja Zuzia zamiast spac,to gotuje zupke na nowej kuchence :ico_oczko: Wczoraj wrocilismy pozno od rodzinki,to jeszcze sie bawili kuchenka,zamiast spac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

25 gru 2011, 22:34

Wczoraj wrocilismy pozno od rodzinki,to jeszcze sie bawili kuchenka,zamiast spac :ico_oczko:
a my wczoraj spaliśmy u siostry męża i jej synek do 1 w nocy siedział i bawił się zabawkami a w końcu zasnął na nich :ico_oczko:
- ja tak wczoraj mialam :ico_zly: a wymioty z rana,to juz u mnie codziennie :ico_olaboga:
ja tylko dziś tak mam, pewnie wczoraj się za bardzo objadłam :ico_wstydzioch: przespałam się i przeszło.. a teraz oglądam Piratów z Karaibów- uwielbiam wszystkie części :-)
właśnie zauważyłam- dziś mam studniówkę :-D jutro już będzie 99 dni :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 gru 2011, 22:40

Asieńka86, wow ju studniowka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

25 gru 2011, 22:57

Dziewczynki, u nas wszystko ok..., doczytam Was po Świętach a teraz życzę Wesołych Świąt i zdrówka dla Was i Waszych rodzin:) Buziaki:*:*:*

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 gru 2011, 10:56

Witam :ico_ciezarowka: w poniedziałek świąteczny :-)

U nas święta też fajnie mijają Franek przeszczęśliwy z prezentów dostał ich bardzo dużo :ico_olaboga: powariował mikołaj w tym roku aż jestem zła bo dziecko nie wiedziało czym ma sie bawić. U moich teściów dostał 4 prezenty w tym 3 samochody grające :ico_zly: możecie sobie wyobrazić ile hałasu mam w domu i dostał klocki lego statek takie małe części że pewnie zaraz pogubią sie. U moich rodziców dostał lego duplo szpital my z rodzicami kupiliśmy dostał jeszcze bebenek rege (taki najmniejszy bo siostra kupiła wszystkim dzieciom jej dzieci takie duże dostali i fajnie bylo bo dzieci grały i kolędy spiewały razem) , i dostał kolejne samochody policyjne :ico_olaboga: mówię wam masakra juz zakomunikowałam wszystkim że w przyszłym roku po jednym prezencie na dom wiecej nie przyjmę :-).

W czoraj sie wystraszyłam bo 4 skórcze pod rząd mnie złapały u rodziców i nie były przyjemne miałam stresa mama dała mi nospę bo sie naprawdę bałam. Przyjechaliśmy do domu i położyłam sie to jeszcze w nocy trochę stawiał mi sie brzuszek teraz juz jest ok.

No i dziś zaczynam 27 tydzień :ico_tort:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 gru 2011, 11:01

asiab, u nas podobnie z prezentami,od kazdego cos,a jaeszcze pod koniec tygodnia moja mama przyjezdza :ico_olaboga: Andrzej dosal straz pozarna z Lego City,niby wiek 5-6 lat ale jak dla mnie,to i tak za male kawaleczki sa :ico_olaboga:

A co do skurczy,to Ty sie tak nie rozpedzaj,to dopiero 6 m-c :ico_szoking: :ico_nienie: Dzis sobie odpocznij :ico_sorki:

Ja wlasnie kawusie popijam,mezus nocke odsypia,a dzieci jedza super swiateczne sniadanko - chrupki z mlekiem :ico_zly:

[ Dodano: 26-12-2011, 10:03 ]
no i stawiam za skonczony 21 tydzien :ico_szoking: ...kurde...dopiero byl 7 tydzien :ico_olaboga:

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość