barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 mar 2008, 19:11

ojej, ależ niesamowita historia, dwoje dzieci z różnymi dolegliwościami w szpitalu, to naprawdę nieprawdopodobne, mam nadzieję, że jednak dobrze się skończy, dużo zdrówka dla dzieciaków
dziwne masz objawy aniu, miejmy nadzieję, że na tym się zakończy
justynko całkiem zapomniałam napisać, że śliczne zdjęcia córuni wkleiłaś, z tą kitką to już jak panienka wygląda, uwielbiam dziewczynki z kitkami, może Tadzikowi też zrobię :ico_oczko:
kinga pyszne ciacho, mniam... dzięki
abegano my podobnie, też 3 nocne pobudki na papu, potem od 6 tradycyjne duszenie się, chwila zabawy i chrapanko z mamą do 8:30 :ico_szoking:

a u mnie dziś końcowe porządki związane z oknami i praniem firanek
trochę sprzątania i jeszcze wieczorem zakupy na cały tydzień mnie czekają
a dziś musiałam zrobić nieprzewidziany wydatek w postaci toalety przenośnej, bo nie sposób było babcię transportować do łazienki, teraz jest dużo wygodniej

[ Dodano: 2008-03-15, 19:49 ]
dziewczyny już jestem jedną nogą na zakupach, ale musiałam zalicytować czapeczkę dla Tadzika, zobaczcie jakie cudo na nasze wakacje:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=326098815
no lecę, do zobaczonka późnym wieczorkiem

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 mar 2008, 20:57

No witam ja dopiero dzis zawitałam bo czasu brak :-D

Wczoraj byłam popołudniu we Wrocławiu na zakupkach i zaszalałam normlanie taki super ciuszki sa w tesco i auchanie dla maluchów ze nie wiedziłam na co sie decydować wiec troszke zaszalałam :-D i kupiłam mu super kremowe ogrodniczki z pomaranczowa bluzeczka :-) dwa super kompleciki na lato: bluzeczka i krótkie spodenki i jeszcze parew drobiazgów :-D
ale jakie śliczne sukienusie były ale mąz sie nie zgodził zebym Pawełka w jeden dzien na dziewczynke przerobiła :-D

A w tesco jest fajna promocja na pamersy bo jest mega opoakowanie 100 szt. za 49 zł wiec jak macie po drodze to polecam :-D

A my teraz mamy wesoło z maluchem bo do czego nie podejcie to odrazu wstaje i sie cieszy :-D a piernik zaczyna sie juz puszczac wiec musze byc w poblizu zeby zajaców za duzo nie załapał :-D

Oczywiscie :ico_prezent: :ico_tort: dla wszytskich świetujących :-D

Monika mam nadizje ze na nowym mieszkanu bedzie super i ze szybciutko ci neta podłacza i bedziesz mogła tu z nami poklikać :-D

Justynko super foteczki :ico_brawa_01: mój to narazie wyglada jakbym mu przycinała włoski :-D

Aniu mam nadzije ze sie dzis juz dobrze czujesz :-D

[ Dodano: 2008-03-15, 20:09 ]
a to nasze najnowsze foteczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 mar 2008, 23:26

ULA_TOMEK, cudne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!
Moja pannica podobnie jak Pawełek najchętniej wstaje potem się cieszy i w końcu puszcza i ląduje na pupie...... Śmiejemy się że dobrze że w pampersach chodzi :-D
Natalka dostała dziś od babci buciki, różowiutkie. Nie bardzo jej pasowały, ale musi się przecież przzwyczajać, na boso całe życie latać nie będzie :-D
dobrej nocki panienki

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 mar 2008, 00:01

Justynko, ULA...cudne Wasze
maluszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Veronice tylko pozazdrościć tych pięknych włosków...

Basiu czapeczka dla Tadzia rewelacyjna...barrrrdzo mi się podoba...

a to nasza gwiazda w gazetce :ico_oczko:
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 mar 2008, 00:48

ja już po zakupach, wszystko udało się na szczęście kupić
co do promocji, o której pisze Ula, to taka sama jest też w Sellgrosie, a Makro jest fajna cena na chusteczki Nivea za 6 opakowań w pudełku 19zł
ale ziąb na polu, normalnie przemarzłam

uleńko super fotki
a Pawełek to niezły kawaler, ślicznie wygląda w tej czapusi, a jaki uśmiechnięty
no dziewczyny, trochę zazdroszczę Wam tych ruchliwych maluchów, mój tylko patrzy co by tu zjeść i ściągnąć ze stołu, a ruch, to nie jego profesja
violu świetne zdjęcie Milenki, na początku dałam się nabrać, świetny pomysł :ico_brawa_01:
no zmykam, dobrej nocki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 mar 2008, 13:16

Ale fajowe zdjecia powklejalyscie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super gwiazda z Milenki, :ico_brawa_01: a Pawelek to przystojniak nam rosnie :ico_oczko:
A mnie juz lepiej i goraczka to nie wrocila! :ico_szoking: dziwne, pewno jakis wirusek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

16 mar 2008, 17:06

palmowe heloł babeczki :-D
uff ale nakikałyście :ico_brawa_01:

oto moje ostatnie zakupy
http://allegro.pl/item324446927_prenata ... zm_74.html

oraz
http://allegro.pl/item325705801_kurtka_ ... ratis.html

mam nadzieje ze zakupy przydadza sie na nasze nadmorskie wakacje :ico_brawa_01:

ostatnio bylam we Wrocławskiem Aqua Parku http://www.e-lama.pl/artykuly/5579/otwa ... aquaparku/
i nabawilam sie uczulenia....................od pontonu na ktorym zjezdzalam :ico_placzek: chyba pojde do alergologa bo nie wiem co moge zarzyc a rece tak mnie swedza ze oszalec idzie :ico_placzek:


Aagaa widze ze Kubus juz ze spankiem cie przekabacił :ico_oczko: a to spryciarz :ico_brawa_01:

Basiu ja tez wybieram sie na prawko ale na razie tylko wirtualnie Obrazek a tak na powaznie kasiorke musze uzbierac

zaległe dla Juli , Amalki i dla Miłoszka a to dla nich
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kinga ja w zeszłym tg tez dostałam @ i mysle ze to dlatego ze Zosia juz w ciagu dnia je duzo innych rzeczy a mleczko mamusi poszło w kąt :ico_placzek: znaczy sie karmie ranotak ok 8.00 a potem dopiero ok 15.00 i tak do wieczora a w miedzyczasie jakies biszkopty i soczki

Moniw szkoda ze ominela :ico_placzek: mnie wirtualna parapetowka , ale trzymam kciuki za przeprowadzke

Justynko śliczna a twoja córuchna , palce lizać Obrazek

Abegano :ico_brawa_01: Obrazek Obrazek Obrazek to za kołpak, a tak na marginesie trzymam kciuki
aha i współczuje powrotu do pracy bo wiem co to jest :ico_placzek: :ico_olaboga:

Ula śliczny ten twój synuś i mąż też niczego sobie :ico_brawa_01: , a na tych fotkach to wygladacie na super rodzinke :ico_brawa_01: Obrazek

[ Dodano: 2008-03-16, 16:08 ]
Viola, ja tez sie nabrałam, ale ............Milenka naprawde pasuje na modelke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 mar 2008, 18:26

Hej no w koncu dotarlam
Wczoraj bylismy w odwiedinach u Celin corki naszych znajomych.Mala ma 6 m-cy.Juli nie chciala sie z Celin bawic w ogole bo Celin tylko lezala a moja wiercipieta zwiedzila znajomym caly dom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis bylismy na basenie i teraz wszyscy lezymy i odpoczywamy.Tak nas wykonczyla zabawa w wodzie.No i Juli ma kolejne zabki.Dzis zobaczylam gorne dwojki.

Sosim kurteczki napewno sie przydadza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu czapeczka super zdiatko poprosze Tadzia w czapeczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula zdiecia super fajna z Was rodzina
Aniu zdroweczka :-) :-) :-)
Violu no ta Milenka to juz teraz modelka na calego z pierwszych stron gazet :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 mar 2008, 23:30

Witam wieczorkiem :-D u nas dzi spogoda okropeczna, bo prawie cały dzionek lało :ico_olaboga: ale dzis handlowa niedzila wiec wyskoczylismy na chwilke na miasto bo musielismy kupic maluszkowi jakąs koszule na świeta :-D i normlanie w szoku jestem bo u nas w tej dziurze to nic nie ma :ico_szoking: na 5 sklepów były tylko 4 koszule w rozmiarze 74 wiec wybór miałam nieziemski :ico_olaboga: ale naszescie cos znalezlismy i bedziemy mogli wystroic naszego maluszka :-D

Dzieki za wszytskie pochwały ale przeciez wszytskie nasze dzieciaczki są prześliczne :-D

Sosim super zakupy i wakacje na pewno beda udane :-D i dzieki za informacje o aquaparku bede musiała odwiedzić, bo ja uwilbaim takie atrakcje :-D a mozna się wybrac z takimi maluszkami jak nasze???????????????????

Basiu nie masz czego zazdroscić, bo mój maluch nie dość ze tez tylko szkliruje co by tu przekąsic :-D to na dodatek potrawfi juz sobie sam do stołu dojść i ostatnio miałam na sobie cała zupke bo maluszkowi sie mamy talerz spodobałi jak walnał to wszytsko na mnie wyladowało a on stał obok i sie chichrał :-D

Abegano no mojemu to tylko załóz buciki i mozna stoper właczac tak szybko je sobie sciagnie :-D

Violu super foteczki, a kto to wie kiedy Milenka na okładze wyladuje :-D w gazecie juz przeciez była :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 mar 2008, 00:14

witajcie wieczorkiem.....

Sosim
świetne zakupy...fajne kurteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja też dzis jedną kurteczke kupiłam Milenie http://www.allegro.pl/item327646223_wio ... _dada.html

ja jeszcze nie dostałam @...i mam nadzieje, że jeszcze długo nie dostanę... :ico_oczko:

Asiu
ale super z tym basenem...jeju jak dawno nie byłam na basenie :ico_olaboga:

Uleńko
naprawdę świetne zdjęcia...a te w e trójkę EXTRA - super rodzinka!!!! nie ma na co czekać...przydałaby się córeczka nie? :ico_oczko:

Aniu jak zdrówko??????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość