Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 mar 2011, 22:16

A macie jakieś przeczucia co do płci???
ja czuję, że będzie dziewczynka, ale z Wiką czułam się na chłopca, więc jakoś nie bardzo wierzę swoim przeczuciom :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 mar 2011, 22:37

hej hej, ja na chwilkę, bo umordowana jestem ale jeszcze siędze już w wyrku z lapkiem na nogach:)

samopoczucie moje nadal kiepskie jakieś, niestety, czuję sie jakbym depreche miała, doła takiego, ze ho ho ho więc szkoda gadać by sie nie nakręcać

a ja nie mam żadnego przeczucia co do płci, co ma być to będzie nic tego i tak już nie zmieni hihihi, będzie dziewuszka super bo ciuszki i wszystko po Młodej jest, będzie chłopak tez super bo dam imie, które to mam od 17 roku swego życia:) i ciuszki i wsio tez jest bo siostra ma synka, akurat rok różnicy będzie tylko hihihi, bedzie 2 to już będzie problem ale i z takim sobie poradzę bo wyjścia nie będe miała hihihi

Buziaki Wam ślę :*:*:*

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 mar 2011, 22:49

samopoczucie moje nadal kiepskie jakieś
:ico_noniewiem: to pozostaje tylko trzymać kciuki żeby Cię szybko podły nastrój opuścił :ico_sorki:

Ja to w sumie sama nie wiem co bym wolała, chyba tak jak u Was, jest mi to obojętne. Z jednej strony chciałabym chłopca, z drugiej dziewczynkę, ale jedno jest pewne najbardziej bym chciała by było zdrowe :ico_sorki: Z Wiką miałam jakieś inne podejście, teraz częściej myślę, że najważniejsze jest zdrowie i jeszcze raz zdrowie

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 mar 2011, 22:51

ja wiem jedno, że zdrowie jak inia1985, napisała najważniejsze, żeby szybko a nie 40h jak z Elizą i że dowiem się dopiero jak już się urodzi:):):)też jak z Eliżą:)

[ Dodano: 2011-03-07, 21:52 ]
jedno w kilku podpunktach hahahaha:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 mar 2011, 09:50

Życzę Wam i Waszym Córciom wszystkiego naj w dzisiejszym dniu :-D
40h jak z Elizą
wow :ico_szoking: to ja myślałam, że długo rodziłam - 21h

Ja też chce się dowiedzieć o płci przy porodzie. Muszę tylko lekarza uprzedzić, żeby mi nic nie zdradzał. Wszyscy się dookoła dziwią, że nie chcę wiedzieć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 mar 2011, 11:23

Życzę Wam i Waszym Córciom wszystkiego naj w dzisiejszym dniu
dziękujemy :-)

A to dla Was Kobiety :ico_prezent:

W sumie to ja też nie do końca wierzę moim przeczuciom, bo przy Zu też mi się wydawało,że chłopak będzie :ico_haha_01:
I w zasadzie to mi wszystko jedno, bo sytuację mam taką jak Ty elibell, moja siostra urodziła synka w lipcu, więc ciuszkowo jestem przygotowana na oba warianty :ico_oczko:
Tylko się zastanawiam, jak to jest wychowywać chłopca, jak nie teraz to się już nie dowiem, bo więcej potomstwa nie planuję.
A wiecie,że większość z nas ma córki :-)

[ Dodano: 2011-03-08, 10:24 ]
A ja chcę znać płeć i liczę,że już za tydzień się dowiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 mar 2011, 11:34

ciuszkowo jestem przygotowana na oba warianty :ico_oczko:
ja tylko na dziewczynkę, choć Wiki ma trochę ubrań po kuzynach, więc zawsze coś się wybierze, ale i tak bez zakupów się nie obejdzie.
jak to jest wychowywać chłopca
też jestem ciekawa i podobnie jak Ty nie planuję więcej dzieci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 mar 2011, 13:46

Oj to ja byłam ekspresowa w 6godz się uwinęłam :-D
Ale i tak bolało jak cholera :ico_noniewiem:

Ja tam wolę wiedzieć co się kryje w brzusiu lubie być dobrze przygotowana :ico_oczko:
Oczywiście jak nie zobaczymy to zła nie będę, będzie niespodzianka :-D

Przygotowana jestem na dziewczynkę bo ciuszki po Elizie mam, a na chłopca to koleżanka
się zaoferowała z ciuszkami po synusiu :-D
A wiecie,że większość z nas ma córki
Dokładnie :-D Taki dziewczęcy wątek :-D

I wszystkiego dobrego z okazji naszego święta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 mar 2011, 13:54

Oj to ja byłam ekspresowa w 6godz się uwinęłam :-D
jejku to faktycznie szybciutko :ico_brawa_01:
koleżanka
się zaoferowała z ciuszkami po synusiu :-D
super

A ile ważyły wasze córcie przy porodzie? Wiki miała 3900g... i teraz trochę boję się, że urodzę jeszcze większe dzieciątko...

[ Dodano: 2011-03-08, 12:56 ]
O mąż sobie przypomniał o dniu kobiet :ico_oczko: lepiej późno niż wcale. Ja tam się już o siebie i córcie zatroszczyłam, Wiki dostała 10-pak bodziaków, a ja kupiłam sobie skórzany portfel :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

08 mar 2011, 14:04

witajcie dziewczynki :-)
dawno nas utaj niebyło,ale jakos weny twórczej na forum niemam :ico_noniewiem:
wczoraj byłam u gin z powodu twardnienia brzucha,w zasadzie najbardziej twardnieje mi w sytuacjach intymnych :ico_wstydzioch:
Wszystko niby ok,tylko że szyjka mi sie skróciła :ico_placzek: i jakos ciagle sie tym martwie,mam brac nospe 3 razy dziennie i za 2 tyg przyjsc na wizyte,ech doła mam .
pozatym widziałam maluszka,jest wiekszy o tydzien niz z terminu miesiaczki,machał nóżkami i rączkami ,ma 42 mm,i jest cudny :ico_brawa_01: jak pani doktor zawołała tatusia zeby go zobaczył poszedł spac :-D ani troszke sie nieporuszył :-D

wszystkiego naj naj z okazji dnia kobiet :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość