Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

17 kwie 2013, 11:32

leona - napewno będzie ładnie :-) i znowu smaka robisz uwielbiam kopytka mój M wczoraj nasmażył mi placków ziemniaczanych nażarłam sie jak dzika świnia :ico_haha_02:
Kamilka ja też na początku schudła mimo że nie wymiotowałam i dość sporo jadłam teraz waga to już tylko idzie mi na plus
Ja balerinki zamówiłam sobie przez internet i czekam aż listonosz zapuka z paczką :-) mam zeszłoroczne ale już takie zużyte - zresztą po co mi buty jak ciągle leże tylko na wielkie wyjście do gina :-D

Udało mi się dodzwonić do przedszkola i pani powiedziała mi że kontrolują sytuacje dziewczynka która ostatnio miała już nie ma tzn. wróciła do przedszkola po kuracji z martwymi gnidami na włosach :ico_zly: poprosiłam aby porozmawiali z dziecmi na temat zakładania nie swoich czapek a pani mi na to że dzieci to i tak jak coś będą się od siebie zarazały bo jak koło siebie siedza to im te główki się często stykają :ico_zly: brak mi słów i już nie mam siły pozostaje mi tylko smarować dziewczynki tym preparatem anty :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

17 kwie 2013, 17:27

ale dziś pusteczki pewnie wszystkie korzystacie z cudnej pogody :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

17 kwie 2013, 17:41

Witam, ja popracowałam sobie na podwórku trochę, spacer z Polą zaliczyłam i przyszłam bo już nogi bolą. Brzuch się spina, ale w piątek 26 mam wizytę to już niedługo, więc nie ma sensu dzwonić do gina.

Edulita szkoda słów na to wszystko...

Kamilka no to zazdroszczę spadku wagi, oby nie za dużo :ico_nienie:

Leona podrzuć kilka kopytków :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

17 kwie 2013, 20:42

hej
przepraszam że żadko się odzywam ale na maksa korzystamy z pogody
po przedszkolu ok 12 idziemy od razu na plac zabaw ,spacerek czy do znajomej
potem szybki obiadek i potem znow z mezem i pieskami na spacer

w pt wizyta u gina
dzis robiłam badania pod kątem wątroby
bo w 1 trymestrze przez te częste wymioty wyniki wyszły nie za dobre mam nadzieję że jest poprawa

już myślami jestem na wizycie bo może dowiemy sie kto mieszka w moim brzucholku

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 12:18

Hej dziewczyny

ja od rana w garach siedze ale dzisiaj obiecalam chlopakom leczo i paste jajeczna na kanapki i sama sie nia zajadlam jak nie wiem :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wogole to bym padla sopac ale po adaska o 14 i pozniej obiad i spacer lody i rower :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Tych butow nie kupilam wkoncu :ico_zly: nie bylo mojego rozmiaru i cena poszla w gore bo byly za 14 euro a teraz 39 pogielo icvh chyba :ico_zly: ale mam upatrzone jeszcze jedne :ico_brawa_01: ale dzis jak mnie spotka to samo co wczoraj to leb urwe mojemu mezulowi :ico_sorki:

edulita a nie mozna tego problemu w gazecie zglosic ze sobie przedszkola nie radza z problemem itd... jakby zrobili szum to moze cos by to dalo? to jest granda poprostu ja Adamowi tez sprawdzam glowe tu sa wszystkie kultury wiec wszystko moze sie zdarzyc a moj mlody ma geste wlosy ja tez wiec podejrzewam ze skonczylo by sie goleniem nna lyso...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 12:21

A ja dzisiaj leze, z rana bylam w lidlu, kupilam sobie stanik do karmienia
Pozniej troche posprzalam, ugotowalam zupe i opadlam z sil :ico_sorki: :ico_noniewiem: jakos tak mi slabo

Odebralam synusia, wlaczylam bajki i leze na sofie
Dobrze ze pogoda sie popsula to nie bedzie nam szkoda ze w domu siedzimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 16:27

Hej!
Betina pochwal się pieskami, tzn zdjęciami piesków. Wizyta już jutro, wiec to już niedługo.

Kamilka naszło Cię na gotowanie, ja jakoś czasu nie mam :ico_wstydzioch:

Leona przemęczyłaś się może i teraz organizm domaga się odpoczynku.

Ja dzisiaj po pracy pojechałam do babci, do tata, na zakupy i tak mi zleciało do 16 prawie. A jeszcze dzisiaj grilla mamy palić pierwszy raz - więc zgaga dziś murowana. Domek ogarnę szybko i od 17 grillujemy :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 17:06

Spinka ale fajnie z tym grilem :ico_brawa_01:

U nas jeszcze za zimno i straaasznie wieje, ale moze na majowke zrobimy juz grila na dzialce :ico_sorki:

Przelezalam pol dnia, teraz przejechalismy sie na dzialke i po szpachel bo braklo :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 21:24

Kamilka87 jeśli chodzi o urodzinki to podoba mi się jak jest w przedszkolu mojego synka.
Noo to ja bym chciał by takich przedszkoli było więcej. Choć zdaje sobie sprawę że wiele rodziców patrzy na mnie jak na dziwoląga z racji że moja córka nie piła nigdy słodkich napojów, nie jadła chipsów i masy niezdrowych rzeczy .
Hej my po wizycie wszystko pieknie maluszek rosnie szybciutko juz ladnie raczki i nozki bylo widac /quote]
Super ;)
Wiem jak to cieszy.Ja na wizycie ostatniej to aż się trzęsłam.Bałam się powtórki z rozrywki że serduszka nie będzie ,ale było i biło jak szalone.Raczki i nóżki tez były.
Moje dziewczynki w przedszkolu na co dzień to tez tylko woda do picia do śniadania np. kawa inka z mlekiem, mleko do obiadu kompocik :) słodkości raczej nie dostają chyba że mają dzień czekolady (dwa razy w roku raz dzień białej raz brązowej :-) ) lub sami pieką ciasto a tak to owoce między posiłkami dostają
Czy wy na pewno mówicie o przedszkolach w PL ?
Mam nadzieję że tego Duphastonu nie będę musiała brać długo.
Czy któraś z Was go brała?
Ja w pierwszej ciąży brałam co najmniej do połowy ciąży o ile nie dłużej.Teraz tez mam i jeszcze luteine biorę.
poluje na jakas tania kolyske/kosz co by mozna bylo przy lozku postawic
Ja przy pierwszej ciąży kupiłam kosz Mojżesza.Dla mnie rewelacja. Lekki i śliczny .Na wyjazdy zabieraliśmy i mała w nim spała. Korzystaliśmy z niego do 4 miesiąca a potem poszła do swojego pokoju do łóżeczka i tak jest do dziś.
A to efekty wczorajszego malowania :ico_oczko:
Piękne kolory .;)
mój brzuszek malutki brzuszek :ico_haha_01:
Sliczny .
Ja w 1 ciąży uwielbiałam brzuszek.Zobaczymy jak będzie teraz.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 kwie 2013, 21:32

większośc z was pomyśli że to TAKIE PSY
a mają już po 7 lat z męzem poznaliśmy się dzięki nim moja jest czarna szalona(Daisy)
kocha dzieci Tomuś ją uwielbia pręgus (Diesel )jest stonowany spokojny
raczej leniwy tak więc dopełniają się

Obrazek



dziś byliśmy 6 godz na dworze opaliłam nawet się troszkę :)
dotlenieni jesteśmy na maksa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość