karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 wrz 2007, 11:34

Tagar, to my już 5 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

18 wrz 2007, 12:56

karina22 pisze:Mam pytanko,jak długo mozna brac magnez??ja mam przypisany MAGNE B6 1 raz dziennie,ale zapomniałam sie zapytac jak długo mozna go brac


ja biore 2 razy dziennie (ale do niedawna 3 razy) i mam tak brac do końca ciązy. On jest na skurcze i podobno nie szkodzi ciezarnym.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 wrz 2007, 14:16

żona, dziękuje za odpowiedz :-D

A ja wczoraj już łóżeczko dostałam :ico_brawa_01: tylko oczywiscie oluch sie do niego władował i chciał tam spac :-D

wsumie juz dla dzidzi mam wszytko,do kupienia zostały tylko akcesoria kosmetyczne.

teraz tylko czekamy do 19 lutego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

18 wrz 2007, 14:31

tagar, super, ze z dzidzia wzystko dobrze :-D bylas z mezem na usg?

karina22, ale ci fajnie, ze juz masz wszystko dla dzidzi. Ja narazie nie mam nic :-D ceny mnie skutecznie odstraszyly. Powiem wam, ze znacznie taniej jest na allegro, ale tam nie obejrzysz dokladnie produktu. Poza tym nie moge sie zdecydowac jaki wybrac wozek, jakie lozeczko itp.

garcia, ja dzis tez "dla odmiany" sie opierdzielam :-D

jem ciasto znow :ico_placzek: bedzie wiecej w udach :ico_placzek: ale mam to gdzies, wrocilo mi lakomstwo na slodycze...
glowa mnie dzis na szczescie nie boli. Wczoraj caly dzien cierpialam, a rzadko mnie glowa boli, wiec ten bol byl mega wielki. Na szczescie tez nie jestem chora, choc moja mama, moj brat, moja siostra, moja siostrzenica sa chorzy. Po kolei lapia chyba od siebie. Nie mam obecnie kontaktu z nimi, wiec trzymam sie zdrowo, ale pewnie jak wroce do pracy, to nie unikne jakiegos wirusa wstretnego.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

18 wrz 2007, 15:22

karina22 pisze:wsumie juz dla dzidzi mam wszytko,do kupienia zostały tylko akcesoria kosmetyczne.


już??? :ico_szoking: jestem w szoku :ico_szoking: ja dopiero nieśmiało kupuje pojedyncze ubranka :ico_oczko:
coffe pisze:Powiem wam, ze znacznie taniej jest na allegro, ale tam nie obejrzysz dokladnie produktu. Poza tym nie moge sie zdecydowac jaki wybrac wozek, jakie lozeczko itp.

ja zamierzam z męzusiem porozglądacs się po sklepach wybrać konkretne firmy i modele i potem czatowac w komisach albo na allegro aż się trafi jakaś fajna promocja :ico_oczko: w ogóle mój mezuś ma koleżanke, która pracuje w komisie i podobno ma dla nas łóżeczko, z którego potem ściąga się szczebelki i służy jako tapczanik, no i z szufladą pod spodem 9na której mi zależało) wiec było by dla dziecka na dłużej i niedrogie bo mówiła,ze cos ok 300 zł :ico_brawa_01: ale narazie nic nie kupujemy. W czwartek mam USG, jak się dowiem czy u dzidzi ok i byc moze czy to synio czy córcia to będę mogła spokojnie zaopatrywać się w różne gadżety :ico_brawa_01:
a dzisiaj znów kupiłam w ciucholandzie śliczny pasiasty rampers z hipopotamkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niebieski :ico_wstydzioch: jak się okaże, że będzie córcia to się chyba na mamusie obrazi :ico_brawa_01: :ico_oczko: juz szczególnie za spodenki z napisem na pupie "little boss" :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 wrz 2007, 18:02

żona, tak jakos wyszło pomału kupowalismy,teraz ostatnio od szefa mojego taty sporo ciuszków kupilismy bo sliczniutkie były ,nic niezniszczone i za grosze :-D

łóżeczko dostalismy wózek po olku,takze jestem juz na luty przygotowana :ico_brawa_01:

żona, jeszcze jedno pytanko mam czy tez biezesz MAGNE B6 czy inny magnez??

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

18 wrz 2007, 18:22

karina22, biorę magnezin 500. A B6 u ciebie to chyba witaminka, nie?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 wrz 2007, 18:49

żona, tak to magnez + vit B6 :-)

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

18 wrz 2007, 20:44

ja jeszcze nic nie mam... :(

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

18 wrz 2007, 21:05

Tagar pisze:ja jeszcze nic nie mam...


tzn czego nie masz??? skurczy? to chwała ci za to, bo nie są poządane na tym etapie ciazy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-18, 21:06 ]
ah pewnie chodziło ci o wyprawkę dla dzidziusia :ico_oczko: a ja się na tym magnezie skupiłam i nie zczaiłam :ico_wstydzioch: spokojnie na skompletowanie wyprawki mamy jeszcze dużo czasu :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość