karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 cze 2008, 08:52

a moja w wekend w samej sukieneczce była i pieluszce i tak była cała spocona,te upały sa straszne :ico_olaboga: ,najchetniej to juz na golaska by lezała w wózeczku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
evka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 25 lut 2008, 17:27

10 cze 2008, 15:42

ja już przez kilka dni zakładam małej tylko pieluszkę i bluzeczkę z krótkim rekawkiem albo na ramiączkach. W niedzielę byłyśmy tak ta dworze, bo było baaaardzo ciepło :)
Mnie dopadły chyba zatoki, bo wczraj bolało mnie gardło :ico_chory: (po płukaniu solą przeszło) a dzisiaj leje mi sie z nosa i boli mnie głowa właśnie w okolicach zatok. Boję się żeby mała znów nie złapała ode mnie kataru.. :( trochę to wszystko dziwne, bo nie mam gorączki... małej też mierzę kilka razy dziennie i nie przekracza 37 stopni.

Chyba idę sie przespać... :(

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 cze 2008, 15:55

Teraz bardzo latwo o drapanie gardla, bo pylki to jedno a drugie przesuszone powietrze :ico_olaboga: miło Cie widzieć :-D czemu tak rzadko?

Awatar użytkownika
evka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 25 lut 2008, 17:27

10 cze 2008, 16:04

Anuszka, dużo czasu spędzam z małą, często wychodzimy na dwór... i jakoś tak leci ten czas...
Misia robi się coraz bardziej cikawska i chce żeby ją nosić pionowo po mieszkani, żeby wszytko mogła sobie dokładnie obejrzeć... Gaworzy już na całego, całymi zdaniami jak ja to mówię.. :) no i sama wiesz, jak to przy dziecku, kupa roboty :)
a propo kupy, to dzisiaj pobiła rekord, tak mi się zapaskudziła, aż jej na plecy wyszło... :D
ale teraz na szczęście śpi :)
u nas jest tak gorąco, że nie ma czym oddychać... chyba ze 35 stopni. nawet w nocy mam 27 w sypialni.... :ico_zly: i wieczorne wietrzenie nic nie daje... tempka spada co najwyżej do 24 stopni... :ico_placzek: normalnie załamka :ico_placzek:

a co tam u was ciekawego? Oluś już siada? gaworzy? Zdrowy chociaż?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 cze 2008, 09:29

evka, faktycznie dto drapanie moze byc od pyłków.My non stop zakatarzeni,nosy mamy zapchane,i to tez te pyłki cholerne,do tego mi bóle głowy znów doszły,neurolog mówi ze moze byc to teraz od kataru,ale w razie by co mam isc do okulisty,laryngologa,i skierowanie mam na tomograf.
Oby mi tylko dzieci zdrowe były.

Moja juz tez gada i gada,chce siadac,i tylko na pionowo trzeab z nia chodzic :-D ,w wózku tez na półlezaco jak jest inaczej marudzi :-D

Awatar użytkownika
evka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 25 lut 2008, 17:27

12 cze 2008, 11:36

karina22, twoja ma już prawie 4 miesiące, a moja zaczęła już siadać od 2,5... a teraz ma 3 mies. i 10 dni. Oczywiście nie pozwalam jej na to, ale czasami jak już innego wyjścia nie ma bo płacze i chc koniecznie, to wyjścia nie mam.. :P

uciekam, bo znów zaczęła kwękać....

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 cze 2008, 11:53

evka, to silna babeczka z twojej niuni :ico_brawa_01:

Jeszcze troche a same beda nam w wózkach siedziały :-D ale ten czas leci :-D

Awatar użytkownika
evka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 25 lut 2008, 17:27

12 cze 2008, 14:04

karina22, ja swojej nie daję na półleżąco, bo ona się sama podnosi i kuli, bo chce siadać... boję się mimo szelek w wózku.

a dzisiaj jest straszanie marudna... spać nie może, budzi się co 15 min.
ehhh, taka juz nasza lajfa.... :ico_haha_02:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 cze 2008, 19:49

evka, moze przez te pogode,moja tez jest marudna a jak były upały to była tragedia.Wiecie ze moja niunia tylko chce jesc cyca u nas w łóżku :ico_noniewiem: ,jak jestem gdzies w gosciach czy co to mała nieje,niewiem jak mam ja nauczyc jesc gdzie indziej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
evka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 25 lut 2008, 17:27

12 cze 2008, 20:15

karina22, a może to dlatego, że u siebie w domku ma spokój, ciszę, znajome zapachy... a w gościach, jak to w gościach, nie każdemu jedzenie smakuje... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość