Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 cze 2012, 18:48

widać Agatka to uparciuszek :-D pewno po mamie :-D
moje psiapsióły wróżą mi poród dokładnie w dzien terminu bo ich zdaniem córcia na pewno po mamie punktualna. ja tak mam że sie nie spozniam nigdy :ico_haha_01:
a tak serio to jakoś mi poród nie w głowie.
umiera moja babcia, ma 81lat, wczoraj już bylismy pewni że odejdzie, straciła kontakt , lezała z zamkniętymi oczami i tylko głową kiwała. dzis cioteczki moje dwie do niej pojechały z duszą na ramieniu a tu.... babcia siedzi i mówi że głodna jest (wczoraj nic nie jadła...). Lekarze mówią że to kwestia dni. Cieżki ten czas dla nas :ico_placzek:
w ogóle to jakbym nie była pare dni na forum to nie znaczy że rodze. obiecuję że jakby mnie ruszyło to powiadomie smsem :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 cze 2012, 18:51

Współczuję sytuacji z babcią domyślam się ze to ciężki czas :ico_placzek: a babcia na coś choruje? czy poprostu z racji wieku? Chociaż aż tak wiekowa to nie jest bo ęza babcia ma 83 lata...

ok to jak coś to będziemy czekać na wieści :)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

07 cze 2012, 19:22

Kasiala, Oglądalaś dzisiaj kronikę? Twój szpital był:)
A chcialam was zapytać - można pić w ciązy kompot z czereśni? Dzisiaj kilka zjadlam i zreszty kazałam meżowi kompot ugotować . Nie mial czym drylować wiec ugotowal z pestkami a gdzies czytalam ze pestekjakis kwas czy cos wydzielaja i nie poleca sie ciezarnym i teraz nie wiem czy pic czy nie...
Marta26, Przykro mi z powodu babci - lekarzy nie ma co sluchac moze faktycznie miala gorszy dzien i jeszcze zobaczy Agatke? Moja babcia juz sobie przygotowala ubranie do trumny i juz ubrana lezala na lozku a pozniej jeszcze kilka lat zyla, wiec cuda sie zdarzaja.

[ Dodano: 07-06-2012, 19:24 ]
Kasiala, Ja też żrem jak świnka:)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 cze 2012, 19:27

Mamusia nie oglądałam a co mówili o szpitalu?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

07 cze 2012, 19:32

Kasiala, Pewnie koło 22 na stronie kroniki będziesz mogła oglądnąć. Same pozytywne rzeczy - że szpital wyremontowany, ze chca aby nawet po cesarce matka mogla od razu kangurowac dzecko, ze planuja aby maz tez byl przy zabiegu i tez kangurowal malenstwo itp. Pokazywali sale i wypowiadaly sie kobiety ktore rodzily - w samych superlatywach:)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 cze 2012, 19:37

a tak serio to jakoś mi poród nie w głowie.
umiera moja babcia, ma 81lat, wczoraj już bylismy pewni że odejdzie, straciła kontakt , lezała z zamkniętymi oczami i tylko głową kiwała. dzis cioteczki moje dwie do niej pojechały z duszą na ramieniu a tu.... babcia siedzi i mówi że głodna jest (wczoraj nic nie jadła...). Lekarze mówią że to kwestia dni. Cieżki ten czas dla nas :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Wiem co czujesz ja w ciazy z Lenką straciłam tate .... odszedl w grudniu mial 61 lat :( na sali porodowej jak mialam ja na brzuszku przypomnial mi sie i pomyslalam sobie o nim ze Bóg zabral mi jego a dał mi śliczna zdrową córeczke.. tylko szkoda ze niestety nie może jej zobaczyc tu na ziemi ...ale wiem ze z gory patrzy na nas ...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

07 cze 2012, 19:43

Sylwia, A jak sie czujesz po porodzie? Ja sie dzisiaj naczytalam o połogu i jestem przerazona:( chyba bardziej strasza niz ciaza.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 cze 2012, 21:09

gosia888 o nastepne najwczesniej za 2-3 lata mysle zaczniemy starania. Zalezy jak sie zycie potoczy ;-)

[ Dodano: 07-06-2012, 21:10 ]
Mamusia28, polog nie jest gorszyod ciazy. Trzeba dojsc do siebie, zaakceptowac nowa sytuacje i siebie. Z tym drugim mialam problem ale czas dziala cuda... i fryzjer :-D

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

07 cze 2012, 23:36

witajcie długo mnie nie bylo dziewczynki jak tam sobie radzicie widzę że nie które już są po ja mam termin na 29 ale dzis byłam u lekarza i mówi ze mam 2cm rozwarcia już,więc może dziś a może za tydzień dwa....dziewczyny co robicie na zmęczone nogi?mnie tak strasznie kręca w nocy że mam chęć je uciąć :ico_placzek:
a tak pozatym no to mój synek będzie nazywał się JONATAN
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 cze 2012, 23:41

agesss, witaj no dawno Cię nie było u Nas!!! widzę ze kolejny syneczek :-) to moze skusisz się na jeszcze jedną próbę dla córeczki :-D u Nas chyba ok :-) kulamy się powoli a co do nóg to nie pomogę bo nie mam tej przypadłości ciązowej :ico_noniewiem: My będziemy mieli córkę Kaję :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość