Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

23 kwie 2012, 14:21

No też właśnie :ico_noniewiem: muszę w smyku albo babyfancie popatrzeć. Wszystko co mi wpada w oko to raczej na zaś :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 kwie 2012, 07:53

witam
ja nie mam zielonego pojecia co kupic Kali na roczek :ico_olaboga: ona w sumie wszystko ma po Mili i ma tego mnostwo..ale chrzestnej doradzilam zeby kupila taki biegowy rowerek, jak jedna z was pokazala, na pewno nie jest na wyczyny rocznego dziecka, ale pozniej sie przyda, a chcialabym zeby Kala miala taki, bo swietnie cwiczy rownowage i jest super przyuczeniem do jazdy na normalnym rowarze..wnuczek sasiadki ma taki i smigal jako 2 latek ze hej :ico_szoking:

kocura a ta siatka w tej trampolinie co kupiliscie jest taka krotka jak te patyki?czy ja moze zle uwidzialam :ico_noniewiem:

A. dzisiaj z Kala idzie do psychologa, ciekawe co sie ciekawego dowiemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 kwie 2012, 09:26

Ciekawa jestem co psycholog robi z takim maluchem :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 kwie 2012, 09:31

ja mam zawsze ten sam problem z kupnem dzieciom prezentów, zwłaszcza, ze w domu masa zabawek, choc mi sie zdaje, że i tak nie mam ich wielu, jak patrze po znajomych, gdzie wszystko, jak w przedszkolu dosłownie, co dziecko by nie chciało to już jest.

Z małym mniejszy problem, bo kupi się jakieś większe auto, którego będzie mógł sie trzymać, w ogóle mój syn na równe nogu staje, w nocy jak się budzi to już na nogach czeka aż ktoś przyjdzie, usiedzieć nie moze by ciągle stał i sę do stania wspinał.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 kwie 2012, 12:08

Cześć!
kocura a ta siatka w tej trampolinie co kupiliscie jest taka krotka jak te patyki?
siatka ma 150 cm wysokości.

No i my mamy sporo zabawek :ico_olaboga:
Więc Maciek korzysta, a potem to już coś typowo chłopakowego będzie się kupować.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 kwie 2012, 13:38

martasz, jak ost bylam z Kala to badala jak chwyta zabawki, jak obserwuje np upadek przedmiotu, jak patrzy na siebie do lustra, czy sie usmiecha, czy ja cos interesuje i jak radzi sobie z osiagnieciem czegos (zabawka ze sznurkiem, czy pociagnie za sznurek czy bedzie przesuwac az zabawka dotrze do raczki) czy zaciska piastki itp - sa pewne wytyczne do ktorych dziecko jest porownywane, albo sie w nich miesci, albo odbiega..
dzis A mowil ze tez miala jakies takie zadania do wykonania, psycholog stwierdzila ze radzi sobie duzo lepiej niz ost (ale tez napiecie bardziej popuscilo, wiec ruchowo jest duzo lepsza), ale chcialaby ja jeszcze obejrzec ok wrzesnia jak juz bedzie chodzic :ico_noniewiem:
mi sie wydaje ze to taki pic na wode, jakbym miala placic za taka wizyte to nie ide, bo takie zachowania mozna sobie porownac chociazby z kasiazeczka zdrowia dziecka, na moje oko Kala duzo czynnosci wykonuje az nad wyraz jak na swoj m-c :ico_noniewiem:

dziewczyny a mam jeszcze takie osobiste pytanie, czy moze ktoras z was, w trakcie brania tabletek anty dostala @?bo ja wlasnie 3 dni przed koncem opakow. dostalam @ i sie mega zdziwilam czy to mozliwe?przyznam ze mege nieregulanie bralam tabl, niby kazdego dnia, ale o roznych porach, 1 zapomnialam i 1 chyba zwymiotowalam- tzn nie wiem czy zdazyla sie wchlonac - moglo to spowodowac takie przesuniecie @ czy moze powinnam sie zaczac martwic :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 24-04-2012, 13:40 ]
kocura 150 to chyba niewiele co?
moj brat ma taka ze jest wieksza od doroslego, chyba bardziej bezpieczna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 kwie 2012, 13:40

Witam!
ladybird23, jesli mogedoradzic to sprawdzcie najmniejsza wysokosc siedzonka w rowerku biegowym bo nie kazdy ma taka sama a nie kazde dziecko siega na tych standardowych. Moj synek na nim smigal od 2 roku zycia do teraz go czasem uzywamy...super sprawa.

[ Dodano: 24-04-2012, 13:42 ]
ladybird23, a ktore to opakowanie? Ja tak mialam jak kiedys bralam tabsy ale to pierwsze dwa opakowania.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 kwie 2012, 14:06

150 to chyba niewiele co?
nie wydaje mi się.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 kwie 2012, 14:26

dziewczyny a mam jeszcze takie osobiste pytanie, czy moze ktoras z was, w trakcie brania tabletek anty dostala @?bo ja wlasnie 3 dni przed koncem opakow. dostalam @ i sie mega zdziwilam czy to mozliwe?przyznam ze mege nieregulanie bralam tabl, niby kazdego dnia, ale o roznych porach, 1 zapomnialam i 1 chyba zwymiotowalam- tzn nie wiem czy zdazyla sie wchlonac - moglo to spowodowac takie przesuniecie @ czy moze powinnam sie zaczac martwic
jeśli niedawno zaczęłaś metodę hormonalną to około 3-4 miesiecy nim się wszystko unormuje i plamienia magą wystąpić przed planowaną miesiaczką, jeśli bierzesz już ponad pół roku to albo właśnie fakt, ze wymiotowałaś i organizm tabsa nie przyswoił albo ilość hormonów jet dla ciebie za słaba. Ja bym z lekarzem pogadała.

my mamy taką wysoką trampolinę, do którórej się wchodzi po drabince i jak stoję w środku to siatka jest dużo nade mną jeszcze a ja mam 175, tyle, że my mamy 3 metry średnicy koła.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 kwie 2012, 16:43

Ha, znalazłam was laski lipcóweczki-sierpnóweczki! weszłam na nasz watek, żeby sprawdzić czy jakis cud sie nie pojawił i jakas cos nie napisała ale cicho sza od dłuższego czasu. Jak prawowite właścicielki tego watku pozwolą, to chętnie sie do Was dołacze! (wiem, wiem stare zdjęcie jeszcze u mnie, ale ukatualnie sie niedługo ;-))

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość