Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 14:03

Monika takie hustawki elektryczne sa fajne. Moj Oli uwielbial sie hustac. Pozniej jak podrosl to zamontowalismy hustawke we framudze drzwi :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 17:21

Moni, teraz tak mam ze strasznie mi cierpna i bola zwyczajnie. Ale tak mam tylko od czasu do czasu nie co noc na szczęście.
Mi sie marzy taki leżaczko-huśtawka która sama buja. Ale to zakup na kilka pierwszych miesięcy wiec szkoda trochę mi kasy na nowy.

Dziewczyny :ico_ciezarowka: powiedzcie mi jak u was ze śluzem? Bo mi dzis Tom kilka razy tak porządnie obtrzaskal chyba szyjkę bo po wejściu do WC miałam na wkładce spora ilość mlecznego, gęstego sluzu. I zastanawiam sie czy to naturalne czy znów mi sie jakas infekcja kroi...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 17:35

Tibby z tym sluzem to normalne. Ja musze wkladki zakladac.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 17:55

Mam nadzieje, że jest tak, jak piszesz, bo ja to mam tendencje do infekcji. Nie mogę doleczyc się porządnie... W środę idę na badanko moczu i mam nadzieję że tym razem wyniki wyjdą lepsze

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 19:33

Też tak mam z tym śluzem..jest to dla mnie bardzo nie przyjemne, ale co zrobić.

..senność mi wróciła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 19:43

A mi bol głowy chyba coś nadchodzi.

Najbardziej denerwuje mnie ta zwiekszona ilość śluzu jak muszę gdzieś iść. Nawet po krótkim spacerze wkladka jest do wymiany. A juz nie wspomnę co jest na wkładce po fitnessie... Pewnie juz teraz tak będzie. Ginka za tydzień, wiec dopytam.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 19:53

Mnie dobija, że jak dam wkładkę to ma potem nieprzyjemny zapach mimo, że ją stale wymieniam bo mokra cała...jak jej nie założę, śluz ma normalny zapach ale majtki mam tak mokre, że je muszę przebrać, bo czuję jakbym sie zesikała...

Którego masz wizytę...pewnie przed ostatnia już :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 20:12

gosia, wizytujemy razem - 06.06 to będzie 35+1 myślę, że fajnie byloby gdyby to była przedostatnia. Liczę, że koło 38tc się jeszcze spotkam z panią dr. Bo wpisała mi w kartę, że po 35tc mam jeszcze kilka badań zrobic HBS i HCV i morfologię, bo dawno nie mialam. No i chyba powtórzę tego paciorkowca żeby miec aktualne.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 20:18

witam :)

jenny za 24tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , współczuję zgagi :ico_sorki:

u nas do 14 była ładna pogoda, robiliśmy grilla u moich rodziców, potem pojechaliśmy na kawę do kuzynostwa, no i od 16 leje, burza już przeszła, a mnie znów dziś głowa boli :ico_zly: ,
Szymek smarka i pokaszluje , ma podwyższona temp. i nie wiem czy iść jutro do lekarza, czy mu dalej coś sama dawać, w niedzielę jedziemy na roczek do koleżanki córki, w poniedziałek Szymek ma jechać na wycieczkę z przedszkolem i nie chce żeby mi się rozłożył :ico_chory: , już mam dość tej pogody :ico_puknij:,

ja mam wizytę wyznaczoną na 11.06, muszę odebrać też ten test na paciorkowca, po niedzieli chyba zadzwonię i spytam jak wyszedł,
a i zapisał mnie jeszcze na 26.06, ale mam nadzieję, że już urodzę :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 maja 2013, 21:22

hej

Dzieki dziewczynki za pocieszenie,jakoś trzeba dac rade z tymi nockami ... Teraz Milena jadła o 19 o 22 sie sama obudzi na jedzonko i tak równo co 3 godzinki,oczywiście zanim butla zejdzie to tak własnie pół godzinki potem odbijanie,albo beknie od razu albo nie i tak w kółko,z Milenki robi się mała złośnica normalnie,gryzie mnie hehe,ale również potrafi po kąpieli np jak ja połzymy lezeć sobie tak z 2 godziny i patrzeć na misie,które wiszą obok niej :-) Nie jest źle,tylko te nocki...

Tak piszecie dziewczynki o tych wypychaniach waszych maluchów,zgadze,bólach itd... To ja się ciesze jak głupia tym stanem w którym juz teraz jestem, :ico_sorki: W sumie już zapomniałam jak to jest miec duzy brzuch,ale nie zapomne jak mi było ciężko,zgagi,że nic nie mogłam zjeść bo mi Milena uciskała na żołądek,ból bioder,spojenia łonowego ehhh ale dziewczynki jeszcze troszke i juz bedziecie miały swoje maluszki :ico_haha_02:
A mi brzusiu ładnie schodzi do tego dostałam w prezencie pas poporodowy to go zaczełam nosić,ale dopiero 6 kg mi spadło,wolno idzie,ale najwazniejsze ,ze idzie,generalnie prawie nie widać,że byłam w ciąży :-)

Dziewczynki za kolejne tc :ico_brawa_01:
Jenny spokojnie wszystkiego sie nauczysz co i jak i kiedy ja również sie uczyłam i nadal to robie i pewnie bede robić,niczym sie nie stresuj :ico_oczko:

i stawiam wielkiego :ico_tort: za 2 tygodnie Milenki :-) Juz mi się robi pyza na buzi a jutro do pediatry to zobaczymy ile przybrała :-)

Aaa Małgosia Mój mąż idzie na tacierzyński od 5 czerwca na dwa tygodnie,juz wypisał wniosek :-) chciał szybciej,ale poprosili go aby do 5-tego został w pracy bo jest jej bardzo duzo i nie ma kto pracować.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość