Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 lis 2008, 12:00

Hello!
Dawno nie zagladalam....A teraz postanowilam napisac - u nas pogoda koszmarna - od tygodnia nic tylko deszcz, wiec siedzimy w domu :-/

Ale pogodna wiadomosc, to taka,ze za tydzien i 1 dzien lecimy do Polski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lis 2008, 15:19

Hej :-D

mało nas,mało nas :ico_placzek: ,gdzie się wszystkie wyprowadziły :ico_placzek:

ja miałam wczoraj takiego mmeeeeeeggggga doła,że zajrzałam ale nic nie pisałam ,bo nie chciałam nikogo dobijać swoim humorem :ico_zly: .

Felicity pewnie siedzisz jak na szpilkach,bo widzę na GG,ZE CZAS ODLICZASZ NA BIEŻĄCO ile do wyjazdu :ico_haha_01: .Ja bym się nie nadawała na taką "wygnankę",za tydzień bym wróciła :ico_oczko: ,szybko zapuszczam korzenie i ciężko mi zmienić miejsce :ico_puknij:

idę prasować,bo mam ogromną strertę i w końcu nie zdążą zanim Bartek wstanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lis 2008, 15:25

Iwcia , - jak masz doła, trudny dzień czy coś w tym rodzaju to tym bardziej pisz napewno będzie ci lżej zawsze ktoś pocieszy - a napewno przynosi ulgę takie wypisanie się w tym przypadku :-D
Zagladajcie laseczki bo za oknem szaro- buro i ponuro to coś by się fajnego poczytało a tu nikt nie chce pisać - zimowy sen was ogarnoł :ico_oczko: czy co ?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lis 2008, 16:09

poprasowane uffff :-D

Edulitko słyszałam o tym wypadku na cmentarzu w Gorzowie,całe szczęscie,że chłopczyk przeżył ,ale człowiek nie zna dnia ani godziny.Wszędzie trzeba mieć oczy szeroko otwarte,bo nigdy nic nie wiadomo.

Kasiu dzięki za fotki,ładniusi brzunio,a Konrad przystojniak meeega :ico_brawa_01: ,ij będą dziewczyny się biły o niego :ico_oczko: na pewno :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 lis 2008, 16:14

Hej!
edulita, słyszałam o tym dziecku w TV :ico_placzek: Okropne
felicity, a wy na długo przyjeżdżacie do Polski?

Jestem trochę zakatarzona od wczoraj. Oby Maciej niczego nie złapał. Ostatnio cierpię na brak czasu. Praca leży odłogiem, a domu na szczęście czysto, ale kosztem zaległości, mam do sprawdzenia ponad 60 prac... Maciej już nie chce spać w południe, wieczorem zasypia o 21.30-22.00, wstaje o 8.00 - 9.00, w nocy popłakuje. Nie umiem pracować po nocach. Dobrze, że pogoda cudna, to przynajmniej nie złapię doła żadnego. Muszę coś szybko wymyśleć i uporać się z zaległościami.

kasiulka, a ty jak się czujesz??
karola, a ty??

[ Dodano: 2008-11-04, 15:17 ]
Ja tu o kasiulce, a ona dała znak. Fotki super! Chyba Wiktorek schodzi w dół :-)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 lis 2008, 16:55

chloee, jedziemy na 2 tyg. (tydzien u jednej i tydzien u drugiej rodzinki :ico_oczko: )

chloee pisze:Dobrze, że pogoda cudna, to przynajmniej nie złapię doła żadnego

A ja wrecz odwrotnie - tylko mysl o wyjezdzie mnie jakos raduje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lis 2008, 17:03

felicity, - napewno wszyscy za wami tęsknią tutaj i już niemogą się Was doczekac a zwłaszcza dziadkowie wnuków .

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 lis 2008, 17:25

Ja nie dostalam zadnych zdjatek od kasiulki :ico_placzek:

Ale niewazne...powiedzcie - na kiedy Kasia ma termin?? :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 lis 2008, 17:48

Ojjjjjj ale jestem wykończona, bieganina dzisiaj mega. Najpierw z Martynka na szczepienie na meningokoki (u nas darmowo rocznik 2002), potem z Matyldzią do lekarza rehabilitacje jeszcze bgedzie miała ale już powiedziała że jest coraz lepiej :-D Do tego wszystkiego chyba ostatnio za bardzo pochwaliłam moje dziecko że w nocy śpi i niewoła pić :ico_olaboga: No to od 3 dni budzi się po 5 razy :ico_szoking: z płaczem , jestm niewyspana i wykończona :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-04, 16:52 ]
aaaaaaaaa co do tego szczepienia to zawsze byłam przeciwna wszystkim dodatkowym szczepionkom,ale namówiła mnie pani dr. a teraz okropnie się boje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lis 2008, 18:14

Kasia jest chyba w 37 tygodniu,to na kiedy termin :ico_noniewiem: nie powiem dokładnie :ico_wstydzioch:

Maziu ja też nie lubię takiej bieganiny,a musze iśc z Bartkiem na bilans dwulatka i też jestem przerażona :ico_olaboga: ,a jest teraz jakieś szczepienie ,bo nie zaglądałam jakiś czas do książeczki i nie pamiętam :-)

Chloe-zdróweczka i 'oszczędź' Maciusia :ico_oczko: ,u Ciebie ładnie a u nas i dziś i wczoraj było szaro-buro,byle jak :ico_placzek: i zimno :ico_placzek: ,a tak ładnie było 1i2 listopada :-)

idę ,bo Dominikowi biurko zajęłam :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość