Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 maja 2009, 11:27

izuś_85, heheh sprobuje. Na razie mowie do mojego, zeby jak najczesciej brzuszka dotykal i mowil, bo dzidiza nie wie kto to :ico_haha_01:

Musze sie zebrac i ubrac :ico_sorki: ciezko tak, przez to ze adrian ma urlop to sie rozleniwilam :ico_zly: dobrze, ze jutro idzie juz do pracy :-D

Wracam do łóżeczka :-P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 maja 2009, 11:28

dla zainteresowanych moją cudowną usypianką wklejam tekst :ico_oczko:
melodie chyba każdy zna :-D

W górze tyle gwiazd,
w dole tyle miast.
Gwiazdy miastom dają znać,
że dzieci muszą spać...

Ach śpij kochanie.
Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz.
Czego pragniesz daj mi znać,
ja ci wszystko mogę dać.
Więc dlaczego nie chcesz spać???

Ach, śpij, bo nocą,
kiedy gwiazdy się na niebie złocą,
wszystkie dzieci, nawet złe
pogrążone są we śnie,
a ty jedna tylko nie....

Aaa... Aaa...
Były sobie kotki dwa.
Aaa... Aaa...
Szarobure, szarobure, obydwa.

Ach, śpij, bo właśnie
księżyc ziewa i za chwilę zaśnie.
A gdy rano przyjdzie świt
księżycowi będzie wstyd,
że on zasnął, a nie ty.

W górze tyle gwiazd,
w dole tyle miast.
Gwiazdy miastom dają znać,
że dzieci muszą spać...

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 maja 2009, 11:28

wszystko mam tak jak piszesz. Moze za pare dni sie naprawi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 maja 2009, 11:59

wszystko mam tak jak piszesz. Moze za pare dni sie naprawi :ico_haha_01:
moze cos z serwerem znowu...

[ Dodano: 2009-05-24, 12:26 ]
dziewczyny, zepsuje Wam troszke humor, tyle sie mówi teraz o opryszczce w ciązy...
ja mam czasem wykwity na ustach, Przemek to już notorycznie sie z tym boryka i tak sie naczytałam i teraz sie boje, zeby Amelci nie zarazić przy porodzie

myślałam, ze opryszczka wargowa jest mniej niebezpieczna od tej wenerycznej, nigdy nie miałam wykwitów na kroczu, Przemek też nie... zawsze na ustach :ico_noniewiem:
ale tyle sie naczytałam, że w sumie to wszystko jedno który wirus opryszczki się ma, bo i tak w ciaży trzeba poddać się leczeniu acyklowirem...

już sama nie wiem, co mysleć, musze sie zapytać ginki na wizycie, moze powinnam się poddac tej kuracji antywirusowej, przecież opryszczka grozi nawet śmiercią dziecka :ico_placzek:

http://www.ciazabezopryszczki.pl/ciaza_ ... azenia.php

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2009, 13:49

hello
ja juz wróciłam weekendu nie moge zaliczyc do zbyt udanych :/ szybko teraz tam na wsi sie nie pojawie co to to nie :ico_nienie: :ico_zly:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 maja 2009, 14:08

izuś_85, nie panikuj, zapytaj gina po prostu, zobaczymy co Ci powie.
malutkaniunia88, a co sie stalo? Poklociliscie sie? Czy moze rodzinka znow chciala na piec wyludzic kase???
Ide dopiero obiadek robic, bo ogladalismy Krola Artura :-P

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2009, 14:20

megi5566, aj brak słów my z R. nie noie poklocilismy sie heh staramy sie nie klocic nawet tam :ico_sorki: wyobraź sobie zajezdzamy w piatek a tesciowa :ico_zdrowko: i tak chyba do 24 nie bylo z kim i o czym pogadac a w sobote od 5 rano powtorka z rozrywki :ico_zly: ok 10 zasnela wiec powiedziałam R. jak sobie chcesz ale ja jade stad bo nie mam ochoty siedziec i patzrec jak oni spia :ico_zly: :ico_zly:
na szczeście R. bratowa byla sama w domku to zajechalismy do niej i zostalismy na noc przy okazji troskze poplotkowalysmy
zmykam robić kopytka bo R. poszedł mi ziemniaczki pzrez praske przecisnac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 maja 2009, 17:15

wróciłam ze szkoły, zrobiłam spaghetti :-D :-D no i wsunełyśmy już z Amelcią porcyjkę na balkonie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a teraz ide leżeć do góry dzidziolem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 maja 2009, 19:55

a ja wygnalam mojego po hot doga :ico_sorki: to chyba pierwsza moja zachcianka :ico_wstydzioch: i juz mi kiszki marsza graja, bo przed oczami mam tylko tego hot doga. Normalnie nie wytrzymam :ico_puknij: :-D
A tak to lezymy i obijamy sie od rana z moim. W koncu to jego ostatni dzien urlopu, wiec trzeba to uczcic slodkim leniuchowaniem :-P
malutkaniunia88, tez bym sie wpienila i wracala do domu :ico_zly: okropnie mnie teraz draznia ludzie pijani :ico_zly:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2009, 20:05

megi5566, wiesz ja ogolnie nie lubie ludzi pijanych bo bylam wychowywana w innych warunkach u mnie w domu alkohol był obecny tylko i wyłacznie na swieta
a ja wygnalam mojego po hot doga :ico_sorki: to chyba pierwsza moja zachcianka
ej no nie rób mi ochoty bo ja w domu bułek nie mam :/ a też bym sobie zjadła

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość