szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 kwie 2012, 18:31

kocura 150 to chyba niewiele co?
moj brat ma taka ze jest wieksza od doroslego, chyba bardziej bezpieczna :ico_noniewiem:
My kupiliśmy 365 cm a wysokości ma 170 cm więc myślę że to jest wystarczająca wysokość.
Znajoma ma taką i skaczą dzieci i dorośli i jest dobrze

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 kwie 2012, 18:47

dziewczyny a mam jeszcze takie osobiste pytanie, czy moze ktoras z was, w trakcie brania tabletek anty dostala @?bo ja wlasnie 3 dni przed koncem opakow. dostalam @ i sie mega zdziwilam czy to mozliwe?przyznam ze mege nieregulanie bralam tabl, niby kazdego dnia, ale o roznych porach, 1 zapomnialam i 1 chyba zwymiotowalam- tzn nie wiem czy zdazyla sie wchlonac - moglo to spowodowac takie przesuniecie @ czy moze powinnam sie zaczac martwic :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
moze byc plamienie takze od tego ze zapomniałaś tabletki, w sumie jak sie nie bierze regularnie to nie ma sensu ich w ogóle brać :ico_noniewiem: bo nie działaja jak sie zapomina, trzeba brać o dokłądnie tej samej godzinie a kazde spóźnienie moze spowodować jednak uwolnienie owulacji, w zależnosci od nasilenia hormonów :ico_noniewiem:
nie jestem lekarzem, ale ja zapominam tabletek i mój lekarz mi to tłumaczył ze jak zapomne jednej to opakowanie całe juz zmarnowane bo reszta nie działa i i tak trzeba sie inaczej zabezpieczać :ico_olaboga:

ja mam krążki i jestem zadowolona, moze i drogo ale czuje sie na nich pewnie :ico_sorki:


beti witaj wśród nas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

24 kwie 2012, 20:42

hej Dziewczyny.
Coś ostatnio mi brak już sił na pisanie.
Oliwka od kilku dni jest tak marudna że już nie wyrabiam :ico_placzek: Nie wiem czy to zęby kolejne czu skok jakiś ale już sił dosłownie nie mam...

Ogólnie chyba będziemy już kończyć cycowanie, bo mam wrażenie że już coraz mniej mleka mam :ico_noniewiem: Oliwia też się nie najada, ciągle się cyca domaga w nocy się często budzi i już wysiadam. Na noc teraz wtrąbiła z dwóch cyców i jeszcze 200ml mleka, więc zdecydowanie już jej cyc nie wystarcza. Od jutra zacznę karmienie butlą. Mam nadzieję że lepsza będzie :ico_noniewiem:

Boże dzoewczyny jestem tak zmęczona że nawet już nie paiętam co miałam komu odpisać :ico_wstydzioch:

Mówiłyście coś o prezentach na komunie my teraz mamy dwie i kupiliśmy książki dwie encyklopedie jedna to taka ogólna druga o zwierzętach i trzecia o archeologii. Książki ogólnie super. Za bardzo też kasy nie mamy żeby jakieś drogie prezenty robić więc tak raczej skromnie.

Obrączki wybraliśmy, pochwalę się Wam :ico_brawa_01:
Obrazek

Męska bez cyrkonii :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2012, 21:13 przez marcz89, łącznie zmieniany 1 raz.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 kwie 2012, 21:15

Dziewczyny na 1 stronie jest tabelka skok rozwojowy do roku życia.A co oznacza to na szaro około 28 tyg życia dziecka ?
Oliwka od kilku dni jest tak marudna że już nie wyrabiam :ico_placzek: Nie wiem czy to zęby kolejne czu skok jakiś ale już sił dosłownie nie mam...
No to podaje łapkę.Moja tak samo.Masakra . Płacze przy każdym zasypianiu ,czasem nawet w wózku na spacerze.Juz siły mnie opuszczają.
Obrączki wybraliśmy, pochwalę się Wam
Śliczne.My też mamy białe z żółtym złotem.
A jakiś grawer-tekst będziecie mieć ?
My mamy taki : Mąż - Gdzie ty ... Żona - ...Tam i ja oraz data ślubu


Jutro mamy wizytę u alergologa z Lili .Przy okazji wstąpimy chyba do apteki po test bo okres powinnam mieć w czwartek a nadal się nie pojawił.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 kwie 2012, 22:06

Przy okazji wstąpimy chyba do apteki po test bo okres powinnam mieć w czwartek a nadal się nie pojawił.
:ico_brawa_01: no właśnie miałam pytać, bo pamiętam,że pierwszy okres dostałyśmy w tym samym czasie, a teraz u mnie już po :ico_oczko: Ale fajnie by było :ico_brawa_01:

marcz89, piękna obrączka :ico_brawa_01:
My mamy płaskie, żółte i grawerki takie same- kocham Cię :-)

Tfu, tfu- a u nas była pierwsza cała noc przespana, bez pobudki na jedzonko, 19.40-6.40 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 kwie 2012, 22:13

marcz śliczne obrączki :ico_brawa_01:
szkieletorek to trzymam kciuki;-)

Antnk padł po basenie:-)pływaliśmy godzinę. 30 normalnie bo z innym bobasem,a 30z bąbelkami(takie jak jacuzzi):-)Antosiowi się one bardzo podobają :-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

24 kwie 2012, 22:21

Tfu, tfu- a u nas była pierwsza cała noc przespana, bez pobudki na jedzonko, 19.40-6.40 :ico_szoking:
ja jak bym tak chciała... tymczasem wielkie brawa :ico_oczko: :ico_brawa_01: i oby tak na stałe już :ico_oczko:
A jakiś grawer-tekst będziecie mieć ?
My mamy taki : Mąż - Gdzie ty ... Żona - ...Tam i ja oraz data ślubu
wiesz co nie możemy się zdecydować :ico_oczko: szukamy jakiegoś fajnego pomysłu :ico_oczko:

Oliwia od 20 przebudziła się już 4 razy. Za każdym razem trzeba ją na ręce wziąć i ukołysać :ico_placzek: Normalnie już mi kręgosłup siada :ico_placzek:

szkieletorek właśnie ja nie pamiętam co to było to szare tło i o ile dobrze pamiętam to nawet do tego legendy nie nyło, ale poszukam jeszcze zaraz bo mi też to spokoju nie daje :ico_oczko:

No i trzymam kciuki za teścik :ico_oczko:

martasz zazdroszczę tych basenów. Też bym z Małą pochodziła. Ale u nas to nie ma nic dostosowanego do takich Małych dzieci.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 kwie 2012, 07:15

witam
o beti witaj i pisz co u was, kope czasu cie nie bylo :ico_noniewiem:

dzieki dziewczyny za odpowiedzi..nie wiem co sie tak zaniedbalam z tymi tabletkami, chyba chcialam sobie godz przestawic, a nie wiedzialam na ktora i tak bralam jak mi sie spomnialo i teraz mam (i to nie jest plamienie tylko normalny okres, juz 4 dzien dzis)..
izus mi mowil ze jedna zapomniana tabl to kolejny tydz zabezp dodatk.
wiec tez tak robilismy zeby nie kusic losu :ico_noniewiem:

marcz dobrze ze maz bedzie mial bez cyrkoni, ladny fason :-)
ja jakbym teraz wybierala to bym wybrala takie scinane na prosto, calkiem gladkie. ewent. z domieszka bialego zlota :-)

kocura to sie chyba mega wyspalas co?a nie przebudzalas sie tak na sprawdzenie czy wszystko ok?
moja ost regularnie sie budzi w ok 23 i 2 na mleczko, ale jak kiedys przespala swoja godz to ja o 2 patrzylam czy wszystko ok :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 kwie 2012, 07:41

Tfu, tfu- a u nas była pierwsza cała noc przespana, bez pobudki na jedzonko, 19.40-6.40 :ico_szoking:
No to fajnie masz i niech tak zostanie chociaż u ciebie.
U mnie przez miesiąc albo dłużej było super bo tylko jedna pobudka a od jakiś 2 tyg budzi sie 3 czasem i więcej razy.Masakra dla mnie.
martasz zazdroszczę tych basenów. Też bym z Małą pochodziła. Ale u nas to nie ma nic dostosowanego do takich Małych dzieci.
My już od dawna sie wybieramy ale mała musi mieć wygojona buzie by nie było ran a jak na razie co się zaczyna goić to ona znów podrapie się.

[ Dodano: 25-04-2012, 07:48 ]
U nas nocka dziś też beznadziejna. Nie wiem o co chodzi czy za mało mleka ?Ale nie wierze ze w jeden dzień mam tak mało że musi wstawać kilka razy a w następny już tylko jedno karmienie wystarcza.
Mała teraz leży na macie piankowej i sobie wędruje.Raczkować nie umie ale na boczki się przesuwa a jak chce iść dalej gdzieś to turla się.Fajowo to wygląda.
No i znów mamy katarek .

Zaraz idę się ogarnąć i dziś na obiad ja robię pieroga drożdżowego z mięsem mielonym i serem mozzarella.Mama jakąś zupę wymyśli.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 kwie 2012, 09:13

szkieletorek pierogi(takie male), czy jednego duzego?:-)daj przepis. Brzmi fajnie. Ja dziś robię pierś z kurczaka zapiekaną w sosie cebulowym :-) koleżanka mówi, że wszyscy się u niej tym zajadagą. No zobaczę jak u mnie będzie ;-)

A co do basenu to ostatnio nasza lekarka nam mowila, ze jej mali pacienci ze skazą i krostkami po kilku wizytach na basenie(z ozonowana woda) mieli mniej krostek. Buziaki robiły się gładsze. Najpierw sama się dziwiła,a teraz poleca :-) rodzice dzieciaczków najpierw bali się, że te krosty będą szczypać, a tu takie zaskoczenie. Może zapytaj swojego lekarza?;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość