Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 11:21

Aniula, fajny jest ten tekst w suwaczku twoim "I should be here now". Szkoda że dzieci jakoś sie nie stosują :ico_haha_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 cze 2012, 11:22

Kurcze ale wam zazdroszcze. Ja sie wczoraj poplakalam powiedzialm ze mam dosc juz tej ciazy- boli mnie kregoslup i spojenie lonowe. Wstawanie z lozka dojscie do lazienki i z powrotem to bol okropny:( Moj maz widzial ze nie przelewki i zapytal - czy jak wytrzymam do 36tc to wywolujemy porod? Ja mialam zalamke calkowita - w telewizji skonczyly sie serialne i teraz tylko EURO, wszystkie ksiazki przeczytalam a w gazetach powiem wam ze jak w jednym tygodniu pisza o czyms ciekawym to za tydzien inny tytul tez o tym pisze i szkoda mi juz kasy. Jestem zmeczona - dla dziecka dalej nic nie mamy od kilku tygodniu ogladalam rozne aukcje wiem co chce i jakie chce rzeczy i juz nawet nie ogladam ciuszkow ani innych dzieciecych rzeczy. Jak sie cieszylam tak teraz czekam zeby sie to skonczylo - marze o spacerach, o pracy, o myciu garków itp.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2012, 11:24

Marta26, wlasnie przed chwilka to przeczytalam hehe
ja w sumie to juz sie nastawilam na poniedzialek musz jeszcze prze te 2 dni pozadnie posprzatac porobic zakupy do domu spisac babciom co i o ktorej Nadia je no troche tego jest :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 cze 2012, 11:24

hej dziewczyny
13 latka wita sie ze mną " Czesc Grubasie"
pocieszę Cię, wczoraj do mojej siostry przyjechała jej 15 letnia pasierbica a ja lody sobie nakładałam a ona do mnie może już przestaniesz jeść bo taka gruba jesteś :-D

Aniula jejku to już dzisiaj termin :ico_szoking: A powiedz czemu oni czekają z Tobą jak masz mieć cesarkę? Myślałam że jak planowana cesarka to w dniu porodu a nawet wcześniej.
a tak serio to czuję że Malutka się przygotowuje,
no ciekawe która będzie pierwsza :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 11:26

boli mnie kregoslup i spojenie lonowe. Wstawanie z lozka dojscie do lazienki i z powrotem to bol okropny:(
mam to samo i tez juz bym chciala byc sprawna...ale musimy jakos wytrzymac,nie ma innego wyjscia. Raz jest lepiej raz gorzej,ale mysle ,ze to wszystko zostanie nam wynagrodzone :-)
ona do mnie może już przestaniesz jeść bo taka gruba jesteś
:ico_szoking:
Masakra :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2012, 11:26

Mamusia28, niem ma czego zazdroscic i ty kochana sie doczekasz wytrzymasz to wszystko dla waszej malej pociechy juz blizej niz dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 11:27

Ja sie wczoraj poplakalam powiedzialm ze mam dosc juz tej ciazy- boli mnie kregoslup i spojenie lonowe. Wstawanie z lozka dojscie do lazienki i z powrotem to bol okropny:(
jutro konczysz 32tc, juz ostatnia prosta.
ja najtrudniejszy chyba miałam ubiegły tydz, czekałam na skurcze, ból wszystkiego mnie dobijał. teraz się wyciszyłam, nie czekam, boli coś ciągle ale sobie mówie że przejdzie. Życzę Ci żebyś miała jak najmniej takich ciezkich dni jak wczoraj :ico_sorki:
w ogóle to jak mnie ktos pytał" jeszcze nie urodziłaś????????" to miałam ochotę zabić. teraz mówię "w tym miesiącu na pewno urodze" i już :ico_oczko:

dzis wstałam , patrzę w lustro a tam włosy jakieś kluskowate. to mówię do Małej- Agatka dziś nie bo mama musi włosy umyć a nie mam ciepłej wody, trzeba w piecu napalić. :ico_oczko:

[ Dodano: 08-06-2012, 11:29 ]
Gosia ja obstawiam że Aniula pierwsza. chyba że poczeka do wtorku , gin mnie dopadnie to będą blizniaczki forumowe
a z tymi lodami to ona chciała żebyś jej zostawiła więcej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2012, 11:29

Gosiu chca poczekac do poniedzialku bo zaczyna dzic sie cos dolem wiec licza ze urodze SN no zobaczymy :ico_noniewiem:
dzis wstałam , patrzę w lustro a tam włosy jakieś kluskowate. to mówię do Małej- Agatka dziś nie bo mama musi włosy umyć a nie mam ciepłej wody, trzeba w piecu napalić. :ico_oczko:
To mowisz ze Agatka jest az taka poslyszna???hehe

[ Dodano: 08-06-2012, 11:51 ]
Widze ze nic sie nie dzieje to wstawiam 2 fotki z wczoraj

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 11:52

Aniula, pewnie jeszcze niejedno mycie włosów zalicze przed porodówką.ale rano to była moja pierwsza myślże nie teraz bo w piecu mi sie palić nie chce :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-06-2012, 11:53 ]
ale słodziaśne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 cze 2012, 11:59

Aniula,ale fajnie trzyma siostrzyczke w rekach:) super fotka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość