monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 08:36

hej...

mysmy wczoraj byli u rodzicow meza i juz zaczynaja nam Patryka rozpieszczac :ico_oczko: dostal pierwsze w swoim zyciu 100 zl na Dzien Dziecka :-D trzeba bedzie mu teraz jakas skarbonke kupic i odkladac mu te pieniazki zeby sobie mogl jak bedzie duzy cos za nie kupic albo jak juz zacznie mowic to nam powie co chce i mu kupimy :-) a znajac zycie to pewnie bedzie chcial rowerek jak juz bedzie wiekszy zacznie chodzic i mowic :-)
milo spedzilismy wczoraj dzien u tesciow.
Patryk noc tez ladnie przespal. jak dalismy mu MM po 20 po kapieli iposzedl spac o 21 to tak spal na ladnie do 2:30
dzis rano tez ladnie mi spi na brzuszku i to dosc dlugo bo jakies 2,5 godziny juz :ico_szoking:

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 08:53

misia, dwa tygodnie! Ale to zleciało! A jakby to było wczoraj. Dzieci rosną wam szybciej niż nasze brzuchy ciażowe :D

monika, jakie śliczne zdjęcie! Super Patryk! A może mu tak wygodniej na brzusiu. Może stąd czasem te nerwy.

U mnie nocka znów z bólem bioder i cierpnięciem pośladków.. dooooośc mam!!!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 09:23

Witam!

MISIA, a widzisz! Nie było się co martwic tm urlopem- jak widać, jeśli im nie pasuje to sami zaproponują dogodny termin. Cieszę się, że się ułożyło.
Milenka rośnie, lalunia mała!


MONIKA, ale śliczny, widocznie wygodniej mu na brzuszku, pewnie gazik szybciej mu uchodzą jak sobie naciska na brzuś.

TIBBY, u mnie też noc nie bardzo, brzuch mnie coś polał, nie mogłam się usadowić.
Tyłek Ci cierpnie? Matko, masakra, no to może pod dupke podłuż sobie poduchę jakąś by wyżej było.
Koniec już niedaleko.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 09:35

Najpierw ciepną mi biodra (na przemian w zależności na którym leżę) a rano czuję już nawet cierpnięcie tyłka i się budzę. Dziś pobudka koło 5/6... Ale dosnęłam po sikaniu do 7, aż Bobi nie zawołał że mam już nie spac :D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 09:46

witam :)

stawiam za 35 tc. :ico_tort: :-D

misia za 2tyg, Milenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super, że z tym tacierzyńskim się wyjaśniło :),
Monika słodziak ten Wasz synek :-D ,
tibby mnie też bolą biodra :ico_olaboga:

u nas na razie słonko, ale widzę, ze troszkę wieje, zaraz przejdziemy się do miasta, bo muszę kupić kartkę na roczek,
a dziś po obiedzie jedziemy na urodziny do męża chrześniaczki :)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 10:01

Witajcie
Nas jeszcze trochę potrzymaja w szpitalu. Mały ma infekcje, od urodzenia dostaje antybiotyk, crp wczoraj miał 60, wiec bardzo wysokie. Tak szybki poród był dla niego koszmarem, cały posiniaczony, do tego zoltaczka go trzyma. Najgorzej jest z karmieniem, bo nie ma siły ssać, cały czas by tylko spał. Tak więc ręcznie odciagam mleczko i dostaje je strzykawka. Karmimy go co 3 godziny, mojego mleka jest za mało więc dostaje mm. Jest mi ciężko, sutki bolą, laktacja kuleje, bo brak współpracy ze strony małego. Ale wiem ze to przejsciowe .

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 10:14

Oj, Shiva, współczuję problemów. Ale minie to. Tylko antybiotyk musi dobrze zadzialac. A ta infekcja to od czego? paciorkowiec? czy jeszcze coś innego?

Właśnie sobie patrzę na połówkowe USG Tobika jak był w brzuszku i
wg OM było to 24+4 a wg usg 23+5
i w tym czasie jego waga wynosiła 647g!!!
A Toma w 23+2 631g
więc mogę powiedzieć, że moje chłopy idą łeb w łeb. Tom ciutek mniejszy :P
(z tym, że na połówkowym Tobik wychodził mniejszy w każdym pomiarze, a Tom nawet w przód gdzieniegdzie)

Myślicie, że poczta dziś będzie otwarta?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 17:26

hej ho

Kurde tyyle sie napisałam i mi posta nie wysłało,ale sie wsciekłam :-x

Pisałam,że dziś po urzędach biegamy,najpierw becikowe załatwić w MOPSIE,bo wiecie,że już ZUS nie płaci becikowych a MOPS? a tyle papierów do poskładania,że juz mnie głowa boli jak sobie o tym wszystkim pomysle bo nie wiem gdzie najpierw jechac :ico_noniewiem:
byliśmy w urzedzie pracy i nie wiem jak to u nich jest,ale jestem na macierzyńskim ciekawe jakim cudem :ico_noniewiem:
i bylismy u pediatry Milenka ma juz 2930gr :ico_brawa_01: szybko rosnie,ale pani dr mówi,że tak ma być.
Tibby jeszcze troszke słoneczko wytrzymaj,juz tak malutko Ci zostało,a potem zapomnisz szybciutko o tych bólach io niewygodzie :-)
Donatka za 35tc :ico_brawa_01:
Małgosia Nawet mąż chciał tylko tydzień wziąść,ale mu od razu dali dwa i dobrze :ico_oczko:
Monika Fajny ten Twój Patryś sie robi,juz ponad miesiąć ma a jak to zleciało i kiedy :ico_olaboga:
shiva gratulacje kochana,normalnie PĘDZIKIEM Ci to poszło :-D

CO U RESZTY BABECZEK?

a to my z dzisiaj :-) Normalnie Milena codziennie inaczej wygląda zmienia sie nie wiem kiedy :-)
Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 17:52

misia sliczna Milenka i rzeczywiscie na buzce sie zmienia juz :-)
ehhh my jeszcze becikowego nie zalatwilismy :ico_sorki: jak maz przyniosl wszystkie papiery do wypelnienia to nie wiadomo za co sie wziasc a tyle papierow jest do zalatwienia ze rzeczywiscie glowa mala :ico_sorki: ja nie wiem kiedy my to zalatwimy jak maz pracuje i nie ma czasu jechac a jak ma wolne to inaczej dzien spedzamy :ico_noniewiem: w koncu trzeba bedzie sie za to wziasc bo ile mozna zwlekac.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 maja 2013, 19:22

Ja jakos nie pamiętam, zeby tyle załatwiania z tym było. Owszem, jakieś tam zaświadczenia od gina, ze szpitala zaświadczenie o urodzeniu dziecka... ale to jeździł sam i załatwiał. i jakoś wiele dni mu to nie zajęło.

Najdłużej czekaliśmy na pesel młodego.

Dziś po spacerze na pocztę plecy mi siadły i ledwo doszłam do domu. a w domu jak już się położyłam, to ledwo się z pleców na bok przekulałam... prawie ryczałam z bólu. do tego kilka spięc brzucha...
a teraz młody fika w brzuchu i się rozpycha.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość