Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 mar 2008, 18:43

Aniu ja tez zauwazyłam ze Eliza cwiczy raczkowanie jak bardzo chce sie dostac do zabawki to nie ma problemu rach ciach i juz ja ma :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2008, 22:55

witajcie wieczorkiem
u nas bez zmian, babcia nadal w stanie ciężkim, ale jakoś już przywykliśmy i traktujemy tą całą sytuację normalnie
a kto dziś do południa nie był na spacerku, to mógł mnie zobaczyć w TVP1, wprawdzie nie wyglądałam zbyt atrakcyjnie po nieprzespanych nocach z Tadziem, ale zawsze to jakaś reklama dla firmy była
jak chcecie to mogę na priva wysłać wam odnośnik do stronki i można zobaczyć sobie w necie
dalej walczymy z Tadziem o 4 ząbka i nadal nic poza opuchlizną, która już nawet przykryła widoczną do tej pory kreseczkę
a ja nadal z katarem i uporczywym kaszlem, cóż zrobić, przez tą pogodę można oszaleć
a jutro zabieram się do robienia babek świątecznych (mój kuzyn śmieje się, że powinnam je robić miesiąc wcześniej, bo faktycznie im dłużej leżą tym lepiej smakują)
a jak tam wasze przygotowania?
czy macie jakieś zwyczaje świąteczne?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 mar 2008, 09:07

Witajcie....

u nas ok., ale Milena od wczoraj ma lekką chrypkę :ico_olaboga: daję jej vit. c i wapno... nie ma gorączki, ani katarku...jak myślicie co mogę jej jeszcze podać?

barbapuppa pisze:a kto dziś do południa nie był na spacerku, to mógł mnie zobaczyć w TVP1, wprawdzie nie wyglądałam zbyt atrakcyjnie po nieprzespanych nocach z Tadziem, ale zawsze to jakaś reklama dla firmy była
jak chcecie to mogę na priva wysłać wam odnośnik do stronki i można zobaczyć sobie w necie


Basiu szkoda, że nie wiedziałam napewno bym obejrzała... przeslij link...

Basiu zdrówka, zdrówka, zdrówka......

a u mnie za oknem...zimnawo... brzydko....brrr

Ula
ale fajowe zdjęcia Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milena jeszcze nie raczkuje...ale po mału przymierza się :-D

Kinga fajna bluzeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi wczoraj przyszły juz te butki z Bartka dla Mileny z motylkami...ale są słodziutkie :-D

Kilka dni temu zamówiłam taki albumik dla Mileny http://www.allegro.pl/item325345451_alb ... rdowy.html co prawda mam juz jeden, ale ten jest piekny...cudne zdjęcia maluszków...extra!!!! super wydany!!!

[ Dodano: 2008-03-20, 08:15 ]
barbapuppa pisze:a jutro zabieram się do robienia babek świątecznych (mój kuzyn śmieje się, że powinnam je robić miesiąc wcześniej, bo faktycznie im dłużej leżą tym lepiej smakują)
a jak tam wasze przygotowania?


Basiu a mi sie nic nie chce....jakoś nie czuję atmosfery zbliżających się świąt.... nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 mar 2008, 09:35

Witajcie, pewnie mnie juz nie pamietacie ale ja caly czas obserwuje i czytam wasze posty. Wszystkie maluszki sa przesliczne. Pozdrawia a Ciebie Violu szczegolnie. Wielkie dzieki za wiadomosc na tt, ze w ogole o mnie pamietałas.

[ Dodano: 2008-03-20, 08:37 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 08:38 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 08:38 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 mar 2008, 09:43

witaj malhyn....no, no, no...ale Ci kawaler urósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jak miło Cię zobaczyć :-D

co u Was? zdrowi jesteście?
super, ze czytasz nas i jesteś na bieżąco....pisz do nas częściej :ico_haha_01:

malhyn
z jakiego jesteś miasta? zapewne wiesz, ze chcemy zorganizować wspólne spotkanko... chcesz się z nami spotać?

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 mar 2008, 09:55

Damianek jest duzym chłopczykiem wazy 11 kg i 78 cm mierzy. Własnie wychodza mu pierwsze zabki na dole juz widac małe kiełki. Teraz daje mi popalic. Nie chce raczkowac tylko na raczki albo stanie na nozkach jak ja go trzymam. Cały dzien jestem z nim w domu i czasami juz wysiadam. Chcialabym zeby sie troszke sam zabawil a ja os w tym czasie bym zrobila. Jak robie obiad mezowi to siedzi ze mna w kuchni i caly czas buczy hihihihi. Ale i tak jest kochany. W nocy budzi sie raz na mleczko ale to od nie dawna. Do 6 miesiaca spał mi od 20 do 6 rano bez pobudki a jak zaczeły mu zabki isc to sie wszystko zmieniło. Teraz w niedziele bedzie chrzczony dopiero bo czekalismy na chrzestna. Dopiero teraz mogla przyjechac. Ja wolalam wczesniej maly spokojniejszy byl a teraz to az sie boje. Ale coz wszystko da sie przezyc. obiecuje ze teraz bede sie czesciej odzywac.

[ Dodano: 2008-03-20, 08:57 ]
Pewnie ze bym chciala. Ja mieszkam w Bełchatowie, do Radomia niedaleko a my lubimy z mezem wycieczki wiec jakie miejsce wybierzecie to i tak bedzie fajnie.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 mar 2008, 10:06

No witam z rana :-D u mnie ostatnio sie cos synkowi pomieszalo i budzi sie o 6 :ico_szoking: a to dlamnie środek nocy :-D no ale cóz zrobic, jak on życ bezemnie nie moze bo w łózeczku to raptem 15 minut posiedzi a póżniej juz mu sie nudzi i chce isc dalej zwiedzac :-D bede musiała posprzatac wszystko w pokoju co w zasiegu jego raczek i bede go mogła na podłoge dac wtedy zeby sobie pobuszował :-D

A ja wczoraj miałam wolne popołudnie, bo wybrałam sie z kolezankami na miasto a mezus z babcia zostali z maluchem, a my poszlismy z koleznka pomierzyc suknie ślubne bo sie żeni w sierpniu ale u nas całe trzy salony z czego jeden przenisli gdzies na peryferia, wiec w koncu tam nie dojechalismy, a w drugim ceny zaczynajka sie od 2 tysiećy :ico_olaboga: weic duzo sie nie namierzyła :ico_noniewiem: no cóz trzeba bedzie sie po okolicy przejechać i czegos poszukać :-)

Mi tez wogóle nie pasuja teraz świeta :ico_olaboga: ale juz miesko zamarynowałam, na szyneczke, kupiłam poledwiczke a boczek juz w zamrazalce na pieczenie czeka :-D wiec cos tam jest :-D a dzis mam zamiar piec juz biszkopciki na torcika, a jutro jeszcze serniczek i babke :-D

Basiu jak masz jakis super przepisik na babke i oczywiscie jesli to nie tajemica rodzinna to ja chetnie poprosze :-D
a filmik oczywiscie tez obejrze :-D

Malhym oczywiscie witamy spowrotem i zapraszamy do czetsego nas odwiedzania i pisania :-D no i oczywiscie wklejam nam jakies nowe foteczki

Violu albumik cudny, ja juz w sumie mam dwa, jeden taki gotowy, a drugi sama robie wiec na razie starczy :-D

I życze duzo zdróweczka dla wszystkich pociagajacych :-D

a i pochwale wam sie co udało mi sie kupic :-D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=328607214

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=328596345

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 mar 2008, 10:12

ULA super zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ten drugi komplecik tez oglądałam na allegro.....no ale on dla chłopca a nie dziewuszki :-D

malhyn to nasza lista - podaj termin, który ci pasuje i miejsce...

MIEJSCE - KRAKÓW (wpisałam te które chyba wszytskim najbardziej pasuje jak sa jakies inne propozycje to prosze)

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA; MONIW; BASIK334; ABEGANO
10-11 maj- ULA_TOMEK; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO
24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 mar 2008, 10:36

Malhym foteczki rewelacja :ico_brawa_01: no i masz co dzwigac :ico_szoking: 11 kg, chyba najwiekszego bobaska masz na forum :-D

a nie martw sie mój maluch to tez taka przylepa, mój tato sie smieje z neigo ze synus mamusi bo najcheniej to by ze mna wszedzie chodził a jak gdzies wyjde to tez odrazu buczy :-D

a co do spotkania, to przewaza termin na weeknd majowy a miasto to Kraków :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 mar 2008, 10:37

Dla mnie kazdy termin na razie jest ok ale chyba weekend majowy najbardziej bo pozniej mam komunie chrzesniaka a jescze nie wiem terminu. Ja na weekend majowy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość